Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Wrz 2015 10:07 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 562
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Ja ostatni tydzień sierpnia spędziłem w tym hotelu:
http://www.travelplanet.pl/wczasy/turcj ... rce=Criteo
Za 4os. rodzinę zapłaciłem 5200,-
Byłem w sumie 11 razy w Egipcie z tego większość razy na ofercie z All z którego zwykle w pełni nie korzystałem bo zwykle spędzałem dni na nurkowaniu.. Z rodziną w Egipcie na All byłem 2 razy. Również z rodziną byłem w Tunezji na All...
Zdecydowanie jednak ten ostatni nasz pobyt w Turcji był najbardziej udany jeśłi chodzi o to co oferował hotel. Świetna kuchnia, znakomita obsługa. Długie kolejki w restauracji ale rozpływające się w mig dzięki dużej ilości jedzenia i niezwykle sprawnej obsłudze. Piwo nie chrzszczone i nalewane szybko i bez problemów. Na basenie i na plaży duże firmowe kubki plastikowe a nie małe jednorazowe jak to zwykle bywa w Egipcie. Barmani jedną rekką nalewali piwo a już drugą colę czy inne napoje dla następnych w kolejce. Bardzo dobra była też grupa animatorów a codzienne wieczorne spektakle na bardzo wysokim poziomie.
W listopadzie wybieram się na nurkowanie do Egiptu ale prawdopodobnie przyszłoroczny wakacyjny urlop spędzę ponownie w hotelu Club Side Coast... :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#22 PostWysłany: 08 Cze 2017 06:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Ja pierwszy raz byłem na All Inclusive i jestem bardzo zadowolony.
Sam nie uzyskałbym ceny 999zł za tydzień + Wiza z wylotem z Gdańska, bagażem rejestrowanym i 4 gwiazdkowym hotelem z pełnym wyżywieniem.
Jedzenie przepyszne, każdy znajdzie coś dla siebie, drinki wiadomo że z lokalnych alkoholi ale jak dasz pare euro napiwku na barze to i smirnoff się trafi.
Wiadomo, że siedzenie przy basenowych hotelu nie dla mnie, ale przelot, transfer i dobry hotel z wyżywieniem załatwiony przez biuro więc można korzystać, zwiedzać, samemu coś planować. Ciesze się, że żona mnie namówiła na ten wyjazd do Turcjji, długo się opierałem ale było bardzo fajnie. Byliśmy w Alanyi, hotel Club Big Blue, jak coś to naprawdę polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 10 Paź 2017 14:57 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
Nigdy nie byłem na zadnym wyjezdzie z biura. Ta cena to w jakim miesiącu, last minute czy first? Jak szukana oferta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 10 Paź 2017 15:07 

Ten użytkownik powyżej, którego pytasz, jest zbanowany na stałe więc nie może się logować i odpowiedzi się nie doczekasz.

Ps. Takie ceny poza sezonem do Turcji są bardzo często. Nawet tu na forum @lastminuter wrzuca co jakiś czas podobne. Albo na głównej się pojawiają. Raczej last niż first. Trzeba to śledzić na bieżąco i być gotowym do wyjazdu natychmiast, jak trzeba.
Góra
 PM off  
      
#25 PostWysłany: 10 Paź 2017 15:18 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Inna sprawa że takie ceny mogą się już nie powtórzyć, bo ceny Turcji czy Egiptu zaczynają wracać na swój poziom sprzed incydentów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 10 Paź 2017 15:59 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1717
@Doczu odważna teza, biorąc pod uwagę "sytuację polityczną" w regionie ogólnie, a także w tych państwach stricte.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 10 Paź 2017 17:29 

Doczu napisał(a):
Inna sprawa że takie ceny mogą się już nie powtórzyć, bo ceny Turcji czy Egiptu zaczynają wracać na swój poziom sprzed incydentów.


Aktualnie na SG od Lastminutera. Tydzień w Turcji ALL . Wylot 2 grudnia z Warszawy, Katowic albo Gdańska za 914 PLN /osoba.

http://lastminuter.pl/okazje/26132,Turcja+5gwiazdki+hotel+z+all+inclusive+od+914+z%C5%82

Czyli jeszcze tanieje , a nie drożeje. Hotel 5 gwiazdek[ oczywiście tureckich 8-) ]
Góra
 PM off  
      
#28 PostWysłany: 20 Paź 2017 05:38 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Anonymous napisał(a):
Aktualnie na SG od Lastminutera. Tydzień w Turcji ALL . Wylot 2 grudnia z Warszawy, Katowic albo Gdańska za 914 PLN /osoba.

Ale nie porónuj prosze ofert letnich (nawet przed/posezonowych) z ofertami zimowymi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 20 Paź 2017 08:28 

Ok.
Uzasadniasz za wszelką cenę, że destynacji typu Egipt , Turcja, ktòre przestały się cieszyć powodzeniem ze względu na zagrożenie terrorystyczne, nie da się kupić tanio.
To widać tak jest.
Kupuj drogo. :twisted:
Góra
 PM off  
      
#30 PostWysłany: 20 Paź 2017 20:12 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Niczego nie udowadniam - to raz.
Dwa - zwróc uwagę na tryb przypuszczający w mojej wypowiedzi. Ze szkoły powinienes wiedzieć co on oznacza.
Na koniec zwracam uwagę, na fakt, by oferty porównywać w terminach przybliżonych.
To raczej Ty próbujesz mi udowodnić że potrafisz znaleźć ofertę tańszą. Znajdź taką na czerwiec,a nie z grudniem wyskakujesz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 03 Gru 2017 10:27 

Rejestracja: 07 Sty 2017
Posty: 51
Czy ktoś może wybiera się do Turcji na Sylwestra?
Tui ma wspaniałe oferty z All ,wybrałam 3 hotele ,wszystkie 5 gwiazdkowe.wszystkie z sylwestrowa zabawa i atrakcjami.
Koszt w granicach 2 tys zł.na Sylwestra ,a ten sam hotel na dziś lub początek stycznia 1 tys zł mniej.
Cóż ..Sylwester.
Trochę się obawiam pogody,czy będzie padać.Napewno będzie cieplej niż w PL.
Czytam forum aby sobie przypomnieć co przywieść stamtad.Bylam już raz w Alanii ,chyba 10 lat temu,pamiętam że przywiozłam podrobione perfumy.Boss,Armani,I bardzo byłam z nich zadowolona bo pachniały długo i mocno niczym prawdziwe.
Pozdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 30 Lip 2019 10:07 

Rejestracja: 29 Lip 2019
Posty: 5
Jakie są ceny alkoholi w Turcji? W razie nieudanego All ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 30 Lip 2019 10:22 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Zastanów się ponownie i bardziej konstruktywnie spróbuj ponownie zadać pytanie. A jakie są ceny alko w Polsce? Co pytający miał na myśli? Ceny detaliczne w sklepie Biedronka , Netto a może Real? I czy w Warszawie czy może w Szczecinie albo w Rabce Zdrój? A może w najlepszej knajpie w Krakowie lub Zakopanem? :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 30 Lip 2019 10:41 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Anetkawuu napisał(a):
Jakie są ceny alkoholi w Turcji? W razie nieudanego All ?


Wysokie. Tam od jakiegoś czasu ortodoksi rządzą i alkohol jest zwalczany. Coraz trudniej dostępny i drogi. W Stambule trzeba się nachodzić , żeby sklep z alko trafić. Ceny grube.
Góra
 Profil Relacje PM off
mercpan lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group