Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#101 PostWysłany: 10 Cze 2017 10:38 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
@‌jasiek1212‌
Zadzwoń do hotelu czy widza rezerwacje. Jak jest w systemie No to problemu nie ma ;)
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#102 PostWysłany: 10 Cze 2017 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
gruby_inversia napisał(a):
@‌jasiek1212‌
Zadzwoń do hotelu czy widza rezerwacje. Jak jest w systemie No to problemu nie ma ;)


Z hotelu mam informacje , że pokoje nie są zarezerwowane i abym skontaktował się z amoma.com...pieniądze za pobyt mają być ściągnięte dopiero na początku sierpnia dlatego może hotel tej rezerwacji nie widzi ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#103 PostWysłany: 10 Cze 2017 20:45 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Dziwne. Ale w tej sytuacji dzwon/pisz do posrednika
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#104 PostWysłany: 08 Lip 2017 11:52 

Rejestracja: 26 Lut 2013
Posty: 870
Loty: 138
Kilometry: 189 850
HON fly4free
Czy ktoś z Was kontaktował się może z Amomą? Jest jakiś mail/numer telefonu na który odpowiada. Dokonałem już dość dawno rezerwacji, dziś miała zostać ściągnięta płatność, jednak zakończyło się to niepowodzeniem i dano mi 24h na kontakt z nimi. Podany przez nich numer szwajcarski nie istnieje, na maila brak odpowiedzi, polski numer nie odpowiada. Ktoś z Was miał z nimi podobny przypadek? Jakiś inny działający numer ;)?

Załączniki:
Amoma.png
Amoma.png [ 17.82 KiB | Obejrzany 9681 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#105 PostWysłany: 08 Lip 2017 21:23 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
223073185 normalnie zgłasza się sekretarka, to jest ich jedyny polski numer na stronie, ale rozmowa jest w języku angielskim. Jak pisałem do nich przez formularz (po zalogowaniu się do moich rezerwacji) to oddzwaniali jeszcze w ten sam dzień. Załatwiałem swoją rezerwację miesiąc temu i wszystko ok. Napisz/zadzwoń do nich z prośbą o wygenerowanie nowej opłaty i dostaniesz na maila link, przez który będziesz mógł opłacić resztę kwoty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#106 PostWysłany: 26 Lip 2017 01:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 623
niebieski
jasiek1212 napisał(a):
Kilka dni temu zarezerwowałem poprzez tego pośrednika hotel w Neapolu, wszystko przebiegło sprawnie. Zapłaciłem 10 zł kartą za rezerwację a reszta ma być pobrana z karty kilka dni przed podróżą..wszystko super, potwierdzenie na skrzynce mailowej.
Wczoraj chciałem zamówić jeszcze jeden pokój, gdyż do wyprawy dołączyli znajomi. Więc od razu zarezerwowałem w tym samym hotelu pokój dla nich. Zapłaciłem 10 zł (pieniądze już z karty pobrane) ale niestety nie mam żadnego potwierdzenia na mailu, że pokój jest klepnięty...napisałem do nich ale póki co cisza, telefon też nie odpowiada.
Co byście radzili zrobić w takiej sytuacji...nie chciałbym aby znajomi musieli szukać innego hotelu... :?


Jaki był finał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#107 PostWysłany: 26 Lip 2017 06:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
krzywiec napisał(a):
jasiek1212 napisał(a):
Kilka dni temu zarezerwowałem poprzez tego pośrednika hotel w Neapolu, wszystko przebiegło sprawnie. Zapłaciłem 10 zł kartą za rezerwację a reszta ma być pobrana z karty kilka dni przed podróżą..wszystko super, potwierdzenie na skrzynce mailowej.
Wczoraj chciałem zamówić jeszcze jeden pokój, gdyż do wyprawy dołączyli znajomi. Więc od razu zarezerwowałem w tym samym hotelu pokój dla nich. Zapłaciłem 10 zł (pieniądze już z karty pobrane) ale niestety nie mam żadnego potwierdzenia na mailu, że pokój jest klepnięty...napisałem do nich ale póki co cisza, telefon też nie odpowiada.
Co byście radzili zrobić w takiej sytuacji...nie chciałbym aby znajomi musieli szukać innego hotelu... :?


Jaki był finał?


Póki co jest wszystko dobrze, znajomi dostali na swojego maila potwierdzenie zapłaty 10 zł depozytu wraz z numerem rezerwacji. Do 5 sierpnia mam mieć pobrane resztę pieniędzy z karty. Czekamy :) Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#108 PostWysłany: 27 Lip 2017 17:53 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
u mnie pobyt na Teneryfie przez Amoma bez żadnych problemów, kontakt z nimi też ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#109 PostWysłany: 27 Lip 2017 19:29 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
potwierdzam rezerwowałem poprzez amoma.com w ostatniej chwil hotel w Budapeszcie, nie dosyć że zaproponowano mi nie wiarygodnie niską cenę ( z 320 zł na 99 zł ) to jeszcze otrzymałem śniadanie w cenie , pokój rezerwowałem na lotnisku w Budapeszcie 2 h przed meldunkiem w obiekcie, także ja nie narzekam i nie narzekam na amoma.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#110 PostWysłany: 13 Sie 2017 23:44 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
my juz drugi raz rezerwujemy przez ta strone, pierwszy raz zero problemow, teraz mysle ze bedzie podobnie :) jak narazie polecam AMOMA :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#111 PostWysłany: 14 Sie 2017 09:27 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 2
Dwa różne hotele na Teneryfie, wszystko przebiegło bez problemów. Chociaż zaniepokojony negatywną opinią na tym forum odnalazłem także wątek na tripadvisor z negatywnymi opiniami o tym pośredniku. W każdym razie, ja rezerwowałem taniej niż bezpośrednio na stronach hoteli :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#112 PostWysłany: 02 Wrz 2017 05:09 

Rejestracja: 02 Wrz 2017
Posty: 1
Zabukowaliśmy hotel na lotnisku w Dubaju przez ten serwis. Otrzymaliśmy od nich informacje że hotel jest umiejscowiony w terminalu 1, co było wprowadzeniem w błąd i przez co straciliśmy w nocy około godzinę szukając hotelu. Nie dość tego, to jeszcze musieliśmy dopłacić 32 $ za syna, gdyż okazał się że został na miejscu potraktowany jako dorosły, pomimo że wcześniej na stronie serwisu wskazaliśmy jego wiek. Uważajcie na ten serwis. Niczego nie sprawdzają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#113 PostWysłany: 04 Wrz 2017 06:55 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
@Paweł70 z całym szacunkiem, ale jednopostowiec rzucający oskarżenia bez podania chociażby linku do oferty hotelu nie jest zbyt wiarygodny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#114 PostWysłany: 13 Lis 2017 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Support Amoma nie odpisuje od kilku dni, pomimo wysłania pytania poprzez formularz/ich e-mail i w wiadomości dotycżacej rezerwacji. Czy ktoś się też z tym spotkał?
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#115 PostWysłany: 05 Gru 2017 23:03 

Dwukrotnie próbowałem dokonać rezerwacji na tym portalu /pokusiła mnie najniższa cena za ten sam pokój ze śniadaniem/ Za pierwszym jak i drugim razem rezerwacja została odrzucona. Postanowiłem zadzwonic pod +22 i numer ,a tu zonk ,rozmowy tylko po angielsku, tak się dogadałem ,ze nic nie zrozumiałem co i jak. Okazało się ,że po rezerwacji system wysyła linka na meila informując ,że cena przykładowo wynosi np.50 zł więcej i czy to akceptuję kliknięciem. Nie potrafiłem tego podczas rozmowy zrozumieć, bo w moim przypadku kazało sobie niby dopłacić po ok 60 zł wiecej. Linki na meilu oczywiście były i po godzinie wygasły, bo nie zaakceptowałem ceny. Pozostał "niesmak" blokady na karcie 2x 202 zł która wisi już 8 dni,dokładnie tyle ile miał kosztować pokój. Amoma twierdzi ,ze ma czas do 30 dni na zniesienie blokady, dla mnie to złodziejstwo i oszustwo w biały dzień ,bo nigdy z czymś takim sie nie spotkałem.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#116 PostWysłany: 06 Lut 2018 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy tez nie mógł zarezerwować hotelu na tym serwisie ? Próbuje zarezerwować poprzez płatność karta jak i PayPal w obu sytuacjach błąd...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#117 PostWysłany: 21 Lut 2018 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
Właśnie wróciłem z podróży, podczas której korzystałem z dwóch noclegów przez amoma - żadnych problemów. Warto dodać, tak jak już niektórzy doświadczyli, że cena była niesamowita - zapłaciłem 500 zamiast 1300 zł (oferta na innych stronach).

Rozmawiałem też o amoma z koleżanką, która pracuje w znanej sieci hotelowej - według niej agencja wykupuje z wyprzedzeniem miejsca, a następnie je odsprzedaje klientom.
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#118 PostWysłany: 28 Lut 2018 03:56 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
oferta na amoma 93 euro, ten sam hotel na booking.com 225 euro :shock: - to możliwe :?: czy też jest gdzieś jakiś haczyk?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#119 PostWysłany: 28 Lut 2018 06:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Ja jestem zadowolony :) Kupiłem hotel na zły termin spokojnie zmienili mi termin na nowy :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#120 PostWysłany: 28 Lut 2018 11:13 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1239
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Kashpir napisał(a):
oferta na amoma 93 euro, ten sam hotel na booking.com 225 euro :shock: - to możliwe :?: czy też jest gdzieś jakiś haczyk?

Pisałem już o różnicach pomiędzy innymi portalami a booking.com - śmiało skorzystaj - mają mniejsze prowizje a to że różnica ponad 2 razy to niestety czasem standard
Wielokrotnie zdarzało się że cena na porównywarkach / np/ Trivago w wypadku tego samego pokoju była DWUKROTNIE WYŻSZA od np. amonny czy innego pośrednika - warto więc poszukać a nie automatycznie bookować ............a potem płakać ,,,,,,,,,,,,chyba że Ci anulują :oops:


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 10 Kwi 2018 15:13, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group