Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Paź 2014 00:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
niki:
Czas więc na San Bernardino w Alpach :)
Mając na uwadze Waszą mobliność niezdziwiłbym się gdyby Waszym kolejnym miejscem zamieszkania były Alpy :)

- - -

---> PS. Jutro [a właściwie już dziś: niedziela] wrzucę zdjęcia z kolejnego dnia wycieczki.
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM


Ostatnio edytowany przez ELBE 20 Paź 2014 22:32, edytowano w sumie 9 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 19 Paź 2014 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Świetna relacja, inspirująca do wyjazdu/powrotu w Alpy.

A co do kolejek oferujących mocne przeżycia polecam biegnącą z przeł. Fedaia do schroniska Pian dei Fiacconi w masywie Marmolady - oferuje wjazd bardzo klimatycznymi boksami:
Image
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off
NikodemFM lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 20 Paź 2014 08:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Raphi:
Dzięki !
Sam bym chętnie pojechał jeszcze raz w Alpy, ale raczej nie w zimę.
Bardziej podobają mi się góry na wiosnę, lato i jesień. Jeździć na snowboardzie jakoś bardzo mi się nie chce.

Ta kolejka od Ciebie faktycznie musi 'urywać' :D
Nie na moje nerwy takie miejsca :D

- - -

Portal trzymający zdjęcia wyłączył mi wszystkie fotografie w tej relacji bo twierdzi, że przekroczyłem dozwoloną ilość transferu.
Dziś lub jutro przerzucę wszystkie zdjęcia na inny portal i dodam fotki z kolejnego dnia wycieczki. Tak więc relacja będzie działać poprawnie.
Zawsze coś :)
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 20 Paź 2014 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
nikamo napisał(a):
byłam w San Bernardino... ale w Stanach :D

fajna wyprawa, szczególnie pewnie by zachwyciła motocyklistów z tymi zakrętami :)


Jesli chodzi o przejazd przez Alpy, ktorego opis wkleilam wczesniej, to niektore trasy sa dosc popularne wsrod motocyklistow i samochodow sportowych :-)

Wracajac do niemieckich Alp, to bylam w ten weekend w Linderhof, Garmisch i Schwangau. Strajk niemieckich maszynistwo pokrzyzowal moje plany zakupowe w Monachium, wiec postanowilam pojechac do letniego palacyku Ludwika II, Linderhof. O tej porze roku mozna tam zwiedzac tylko sam palac, reszta obiektow jest zamknieta. Palac zwiedza sie z przewodnikiem o okreslonych godzinach wydrukowanych na biletach. Palacyk jest w stylu rokoko i nie rozni sie wiele od innych niemieckich zamkow w tym samym stylu. Nie da sie ukryc, ze Ludwik II uwielbial francuskich krolow i wszystko co z nimi powiazane.

Image

Po Linderhof skoczylam na chwile do Garmisch i wjechalam na Wankberg (20 euro w obie strony). Ta gora ma najlepszy widok z samego rana, wtedy slonce jest z boku i widac ladnie caly masyw Zugspitze i okoliczne szczyty. Po poludniu widocznosc jest znacznie gorsza. W Garmisch jak to zwykle byly korki. W zasadzie to jak jechalam do Linderhof przed poludniem, to byl juz korek w strone centrum, a jak przejedzalam po 17.00 przez miasto, to korek byl od Eibsee do centrum. Zwykle tak jest, po zamknieciu wszystkich kolejek gorskich, doswiadczylam tego rowniez zima.

W niedziele skupilam sie na robieniu zdjec zamkowi Neuschwanstein. Chcialam znalezc miejsce skad sa robione zdjecia na pocztowki. Wyczytalam jednak w piatek, ze te zdjecia sa robione z balonow i zgadzam sie z tym. Nie ma mozliwosci zrobienia zdjecia zamku z przodu z sasiednich gor. Spedzilam troche czasu na eksploracji okolicy i poza pewnymi punktami, drzewa lub skaly zaslaniaja widok. Na dodatek, o tej porzy roku, slonce swieci na frontowa elewacje bardzo krotko, bo zanim wyjdzie porzadnie zza gory, to przesuwa sie w taki sposob, ze swieci na bok zamku.

Image

Na kolejnym zdjeciu przod jest juz w cieniu:

Image

Niestety jesien jeszcze nie rozkrecila sie i jest duzo zielonych drzew:

Image

Image

Wiecej zdjec: https://photos.app.goo.gl/P6jYtGkR2XfHVNc6A

Mialam na tym wyjezdzie nowy obiektyw, bez filtra polaryzacyjnego (bo idzie poczta od tygodnia) i nie jestem za bardzo zadowolona z kolorow na tych zdjeciach, ale nie chce mi sie jechac tam jescze raz, mysle ze 4 wizyty w ciagu roku wystarcza na nastepne pare lat.

Oczywiscie rejony Zamku Neuschwanstein byly oblegane w niedziele, swiecilo slonce i bylo 26C oraz poczatek ferii szkolnych. Przy wyjezdzie widzialam korek na drodze do Fussen.

Co do hoteli, to tym razem zatrzymalam sie w Ibis Budget w Munchem Ost Messe, hotel ma darmowy parking i jest 5 minut na piechote od stacji Munchen Riem, skad jedzie sie 20 minut do centrum. Cena 40 euro za noc. Dobra tania miejscowka poza centrum, mozna skoczyc do miasta na caly dzien, z powrotem nie ma problemu, bo pociagi jezdza do poznych godzin nocnych. Po drugiej stronie torow jest centrum handlowe Riem Arcaden, gdyby ktos chcial zrobic duze zakupy na miejscu.

W Schwangau zatrzymalam sie w hotelu Landhotel Guglhupf, nocleg ze sniadaniem 69 euro. Duzy pokoj, nowa lazienka, czajnik, patio lub balkon. Sniadanie oferuje bardzo duzy wybor przeroznych salatek, serow, wedlin, itp. Nocuje bardzo czesto w hotelach i moge powiedziec, ze to bylo jedno z lepszych sniadan w tym roku, jesli chodzi o wybor. Parking za darmo, jak chyba wszedzie w okolicy. Poprzednio zatrzymywalam sie w Hotel Weinbauer, tam bylo 60 euro za nocleg ze sniadaniem, ale to byl bardzo duzy hotel i raczej szedl na ilosc niz jakosc.

Autorze watku, przepraszam za hijack ;-) Swoja droga to dziwne, ze na tym forum jest tak malo tematow o zamku N, wziawszy pod uwage jak duzo Polakow sie tam zawsze kreci.
_________________
Carpe Diem.


Ostatnio edytowany przez Aga_podrozniczka 21 Lip 2019 16:58, edytowano w sumie 4 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 20 Paź 2014 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Aga: Dobre zdjęcia :) Zamek rozwala. Jakim body i obiektywem robisz zdjęcia ?

Ważna rzecz: czy możesz wrzucić tutaj mapkę najlepszych miejsc do oglądania zamku razem z zaznaczonymi drogami dostania się do nich ?
Jakbyś mogła napisać coś od siebie na temat dostępu i dojścia do tych lokacji to by było super.
Wcześniej czy później pewnie wrócę do Neuschweinstein i chcę być dobrze przygotowany do oglądania go :)

HAJDŻAKUJ :) Dzięki temu pojawi się w tym temacie trochę dobrej wiedzy.
Też mnie dziwi czemu na tym forum prawie w ogóle nie ma mowy o Alpach. Są na tyle blisko, że można śmigać do nich samochodem, a klimat jest tam rewelacyjny.
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 20 Paź 2014 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Mam w planie napisanie takiego przewodnika, gdzie robic zdjecia zamku, nawet zrobilam zdjecia, zeby latwiej bylo znalezc sciezke na ktorej bylam w niedziele. Szukalam informacji na ten temat wczesniej i poza roznymi forami znalazlam tylko jedna dobra strone po niemiecku, ktora opisuje kilka miejsc.

http://www.allgaeu-ausfluege.de/06reithalm.htm - w niedziele bylam wlasnie tam. Na dole strony sa linki do innych lokalizacji.

Jak ktos zna niemiecki, to jest tam duzo szlakow opisanych: http://www.allgaeu-ausfluege.de/index_e ... rwege.html

Co do aparatu to uzywam Canona 6D, a obiektywy z tego weekendu to 70-300mm i 24-105mm. Ten drugi oddaje jutro, bo jakos kolory mi nie leza, zamowie z innego miejsca i zobacze czy bedzie taki sam, moze te obiektywy tak maja.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 20 Paź 2014 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
ELBE napisał(a):
Też mnie dziwi czemu na tym forum prawie w ogóle nie ma mowy o Alpach. Są na tyle blisko, że można śmigać do nich samochodem, a klimat jest tam rewelacyjny.

Myślę, że nie ma tu dużo o Alpach, Górach Fogarskich itp. itd. ponieważ to forum ma charakter lotniczy i ludzie się raczej starają tego trzymać... co nie znaczy, że taka tematyka jest nieciekawa, wręcz przeciwnie! Sam mam o wiele większe doświadczenia w podróżach lądowych (wycieczki autobusowe, kolejowe, potem autem) i bardzo interesują mnie takie tematy, ale nie wiem, czy gdybym założył wątek np. o samochodowym wypadzie na wschód Węgier, byłoby to interesujące dla forumowiczów.

Swoją drogą, może warto byłoby wydzielić jakieś subforum traktujące o podróżach nielotniczych :?:
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 20 Paź 2014 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Aga: pisz przewodnik :) Dzieki za wstawienie linków.

- - -

Raphi: Ja bym chętnie rzucił okiem na samochodowy wypad na wschód Węgier :)

Raphael napisał(a):
Swoją drogą, może warto byłoby wydzielić jakieś subforum traktujące o podróżach nielotniczych :?:


To pytanie raczej do modów tego działu: Gaszpar + Washington.
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 21 Paź 2014 06:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
ELBE napisał(a):
Ja bym chętnie rzucił okiem na samochodowy wypad na wschód Węgier :)

No i właśnie znowu zastanawiam się, czy takie rzeczy powinniśmy rozpatrywać na tym forum? Z jednej strony, to forum lotnicze ;) a z drugiej nie spotkałem się z jakimś innym forum, które kompleksowo traktowałoby o podróżach autobusowo-kolejowo-samochodowych i zwiedzaniu Polski i innych krajów. Wyjątki znam dwa:
1) forum o Chorwacji (ale teraz jakoś nie potrafię sobie przypomnieć które to było fajne, bodajże cro.pl);
2) forum węgierskie - i tu też są moje relacje z Węgier:
http://forum.wegierskie.com/G%C3%B3ry-Zempli%C5%84skie-okolice-Tokaju-V-VI-2013
http://forum.wegierskie.com/Budapeszt-VIII-2013
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 21 Paź 2014 08:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Też się zacząłem zastanawiać, czy wrzucanie tu wycieczek samochodowych to dobra idea.
Pisz do modów :) Oni rozwieją wszelkie wątpliwości.
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 21 Paź 2014 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Tym razem polecialam w Alpy samolotem za mile, wiec mozna powiedziec, ze tanie/darmowe latanie. £50 - 250zl (+mile) za przelot w BA Club w obie strony. Tanie latanie jak nic. Poprzednio bylam samochodem z Monachium i z Londynu. Ciagle to samo miejsce, ktore warto opisac. Zreszta na forum sa chyba watki o promocjach na autobusy, wiec wycieczka samochodem w ciekawe miejsce, tanio, wydaje mi sie byc jak najbardziej warta opisania. Ja przejechalam jakies 60tys km w dwa lata, rekreacyjnie w Europie, wiec mam wiele do opowiedzenia. To oprocz latania :)

Zrobilam juz mapki do artykulu o zdjeciach zamku, jak troche odrobie prace, to zabiore sie za opis do mapek.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 21 Paź 2014 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Aga: Jeżdżenie samochodem ma swój klimat. Minus tylko taki, że długo to zajmuje.
Czekam na Twój artykuł !


- - -






A teraz - - - >

Hello my friends ! :)
Najwyższy czas dodać zdjęcia z kolejnego dnia wyjazdu.
Wrzucam więc zdjęcia z dnia trzeciego.

Miejsca odwiedzone tego dnia to:
- Hallstatt [Austria] > Miasteczko pośród gór. Sielanka na maksa :D
- Hoher Dachstein [Austria] > Szczyt górski i kurort narciarski. Do chwili dotarcia tam nie wiedziałem, że linowa kolejka górska może wjeżdżać prawie w chmury :D
- Großglockner Hochalpenstraße [Austria] > Długie, alpejskie serpentyny i najwyższy szczyt w Austrii: Großglockner. Tutaj spotkała nas zima w maju :D


- - -


Jedziemy:


- - -


DZIEŃ 3:
Przejazd z Ramsau bei Berchtesgaden do Hallstatt [Austria].


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image































DZIEŃ 3:
Hallstatt [Austria]
> Miasteczko pośród gór. Sielanka na maksa :D
TUTAJ MIELIŚMY SZCZĘŚCIE BO POGODA BYŁA SUPER.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image






























DZIEŃ 3:
Przejazd z Hallstatt do Hoher Dachstein [Austria].


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image































DZIEŃ 3:
Hoher Dachstein [Austria]
> Szczyt górski i kurort narciarski. Do chwili dotarcia tam nie wiedziałem, że linowa kolejka górska może wjeżdżać prawie w chmury :D

NA JEDNYM ZDJĘCIU WIDAĆ KOLEJKĘ GÓRSKĄ. WJEŻDŻAŁA ONA DO NAJWYŻSZEGO PUNKTU, KTÓRY WIDAĆ NA TYM ZDJĘCIU :D TAM NA SAMEJ GÓRZE JEST STACJA TEJ KOLEJKI.
MY WYMIĘKLIŚMY I NIEWSIEDLIŚMY :D PRZED WEJŚCIEM DO KOLEJKI POWINNI ZAPEWNIAĆ ZNIECZULENIE ALKOHOLOWE.


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
































DZIEŃ 3:
Przejazd z Hoher Dachstein do Großglockner Hochalpenstraße [Austria].


Image
Image
Image
Image
Image
Image


































DZIEŃ 3:
Großglockner Hochalpenstraße [Austria]
> Długie, alpejskie serpentyny i najwyższy szczyt w Austrii: Großglockner.

NA GÓRZE SPOTKAŁA NAS PRAWDZIWA ZIMA PODCZAS MAJÓWKI :D W PEWNYM MOMENCIE NA SZCZYCIE ZACZĄŁ PADAĆ ŚNIEG, TAK ŻE MAŁO BYŁO WIDAĆ DOOKOŁA,
ALE IM NIŻEJ ZJEŻDŻALIŚMY TYM BYŁO LEPIEJ. NA DOLE PADAŁ TYLKO DESZCZ :D


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image






























DZIEŃ 3:
Powrót z Großglockner Hochalpenstraße do Ramsau bei Berchtesgaden [Austria]


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image






























- - -

Zostały mi jeszcze do wrzucenia fotografie z dnia czwartego i piątego.
Umieszczę ję tutaj w najbliższych dniach.

Tak więc:

CIĄG DALSZY NASTĄPI :)



- - -



NAPISZCIE JAKIEŚ KOMENTARZE ŻEBYM WIEDZIAŁ, ŻE KTOŚ TO W OGÓLE CZYTA I JEST SENS WRZUCAĆ KOLEJNE ZDJĘCIA :D



- - -
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 21 Paź 2014 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Fajne te sciany sniegu przy drodze. W maju to jeszcze niektore drogi sa zamkniete w Alpach, a snieg nie jest niczym nadzwyczajnym. Widzialam snieg w lipcu tego roku na Stelvio, zakopalo tam grupke ludzi z klubu Porsche. Ja bylam dokladnie tydzien pozniej i bylo bardzo ladnie. A w sierpniu z kolei zaatakowaly mnie opady sniegu na jednej z przeleczy w Szwajcarii. Na dole ladnie i slonecznie, wjezdzam na gore, a tam deszcz, a potem snieg. Zastanawialam sie nawet czy nie bede musiala zawrocic i jechac dookola, bo moje auto nie jest zbyt kompatybilne ze sniegiem bez zimowek.

Moze potrenuj jezdzenie kolejkami gorskimi, bedzie latwiej w przyszlosci :-)
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 21 Paź 2014 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2013
Posty: 126
Loty: 19
Kilometry: 36 462
ELBE napisał(a):

NAPISZCIE JAKIEŚ KOMENTARZE ŻEBYM WIEDZIAŁ, ŻE KTOŚ TO W OGÓLE CZYTA I JEST SENS WRZUCAĆ KOLEJNE ZDJĘCIA :D

- - -


Czyta czyta, chociaż wiele do czytania nie ma, bardziej do oglądania :) Piękne miejsca a wjazd na Zugspitze jest na mojej Bucket List. Dzięki za te wszystkie zdjęcia i informacje - zarówno dla autora tematu jak i dla Aga_podrozniczka, jak już przyjdzie do planowania konkretów takiej wyprawy to na pewno się przydadzą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 21 Paź 2014 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Aga: Drogę Großglockner Hochalpenstraße otworzyli właśnie dopiero na majówkę, czyli akurat trafiliśmy chyba nawet na dzień otwarcia. Widać tam po ilości śniegu na brzegach drogi, że ostro ją odśnieżali.
Ja się nie spodziewałem takiego śniegu w maju, a co dopiero w lipcu :D

Trening kolejkowy na pewno jest mi potrzebny :D
Jeśli możesz polecić jakąś akceptowalną kolejkę dla początkujących gdzieś tam w rejonach zamku Neuschweinstein to powiedz.
Albo ewentualnie pozostanie mi kolejka na Kaasprowy :)

Jeśli możesz wrzucić trochę fotek z Twoich zimowych wizyt w Alpach to bym bardzo chętnie pooglądał z moimi zdjęciami z Großglockner Hochalpenstraße.

- - -

ciri: Jakoś nie mam natchnienia na rozległe opisy. Wolę niczym Salvador Dali komunikować się za pomocą obrazu :D
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 21 Paź 2014 15:00 

Rejestracja: 17 Sty 2014
Posty: 136
Loty: 55
Kilometry: 144 442
Świetne są te Wasze relacje i zdjęcia z Alp. Piękne widoki, tym bardziej dla osoby, ktora kocha góry. Doszła mi dzięki Wam kolejna ispiracja do podróży :)
btw. To nie jest tylko forum lotnicze. Okazje na tanie bilety autobusowe, promowe czy kolejowe, tez się pojawiają, także wydaje mi się, ze relacje z takich podrozy są jak najbardziej własciwe, a przede wszytskim potrzebne i pomocne :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 21 Paź 2014 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Facaldo: A proszę bardzo :) Jak się raz pojedzie w Alpy to po powrocie do domu pojawiają się szybko idee żeby pojechać tam jeszcze raz. Miejsc do zobaczenia jest tam masa więc można jeździć często tak jak Aga.
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 23 Paź 2014 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Potrzebuje wsparcia jezykowego, jak mam nazwac wpis na blogu, zeby wyszukiwarki go latwo znajdowaly: "Skad robic zdjecia Zamku Neuschwanstein" ? Inne propozycje? Nie mam watpliwosci jakbym zatytulowala taki wpis po angielsku ... Zabieram sie do pisania, a praca robi sie sama w tle.

BTW, ten watek wyskakuje na 5 miejscu jak zrobilam wyszukiwanie, przynajmniej na google.co.uk.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 23 Paź 2014 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
- Miejsca do fotografowania zamku Neuschweinstein
- Lokacje do fotografowania zamku Neuschweinstein
- Punkty do fotografowania zamku Neuschweinstein
- Jak fotografować zamek Neuschweinstein
- Skąd najlepiej oglądać zamek Neuschweinstein
- Najlepsze miejsca do oglądania zamku Neuschweinstein
- Fotografowanie zamku Neuschweinstein
- Jak zrobić dobre zdjęcie zamku Neuschweinstein

>>>
Wybieraj :D
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 27 Paź 2014 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Czas by wrzucić zdjęcia z ostatnich dwóch dni wyjazdu w Alpy.
Tak więc oto dzień czwarty i piąty.









DZIEŃ 4:
- Przejazd z ramsau bei Berchtesgaden do Schwangau [zamek Neuschweinstein] [Niemcy]


Image
Image






























DZIEŃ 4:
- Schwangau [zamek Neuschweinstein, Niemcy]


Dzięki mgle zbyt wiele nieuświadczyliśmy :D

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image































DZIEŃ 4:
- przejazd ze Schwangau do Garmisch Partenkirchen [Niemcy]


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image































DZIEŃ 4:
- Garmisch Partenkirchen [Niemcy]


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image






























DZIEŃ 4:
- przejazd ze Garmisch Partenkirchen do Innsbrucka [Austria]


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image






























DZIEŃ 4:
- Innsbruck [Austria]


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

































DZIEŃ 4:
- powrót z Innsbrucka do Ramsau bei Berchtesgaden


Image
Image
Image
































DZIEŃ 5:
- powrót z Ramsau bei Berchtesgaden do Otwocka :)


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image




















I to na tyle Alpejskiej wycieczki :)

Pozdrowienia !!!
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off
NikodemFM lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group