Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#41 PostWysłany: 17 Sie 2016 09:21 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
A czemu nie sprawdziłeś hotelu na tripadvisorze? Pretensje masz słuszne, ale takie czasy, że niestety każdą informację musisz sprawdzać w kilku źródłach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#42 PostWysłany: 17 Sie 2016 09:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
U mnie na Santorini hotel zamiast w Firostefani lezał kilka kilometrów dalej, w innym miasteczku. Po telefonach do Anglii po kilku godzinach zmienili rezerwację i zaproponowali inny drozszy hotel, w Firostefani jednak. Bez dopłat. Jak dla mnie OK, będę korzystać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#43 PostWysłany: 20 Sie 2016 09:49 

Rejestracja: 17 Sie 2016
Posty: 2
Ostrzeżenie przed alpharooms (rezerwacja hoteli)
Zarezerwowałem hotel we Francji przez alpharooms.com na 1 dzien podając dane karty Visa. Około miesiąc przed przybyciem chciałem zrezygnowac... i zaczeły sie schody, czyli: telefonów nie odbierają, jak odbiorą (infolinia płatna) kręcą i udają greka. Na 5 maili o rezygnacji z rezerwacji odpisali raz - żeby poinformowac ich o rezygnacji (sic!). W koncu w dniu rezerwacji pobrali z karty całą kwotę. Na zagranicznych forach juz jest o takich praktykach biur m. in. alpharooms W booking.com bez problemów.
daras

Ostrzeżenie przed alpharooms (rezerwacja hoteli)
alpharooms.com!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA.Tak rezerwowałem i się zawiodłem.alpharooms.com -na stronie gdzie rezerwowałem hotel były podane błędne informacje co do odległości do plaży,opinie klientów były wzięte z innego hotelu.Przy
próbie odzyskania pieniędzy (rekompensaty)stanowczo twierdzili że podane dane były prawdziwe.Nie polecam.Żal im było 100 funtów,a ja straciłem tydzień w Turcji zamiast na plaży to przy baseniku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#44 PostWysłany: 21 Paź 2016 10:18 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Znajomi brali Gran Canarie 3 pokoje w HB - 0 problemów
Szwagier ze znajomymi po moich namowach wzięli 4 pokoje w ALL na Gran Canarii - 0 problemów

Sam spałem z alpharooms w Toremolinos (Malga), Magaluf (Majorka) - 0 problemów
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#45 PostWysłany: 21 Paź 2016 10:50 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 412
Korzystałem wielokrotnie i bez problemów. To według mnie jeden z najstarszych i najbardziej sprawdzonych operatorów. Kiedyś bardziej konkurencyjny cenowo. Też widziałem zdjęcia i opis hotelu na Krecie dotyczący innego obiektu, ale to zdarza się i innym. Dlatego zawsze należy sprawdzić na innych portalach. Mój rekord to zarezerwowany hotel 40 km od miejsca faktycznego położenia / na booking.com /.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#46 PostWysłany: 14 Lis 2017 18:57 

Rejestracja: 14 Lis 2017
Posty: 1
Po opinii od kolegi, zamówiłem dwa pokoje w na Costa Brawa przez alpharooms (kolega korzystał i nie narzekał). Rezerwacje robiłem w październiku 2016 a urlop miał być w maju. Zapłaciłem kartą zaliczkę i czekam. Po około miesiącu dostaję maila, że w hotelu jest remont i hotel nie może mnie przyjąć (o dziwo tylko w jednym pokoju jest remont?). Bym mógł być zadowolony, portal proponuje mi zamianę na droższy hotel, ale ja nie muszę dopłacać. Proszę również o zmianę drugiego pokoju również bez zmiany ceny. Ok alpharooms się zgadza, dostaję nowe potwierdzenie. zgodnie z umową około miesiąca przed urlopem z mojej karty zostaje pobrana kwota dopłaty za dwa pokoje - wszystko ok.
dwa dni przed wyjazdem, moja karta została obciążona dodatkowo kwotą za pokój, który został zmieniony z winy Alpharooms (zapłaciłem z 3 pokoje). Przed urlopem nie miałem czasu się tym zająć, po urlopie napisałem - nic, zadzwoniłem - jakiś konsultant po 30 minutach się rozłączył i więcej nie odebrał. Napisałem - odpisali, że im bardzo przykro, muszę czekać 30 dni i sprawa się wyjaśni. Znów nic. Znów telefony, groźby sądu - niby chcą wyjaśnić sprawę i nic. Złożyłem papiery do prawnika. 1,5 h po dostarczeniu pisma do Alpharooms, odezwali się, że chcą mi zwrócić kasę, muszę tylko wypełnić dane. Wypełniam niezwłocznie, wysyłam i .... muszę czekać 14 dni na zwrot. Czekam .... dzisiaj mija 6 dzień (i ponad rok od rezerwacji pokoju).
Tak na zakończenie: jak przyjechaliśmy do hotelu (około północy) gość w recepcji oznajmił nam, że mamy pecha bo nie ma dla nas pokoju ......

MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#47 PostWysłany: 02 Lip 2021 14:53 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Jakieś świeże doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#48 PostWysłany: 31 Paź 2021 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 495
Loty: 106
Kilometry: 237 470
niebieski
Alpharooms przestało działać. Właśnie chciałem poszukać jakiś hotel ale niestety....

"Alpha Holidays, trading as Alpharooms.com have had their Travel Trust Association membership closed on 29th October 2021.

This means that sadly, your existing booking with Alpha Holidays will not be fulfilled.

In order to process a refund on your accommodation, please submit the claims form available by clicking here. https://alphaholidays.traveltrust.co.uk/"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group