Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#81 PostWysłany: 19 Lut 2017 19:08 

Rejestracja: 14 Lis 2013
Posty: 41
Loty: 15
Kilometry: 40 275
właśnie chce zarezerwować hotel w Mediolanie czy dobrze to interpretuje

"Warunki anulowania rezerwacji

173.42 zł jeśli anulujesz lub zmienisz rezerwację między 19 lutego 2017 a 23 lutego 2017
360 zł jeśli anulujesz lub zmienisz rezerwację począwszy od 24 lutego 2017"

jeśli nie dojada lub owałam np 1 marca potrącają mi 360 zł
wiec reszte z 1100 zł oddają .

wyjazd mam na 3.03-6.03
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#82 PostWysłany: 19 Lut 2017 19:57 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@estor Z tego co piszesz tak by wynikało.Może podaj link do oferty aby sprawdzić na 100%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#83 PostWysłany: 21 Lut 2017 21:46 

Rejestracja: 14 Lis 2013
Posty: 41
Loty: 15
Kilometry: 40 275
Zarezerwowalem mialem obawy bo hotel na bookingu kosztował 1350 a amoma 1050. Potwierdzenie odrazu, hotel tez potwierdzi mi juz rezerwacje, amoma pobrała tyle co bylo na stronie w zl a bylem pewien ze beda jakies przeliczenia i zaplace więcej.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#84 PostWysłany: 10 Mar 2017 01:53 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Napiszcie proszę jakiej karty użyć ,jeśli cenę w Amomie mam podawaną w złotówkach ?
Czy normalnej , złotówkowej i pobrana zostanie dokładnie wyświetlona w zł kwota ?
Czy też powinnam użyć karty prowadzonej w € ?
Ceny mają faktycznie konkurencyjne,ale nigdzie nie mogę doczytać szczegółów dotyczących waluty płatności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#85 PostWysłany: 10 Mar 2017 11:30 

Rejestracja: 07 Kwi 2016
Posty: 50
witam kupiłem 2 tygodnie temu , visa , płatność idealnie ta sama co na stronie byłem zdziwiony by myślałem że będzie przewalutowanie.
Hotel tańszy niż na booking o 30% . Wróciłem , wszystko ok. polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off
Smierz uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#86 PostWysłany: 18 Kwi 2017 13:15 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
czy ktos rezerwowal przez ten potral hotel w Dubaju, nie chcialbym spac tydzien na plazy :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#87 PostWysłany: 18 Kwi 2017 13:32 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Ja. Żadnych problemów. Wszystko było OK, nawet powitalny drink.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#88 PostWysłany: 20 Kwi 2017 01:56 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
-- 20 Kwi 2017 02:24 --

dzis zarezerwowalem na AMOMA pokoj w Dubaju, zobaczymy jak to bedzie :)

-- 20 Kwi 2017 02:56 --

pod cena wynajmu pokoju w Dubaju widnieje taka informacja :
Informacje dotyczące podatku lokalnego
Łączna cena rezerwacji nie zawiera dodatkowych podatków lokalnych.
Obowiązkowy podatek miastowy należy zapłacić w hotelu; wynosi on 150.29 PLN za całą rezerwację


mial ktos tez cos takiego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#89 PostWysłany: 20 Kwi 2017 06:50 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ja wielokrotnie płaciłem podatki lokalne na miejscu w hotelu. To nie jest nic niezwykłego.
Góra
 Profil Relacje PM off
Dario Klaudio P lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#90 PostWysłany: 20 Kwi 2017 07:39 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 374
Dokladnie tak jak mowi @‌vincenz‌. Normalne I mialam tak na amomie wiele razy
Góra
 Profil Relacje PM off
Dario Klaudio P lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#91 PostWysłany: 20 Kwi 2017 14:18 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 92
Smierz napisał(a):
Napiszcie proszę jakiej karty użyć ,jeśli cenę w Amomie mam podawaną w złotówkach ?
Czy normalnej , złotówkowej i pobrana zostanie dokładnie wyświetlona w zł kwota ?
Czy też powinnam użyć karty prowadzonej w € ?
Ceny mają faktycznie konkurencyjne,ale nigdzie nie mogę doczytać szczegółów dotyczących waluty płatności.



Też się nad tym zastanawiam bo cena w PLN jest niższa niż w Euro po kursie z dzisiaj,

w regulaminie jest
"AMOMA.com pobiera opłaty z kart kredytowych, debetowych i kont paypal w euro i nie przewiduje opłat pobieranych przez bank za wymianę walut."

jednak forumowicze piszą, że pobiera kwoty wyświetlane w PLN
w tym wypadku opłacało by się płacić w pln, jednak ten regulamin mnie nie zastanawia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#92 PostWysłany: 20 Kwi 2017 14:58 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
ja wczoraj placilem zwykla karta debetowa w zlotowkach bo wychodzilo najtaniej, pobrano z karty dokladnie tyle ile bylo napisane, jak wczesniej probowalem zaplacic karta kredytowa w zlotowkach lub PAYPALEM cena byla wyzsza, doliczali oplate za Paypal lub karte kredytowa ( u mnie byla to Mastercard )
Góra
 Profil Relacje PM off
spty13 lubi ten post.
Smierz uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#93 PostWysłany: 25 Kwi 2017 14:19 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 92
Wiadomo jak działa opcja "zapłać teraz tylko 10 pln depozyt"
korzystał ktoś juz z tego?
co w przypadku anulacji rezerwacji czy przepada tylko 10 pln ?
czy pobieraja cos wecej z karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#94 PostWysłany: 13 Maj 2017 09:32 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
Wczoraj próbowałem zrobić rezerwację na amoma i coś mi się wydaję, że kombinują z ceną. Pierwsza opcja hotelu to cena 2219 zł, przechodzę do płatności, wpisuję kod rabatowy na 10% i 'kod nieprawidłowy'. Skakanie między zakładkami płatności, edytowanie danych itp. nic nie daje, cały czas kod nieprawidłowy. Zamykam okno rezerwacji, odpalam wyszukiwanie od nowa, cena wskakuje na 2317 zł i kod tym razem działa. Myślę sobie może przypadek, ale nie zrobiłem rezerwacji i dzisiaj ponownie podejście, rano znowu cena 2219 zł, ale po przejściu do płatności kod znowu nieprawidłowy. Zamykam rezerwację, odpalam jeszcze raz i kod na 10% przyjęty, oczywiście znowu z wyższą ceną - 2317 zł, ciekawa zagrywka.
edit: dzień później cena spada do 2156 zł, ale podczas robienia rezerwacji przeładowanie strony i wskakuje na 2219 zł, oczywiście w tych cenach kod nadal nie działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#95 PostWysłany: 03 Cze 2017 18:59 

Rejestracja: 14 Kwi 2016
Posty: 5
własnie jestem w Dubaju w hotelu rezerwowanym przez stronę amoma.com no i jest problem - rezerwacja zrobiona i opłacona na na pokój "trzyosobowy deluxe" a w hotelu otrzymujemy pokój "kingbed + dostawka" . No i jak tu ułóżyc 2 dorosłych drabów we wspólnym wyrku :) . Rozmowa z menagerem nic nie dała , stwierdził poprostu że taki pokój został opłacony przez agencję, na dowód dał nam wydruk rezerwacji z systemu hotelowego. Zaproponował nam zmianę na trzyosobowy ale z dopłatą. Zero odzewu z amomy na maile z ich strony jak i Fb. Z karty tel. zeszło 20 min na słuchaniu dyskoteki.
Czy ktokolwiek zna sensowny adres mailowy w sprawie reklamacji w Amomie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#96 PostWysłany: 03 Cze 2017 19:19 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
silver50 napisał(a):
własnie jestem w Dubaju w hotelu rezerwowanym przez stronę amoma.com no i jest problem - rezerwacja zrobiona i opłacona na na pokój "trzyosobowy deluxe" a w hotelu otrzymujemy pokój "kingbed + dostawka" . No i jak tu ułóżyc 2 dorosłych drabów we wspólnym wyrku :) . Rozmowa z menagerem nic nie dała , stwierdził poprostu że taki pokój został opłacony przez agencję, na dowód dał nam wydruk rezerwacji z systemu hotelowego. Zaproponował nam zmianę na trzyosobowy ale z dopłatą. Zero odzewu z amomy na maile z ich strony jak i Fb. Z karty tel. zeszło 20 min na słuchaniu dyskoteki.
Czy ktokolwiek zna sensowny adres mailowy w sprawie reklamacji w Amomie?


Ja na Twoim miejscu dopłaciłbym do trójki, wziął stosowne pokwitowanie z hotelu i - w przypadku braku kontaktu z amoma - ubiegał się o zwrot dopłaty poprzez chargeback.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#97 PostWysłany: 04 Cze 2017 08:53 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ale chargeback tak nie działa. Można pokusić się o chargeback ze względu na niewłaściwe wykonaną usługę jeśli już (ale nie byłbym optymistą).

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#98 PostWysłany: 04 Cze 2017 09:07 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
W chwili obecnej dopłać. Nie masz innego wyjścia. Po powrocie spróbuj złożyć reklamację w Amoma.com jeśli się nie uda to wtedy chargeback o towar niezgodny z zamówieniem - tylko musisz mieć wszystko udokumentowane. Chargebackowi będzie podlegać pierwotna kwota. Ważne aby zanim zabierzesz się za chargeback złożyć reklamację samemu i nie ma tu znaczenia czy zostanie przez nich uznana czy nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#99 PostWysłany: 04 Cze 2017 14:17 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
vincenz napisał(a):
Ale chargeback tak nie działa. Można pokusić się o chargeback ze względu na niewłaściwe wykonaną usługę jeśli już (ale nie byłbym optymistą).


Może nie wyraziłem się precyzyjnie - oczywiście wiem, że reklamacji na drodze chargebacku będzie podlegać pierwotne zamówienie - nie dopłata na miejscu do pokoju 3-os - i na tej drodze należy się ubiegać o zwrot części płatności w wysokości poniesionej później dopłaty.

Moim zdaniem jeśli ma rezerwację na pokój 3-os., skan rezerwacji pośrednika na pokój 2+1 oraz rachunek na dopłatę do upgrade'u pokoju 2+1 do 3, to na drodze chargebacku jego szanse są bardzo poważne. Ale najpierw oczywiście należy uderzać do amoma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#100 PostWysłany: 10 Cze 2017 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
Kilka dni temu zarezerwowałem poprzez tego pośrednika hotel w Neapolu, wszystko przebiegło sprawnie. Zapłaciłem 10 zł kartą za rezerwację a reszta ma być pobrana z karty kilka dni przed podróżą..wszystko super, potwierdzenie na skrzynce mailowej.
Wczoraj chciałem zamówić jeszcze jeden pokój, gdyż do wyprawy dołączyli znajomi. Więc od razu zarezerwowałem w tym samym hotelu pokój dla nich. Zapłaciłem 10 zł (pieniądze już z karty pobrane) ale niestety nie mam żadnego potwierdzenia na mailu, że pokój jest klepnięty...napisałem do nich ale póki co cisza, telefon też nie odpowiada.
Co byście radzili zrobić w takiej sytuacji...nie chciałbym aby znajomi musieli szukać innego hotelu... :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Mail.ru [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group