Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 23 Lip 2017 18:36 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Mi się zdarzyło kiedyś przez Amoma rezerwować noclegi na Cyprze, zamówiłem 7 noclegów w Agia Napa i dopiero później zorientowałem się, że trudno będzie dostać się wieczorem z lotniska. Zadzwoniłem na podany na stronie Amoma numer telefonu (była tam polska flaga, więc trochę się zdziwiłem, że rozmowa jednak po angielsku) i bez problemu, bez żadnych kosztów, zmienili mi rezerwację na 6 noclegów. Później na spokojnie zarezerwowałem dodatkowy nocleg w Larnace.

Jeszcze kilka razy z ich korzystałem i nigdy żadnych problemów.

Więc albo musiałeś mieć dużego pecha, albo coś namieszałeś w korespondencji z nimi i stąd problem.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez kleyo, 23 Lip 2017 19:17, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 23 Lip 2017 19:09 

Rejestracja: 03 Maj 2017
Posty: 17
-- 23 Lip 2017 19:00 --

Anonymous napisał(a):
Tak to jest jak sie kupuje z bledu.. 500zl 5* w dubaju za tydzien ze sniadaniem.. :)

Wrzuc maila od nich gdzie napisali ze daja 4* za darmo.

Brak kasy? Chargeback.

W załączniku mail od nich.
Image

-- 23 Lip 2017 19:09 --

Dorzucam jeszcze potwierdzenie z 2 maja tego roku.
Image

Oraz potwierdzenie rezerwacji w Novotelu - który finalnie odwołali tydzień przed moim przylotem (pobyt 11-18lipca tego roku).
Image


Przykro mi że moja próba ostrzeżenia przed oszustami spotkała się z tak negatywnym odzewem na forum.
Pół samolotu podróżników z którymi wracałem wie o mojej przygodzie, więc nadzieja jest że więcej osób się nie natnie.
A z oferty z której ja skorzystałem z pewnością skorzystał ktoś jeszcze bo link do scam site amoma.com był wklejony w info od f4f o tanich lotach do dubaju w tym terminie liniami Wizzair z Katowic.

Zrozumiałbym gdyby anulowali mi nawet po tygodniu rezerwację i napisali że zapłaciłem za mało.
Oni do końca mnie oszukali, w ich systemie moja rezerwacja NADAL jest potwierdzona i gwarantowana.
Cóż, informował będę - nie żeby przekonać nie przekonanych (może wy macie z nimi deal że tak się pienicie?), ale żeby pokazać innym że nie warto robić rezerwacji przez serwisy widmo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Amoma.com ?
#23 PostWysłany: 23 Lip 2017 19:16 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
proponuję zamknąć temat ,jesteście za ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Amoma.com ?
#24 PostWysłany: 23 Lip 2017 19:18 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Ja to czekam, żeby odważny user podał swoje dane osobowe i z podniesionym czołem czekał na pozew.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Amoma.com ?
#25 PostWysłany: 23 Lip 2017 19:19 

Równiez uważam, że temat powinien zostać co najmniej zamknięty. A najlepiej niech trafi do kosza. Zawsze @thefirm może na nowo wszystko napisać, gdy "wygra" w sądzie z Amoma.com :lol: :lol: :lol:
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Amoma.com ?
#26 PostWysłany: 23 Lip 2017 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
thefirm napisał(a):

I bardzo proszę, piszcie o tym gdzie tylko możecie. To że Was nie oszukali, to znaczy że mieliście szczęście. To było moje pierwsze (i ostatnie) użycie ich serwisu i wróciłem na booking.


chciałem ci serdecznie podziękować za ostrzeżenie a ponieważ booking tez nie jest idealny to daje ci moje ostrzeżenie przed booking.com
żebyś już potem nie zakładał kolejnego tematu....
https://www.fly4free.pl/forum/booking-com-opinie-problemy-i-doswiadczenia,20,1154&p=954400&hilit=booking.com#p954400
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 23 Lip 2017 19:46 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Temat zamykam.
Post świeżo zarejestrowanego użytkownika o dużym i znanym serwisie może budzić wątpliwości. Jednak proszę zdać sobie sprawę że piszemy o hotelowym EF. W takim przypadku opisywana sytuacja nabiera cech prawdopodobieństwa - zaproponowanie alternatywnego hotelu zamiast anulacji rezerwacji, z jakiegoś powodu brak zapewnienia alternatywnego noclegu, opóźniony zwrot pieniędzy za rezerwację.
Koledze @thefirm proponuję następnym razem pisać bez tylu emocji i epitetów - takie ostrzeżenie nabierze znacznie większej powagi i być może komuś się przyda (EF też można obsługiwać w różny sposób, jakaś informacja dla forumowiczów to może być). Oraz zapoznanie się z naszym poradnikiem dotyczącym błędów cenowych noclegów. Każda taka rezerwacja wiąże się z mniejszym lub większym ryzykiem. W przypadku chęci podzielenia się dalszymi losami sprawy (już bez emocji)- proszę o kontakt na PW, temat otworzę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group