Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Sty 2016 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 152
Loty: 31
Kilometry: 69 563
Witam
mam problem
alpharooms naliczyło mi opłaty za anulowanie rezerwacji 48€ ,wcześniej wpłaciłem kaucję 1 € i rozmyśliłem się co do hotelu więc liczyłem się ze stratą tego eurasa a ty dziś niespodzianka na karcie (kantor) blokada na 48€ .
Jest jakaś szansa na odzyskanie kaski ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN
Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 25 Sty 2016 20:13 

A jakie były warunki anulowania ?
Zapewne nie było bezkosztowej anulacji, a np za pierwszy dzień itp
W takiej sytuacji, zapomnij o zwrocie.
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Sty 2016 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 274
Wszystko zależy jaka to była opcja, mógłbyś podać więcej danych?

Poniżej wycinek ich warunków anulowania:

Cancellations

Accommodation Bookings

Booking cancelled more than 7 days before departure - £49.00 cancellation charge (or the value of the booking if lower).

Booking cancelled 7 days or less before departure - 100% of the booking value.

Non refundable rooms cancelled will incur a 100% charge.

For the avoidance of doubt, any cancellation charges levied are wholly independent from the deposit arrangements on any given booking and in the event that you cancel your booking you must immediately pay any shortfall between payments made by you against that booking and the cancellation charge applied and in accepting these General Terms you give your authority for us to automatically charge the payment method used by you when securing the booking (or any other payment methods used by you in connection with other bookings placed through Alpharooms) at that time.

All cancellation requests must be made directly to Alpharooms in writing or by using 'My Account' online. Cancellations notified directly to Travel Providers will not be effective.

Please note that for all non-refundable / advance purchase room types the applicable cancellation fees are always 100%.



Więcej:
https://www.alpharooms.com/agency-terms-of-business
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Sty 2016 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 152
Loty: 31
Kilometry: 69 563
chyba wyszło moje nie doczytanie i słaba znajomość języka :oops:

napiszę do nich ale ... wątpię że coś wskóram

nawet nie wiem jak się "bronić"??

jedyne co od nich dostałem to :

"So you're all booked up

Hi Pawel,
Thank you for booking with alpharooms.com yesterday.

You should have received all your confirmation details via email - please also check your junk folder. If you need to re-send these vouchers, or for any other queries relating to your booking please visit the My Account section on our site.

NEW - Balance instalment option: You can now pay off your remaining balance in smaller instalments before the final due date. In My Account simply choose the amount you wish to pay off on the most suitable dates for you."
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group