Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Amsterdam -Rotterdam
#1 PostWysłany: 01 Paź 2015 09:22 

niebieski
Chciałbym wyskoczyć na jeden dzień do Rotterdamu , na razie znalazłem pociąg RT za 26 Euro, jest tańsza opcja typu megabus ?
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 01 Paź 2015 09:44 
Awatar użytkownika

Loty: 142
Kilometry: 162 236
niebieski
Ja jechałem blablacarem, sprawdź tę możliwość. Bodajże za 8 euro niemal pod drzwi.

#3 PostWysłany: 01 Paź 2015 10:18 
Awatar użytkownika

srebrny
Megabus nie pozwala oficjalnie na swojej stronie na kupno biletu Amsterdam-Rotterdam. Musiałbyś pokombinować jakąś trasę, która jedzie przez Amsterdam/Rotterdam i wysiąść wcześniej.

Natomiast jeżeli jesteś na miejscu, to możesz polować na różne akcje kolei NS z ze sklepami typu HEMA, Blokker, Kruidvat. Masz wtedy np. bilet całodniowy na weekend za 14 euro, można na nim odbyć dowolną liczbę podróży. Możesz też śledzić spoordeelwinkel (sklep internetowy kolei), np. teraz mają ofertę za 22 euro, która obejmuje bilet tam i z powrotem (Dagretour) do Amsterdamu z dowolnej stacji, bilet na autobusy i tramwaje w Amsterdamie (tylko GVB) oraz przekąskę i napój od Van Dobbena:
https://www.spoordeelwinkel.nl/product/ ... -vandobben
Albo za 18 euro ofertę we współpracy z Bakker Bart: dagretour do dowolnego miasta + bon na szarlotkę.
https://www.spoordeelwinkel.nl/product/ ... bakkerbart

[ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości