Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: All Inclusive - Turcja
#1 PostWysłany: 28 Maj 2015 14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
Hej, wiem, ze forum sluzy nam wszystkim do podrozowania jak najtanszym kosztem, ale mam pytanie troche innej natury. Po wielu lotach, skladakach, niepewnych wypadach, w tegoroczne wakacje chcialabym wybrac sie z przyjaciolmi na tygodniowy all inclusive do Turcji. Osobiscie nie wierze w jakikolwiek zwiazek terminu all inclusive z Turcja… I tu nasuwa sie moje pytanie: czy mozecie polecic jakis hotel, miejsce, wycieczke z danego biura podrozy? Czy warto wierzyc 3 gwiazdkom + all inclusive? Naczytalam sie o tych “slawnych” all inclusive z limitami I oplatami, tymczasem po prostu po raz pierwszy w zyciu chcialybysmy miec spokojne wakacje ze wszystkim czego potrzebujemy. Budzety mamy dosc studenckie, ale wszystkie wychodzimy z zalozenia, ze lepiej zaplacic kilka stowek wiecej I miec spokoj niz sie uzerac…
3 osoby, termin to poczatek sierpnia, tydzien. Bardzo prosilabym I jednoczesnie dziekuje za pomoc, a jesli pomylilam dzialy to przepraszam i prosze o przeniesienie. Pozdrawiam!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 28 Maj 2015 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
kilka lat temu byłem na takich wakacjach w tym hotelu:
http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/bodru ... VYELM.html
żadnych dopłat nie było i dobrze te wakacje wspominam, więc generalnie mogę polecić...
z tego co pamiętam to alkohol był nielimitowany (choć nie był go jakoś wiele rodzajów do wyboru), głodny ewidentnie też nie chodziłem... ;) był spokój, basen i plaża tuż obok hotelu, ładnie i czysto.

BTW sierpień to nie jest najlepszy miesiąc pod względem cenowym, bo razem z lipcem to są najdroższe miesiące, ale na pewno coś się da upolować...
Góra
 Profil Relacje PM off
lillymy lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 28 Maj 2015 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
lagor napisał(a):
kilka lat temu byłem na takich wakacjach w tym hotelu:
http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/bodru ... VYELM.html
żadnych dopłat nie było i dobrze te wakacje wspominam, więc generalnie mogę polecić...
z tego co pamiętam to alkohol był nielimitowany (choć nie był go jakoś wiele rodzajów do wyboru), głodny ewidentnie też nie chodziłem... ;) był spokój, basen i plaża tuż obok hotelu, ładnie i czysto.

BTW sierpień to nie jest najlepszy miesiąc pod względem cenowym, bo razem z lipcem to są najdroższe miesiące, ale na pewno coś się da upolować...


Dziekuje za odpowiedz! Wlasnie chodzi o brak ukrytych doplat i limitow - nie ma to jak wydac 2500 na wakacje i kolejne 2500 na to "all inclusive". Czytalam o jakichs gorszych, rozrabianych alkoholach, limicie na napoje (2 butelki na dzien!), okropnym LIMITOWANYM jedzeniu, braku wstepow na niektore atrakcje w danym hotelu, dlatego szukam czegos sprawdzonego i wartego wydania pieniedzy. Zeszly rok byl dla mnie skladakiem lotow + hotelu (Korfu) i wyszlo nas chyba drozej niz jakiekolwiek All Inclusive dlatego w tym roku oprocz wizzairowego Dubaju chcemy zahaczyc o cos takiego. A niestety termin jest dosc sztywny i musi to byc pierwsza polowa sierpnia :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Maj 2015 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
faktycznie z tym tzw. "allinclusive" trzeba trochę uważać co się kupuje... z drugiej strony wydaje mi się, że opinie które czytam w necie na temat jakiegoś hotelu oferującego all często bywają przesadzone - szczególnie w przypadku hoteli 3* - mam wrażenie że trafiają do nich ludzie oczekujący co najmniej 5* :lol:

poszukując rozejrzyj się też może w niemieckich biurach - oferty, szczególnie "last minute", bywają tam dożo lepsze...
choć na lastminuter też bywają niezłe okazje...

z moich obserwacji wynika (choć ostatnio nie podróżowałem w takiej formule więc może coś się zmieniło), że w Polsce trudno jest upolować dobrą cenę na wyjazd w wakacje, szczególnie jeśli mamy sztywny termin i określone miejsce docelowe...
Góra
 Profil Relacje PM off
lillymy lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 28 Maj 2015 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Potwierdzam powyższe - Neckermann niemiecki ma często lepsze oferty niż Polski. Przy czym w naszych biurach (przynajmniej w moim) sami potrafią zaproponować cos z niemieckiego katalogu, z wylotem z Berlina np.
Co do Turcji to radziłbym dokładnie sprawdzić opinie o hotelu, bo ichniejsze 3* to takie są jak Włoskie mniej więcej, nie wiem czego oczekujecie ale sugerowałbym 4* i więcej. Bywają tam też tendencje do dzielenia klientów na lepszych i gorszych - np. pół hotelu dla Niemców a pól dla Rosjan - inne jedzenie, inne alkohole, ale równie inne zachowanie się gości (pod kątem hałasowania np.). Z pułakem w All Inclusive to najbardziej chyba doskwierają płatne napoje do posiłków, reszte idzie przeżyć. Dość często spotykane jest też że napoje (w tym alkohole) nie są za darmo we wszystkich dostępnych miejscach, a tylko w niektórych (czytaj - w tych najbardziej pożądanych przy basenie czy plaży trzeba płacić).
No i pewnie wiecie skoro na ochotnika taki termin wybraliście, ale... w sierpniu jest tam dość ciepło, warto mieć świadomość tego, żeby potem nie stękać, albo nie przesiedzieć całego wyjazdu pod parasolem ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lillymy lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 28 Maj 2015 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
BrunoJ napisał(a):
Potwierdzam powyższe - Neckermann niemiecki ma często lepsze oferty niż Polski. Przy czym w naszych biurach (przynajmniej w moim) sami potrafią zaproponować cos z niemieckiego katalogu, z wylotem z Berlina np.
Co do Turcji to radziłbym dokładnie sprawdzić opinie o hotelu, bo ichniejsze 3* to takie są jak Włoskie mniej więcej, nie wiem czego oczekujecie ale sugerowałbym 4* i więcej. Bywają tam też tendencje do dzielenia klientów na lepszych i gorszych - np. pół hotelu dla Niemców a pól dla Rosjan - inne jedzenie, inne alkohole, ale równie inne zachowanie się gości (pod kątem hałasowania np.). Z pułakem w All Inclusive to najbardziej chyba doskwierają płatne napoje do posiłków, reszte idzie przeżyć. Dość często spotykane jest też że napoje (w tym alkohole) nie są za darmo we wszystkich dostępnych miejscach, a tylko w niektórych (czytaj - w tych najbardziej pożądanych przy basenie czy plaży trzeba płacić).
No i pewnie wiecie skoro na ochotnika taki termin wybraliście, ale... w sierpniu jest tam dość ciepło, warto mieć świadomość tego, żeby potem nie stękać, albo nie przesiedzieć całego wyjazdu pod parasolem ;-)


Dziekuje za odpowiedzi, sprawdze te niemieckie biura - moze rzeczywiscie ceny beda lepsze. Nie chcemy wydawac pieniedzy na all inclusive, ktore wcale nim nie jest - widelki cenowe mialysmy do 2 tysiecy za osobe ale chyba musimy to nieco zweryfikowac ;) Co do pogody, stety/niestety wiem - jednak inny termin odpada ze wzgledu na inne podroze. Ale bylaby to dla mnie calkiem niezla rozgrzewka przez temperaturami w Dubaju :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Maj 2015 21:32 

Powiem Ci prawdę bez owijania w bawełnę. :D
Tureckie 3 gwiazdki w all to najtańsza wersja , jaka jest możliwa. Płacisz taniutko, z Polski czy Niemiec. I to dostajesz. Jedzenie niby do oporu, to głównie makaron czy ziemniaki ,pomieszany z jakimś chemicznym sosem( żeby wyglądało na bogato). W porywach coś z kurczaka ( bo drób jest tani).
Alkohole to jakieś lokalne badziewie udające koniak czy brandy :lol: ,wódka podła, non name, wino nalewane z wielkich baniaków ( wstrętne), piwo np "efes" nie ma z oryginałem nic wspólnego. To wersja produkowana extra dla hoteli all.. Napoje bezalkoholowe cola itp z koncentratu, rozcieńczane kranówą. Przeważnie lód do "drinków" też z kranówy.Szklanki brudne. Tylko je płuczą. Nie myją, jak należy.
Jak masz all np do 23, a coś zamówisz w barze 5 minut później, bądź pewny, że doliczą Ci to do rachunku. I to po wysokiej cenie.
Płacisz za taki tygodniowy wyjazd np 800-900 pln i tyle dostaniesz. Nikt do interesu dokładał nie będzie. Wg mnie ,lepiej "klepnąć" lot + hotel osobno, a w lokalnym sklepie czy knajpie, kupować to co nam smakuje.
Wyjdzie to samo, albo trochę drożej. Ale jakość zdecydowanie wyższa.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 28 Maj 2015 22:15, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Maj 2015 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 1098
Loty: 137
Kilometry: 161 438
niebieski
Ja byłem tu http://www.itaka.pl/wczasy/turcja/alanya/hotel-club-konakli,AYTKONA.html i na nic nie mogłem narzekać. Jedzenia multum, pyszne i świeże, na śniadanie czy obiad naliczyliśmy przeszło 50 potraw do wyboru + różne desery i masa owoców, na kolację codziennie świeży kurczak z grilla (przyrządzany "na widoku") czy inne mięso. Do tego nocna zupa bodajże o 23, jeśli ktoś jeszcze zgłodnieje. Przy basenie czynny cały czas bufet, nielimitowane alkohole, przy plaży tak samo. Do plaży 3 min spacerem, choć sama plaża szału nie robiła. Leżaki darmowe. Co wieczór animacje, pokoje komfortowe, niedaleko hotelu tureckie bazary. Byłem w Tunezji w hotelu 3* więc mam porównanie do tureckiego 5* i zdecydowanie warto dopłacić parę zł, jeśli zależy Wam na komforcie w arabskim hotelu. Nie było mowy absolutnie o żadnych dopłatach do czegokolwiek, poza ceną wycieczki nie interesuje Cię nic.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 28 Maj 2015 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
Anonymous napisał(a):
Powiem Ci prawdę bez owijania w bawełnę. :D
Tureckie 3 gwiazdki w all to najtańsza wersja , jaka jest możliwa. Płacisz taniutko, z Polski czy Niemiec. I to dostajesz. Jedzenie niby do oporu, to głównie makaron czy ziemniaki ,pomieszany z jakimś chemicznym sosem( żeby wyglądało na bogato). W porywach coś z kurczaka ( bo drób jest tani).
Alkohole to jakieś lokalne badziewie udające koniak czy brandy :lol: ,wódka podła, non name, wino nalewane z wielkich baniaków ( wstrętne), piwo np "efes" nie ma z orginałem nic wspólnego. To wersja produkowana extra dla hoteli all.. Napoje bezalkoholowe cola itp z koncentratu, rozcieńczane kranówą. Przeważnie lód do "drinków" też z kranówy.Szklanki brudne. Tylko je płuczą. Nie myją, jak należy.
Jak masz all np do 23, a coś zamówisz w barze 5 minut później, bądź pewny, że doliczą Ci to do rachunku. I to po wysokiej cenie.
Płacisz za taki tygodniowy wyjazd np 800-900 pln i tyle dostaniesz. Nikt do interesu dokładał nie będzie. Wg mnie ,lepiej "klepnąć" lot + hotel osobno, a w lokalnym sklepie czy knajpie, kupować to co nam smakuje.
Wyjdzie to samo, albo trochę drożej. Ale jakość zdecydowanie wyższa.


No wlasnie tego sie obawiam. Zeby to bylo 800-900zl... dodaj tysiac i masz ceny w sierpniu :/ Wychodzi na to, ze za ALL przyjdzie nam zaplacic dobre 3 kafle w takim wypadku... To arabski kraj, arabskie zwyczaje, za oszukane AI i jakies ich chore zagrywki typu rozcienczane napoje, chemiczne jedzenie i doliczanie do rachunkow podziekuje...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 28 Maj 2015 22:07 

5 gwiazdek, o których pisze @ juve, to co innego.
Po 3 w Turcji, nie spodziewaj się cudów.
Góra
 PM off  
      
#11 PostWysłany: 28 Maj 2015 22:17 

Rejestracja: 26 Lut 2012
Posty: 17
lillymy a skąd jesteś?

Ja z żoną ostatnio szukając wypadu na zimę do Egiptu w ALL nie mogąc znaleźć niczego w Polsce - brak miejsc i horrendalnie wysokie ceny - polecieliśmy z czeskiego exim toursa - eximtours.cz z Ostrawy.

Cena i jakość nieporównywalnie lepsze niż exim polski - ciepły posiłek i picie (alkohol, kawa, herbata) w samolocie za free, hotel super i od razu po jednym pobycie 10& zniżki na kolejny pobyt zimą. Więc jeśli masz blisko do czekiej granicy polecam sprawdzić. A i rezydent mówił płynnie po angielsku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 28 Maj 2015 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
sharpshooter napisał(a):
lillymy a skąd jesteś?

Ja z żoną ostatnio szukając wypadu na zimę do Egiptu w ALL nie mogąc znaleźć niczego w Polsce - brak miejsc i horrendalnie wysokie ceny - polecieliśmy z czeskiego exim toursa - eximtours.cz z Ostrawy.

Cena i jakość nieporównywalnie lepsze niż exim polski - ciepły posiłek i picie (alkohol, kawa, herbata) w samolocie za free, hotel super i od razu po jednym pobycie 10& zniżki na kolejny pobyt zimą. Więc jeśli masz blisko do czekiej granicy polecam sprawdzić. A i rezydent mówił płynnie po angielsku ;)


Nie ma problemu z dotarciem do Czech, jestesmy z poludnia :) dzieki za wskazowke, musze rzucic okiem!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 28 Maj 2015 22:27 

Akurat zorganizowane wyjazdy mnie nie interesują.
Ale dawno temu , na początku podróżniczej drogi :D ( każdy jakoś tam zaczynał ;) )
Byłem 2-3 razy na Kanarach z czeskiego, nieistniejącego już BP "Fischer" . Miał nawet swoje samoloty. Było wszystko OK i dużo taniej, niż u naszych "touroperatorów".
Podobno dalej tak jest.
Góra
 PM off  
      
#14 PostWysłany: 28 Maj 2015 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
Anonymous napisał(a):
Akurat zorganizowane wyjazdy mnie nie interesują.
Ale dawno temu , na początku podróżniczej drogi :D ( każdy jakoś tam zaczynał ;) )
Byłem 2-3 razy na Kanarach z czeskiego, nieistniejącego już BP "Fischer" . Miał nawet swoje samoloty. Było wszystko OK i dużo taniej, niż u naszych "touroperatorów".
Podobno dalej tak jest.


Ja tez mam wieksza frajde ze skladakow przez Niemcy i Bulgarie do ZEA i powrot przez Wegry :D ale zostalam przeglosowana ;) W takim razie sprawdzam czeskie i niemieckie strony. U nas cenowo to jakis koszmar, a czekanie na last minute jest ryzykowne, szczegolnie przy 3 osobach - wydaje mi sie, ze przy dwoch latwiej cos znalezc na ostatnia chwile
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 17 Cze 2015 12:28 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Ja tam z wczasów w Turcji w tym hotelu http://rhemebeach.com/ byłem bardzo zadowolony.
Obecnie ma 4* ale jak ja w nim byłem miał 3*. Fakt infrastruktura miała już swoje lata, ale było czysto i schludnie.
Jedzenie bez zarzutu, choć trochę monotonne, ale codziennie było jakieś mięso (baranina, kurczak, czy wołowina), obsługa bez zarzutu.
Alkohole oczywiście z segmentu lowEnd, ale tez "szczypało i poniewierało". Nie byłem jeszcze na wczasach gdzie lali by na barze Jacka Danielsa, czy jakiego Glenfiddicha.
Napoje typu cola, fanta, sprite oczywiście z koncentratów, ale bez przesady - w hotelach 5* też takowe widywałem. "Soki" z dystrybutora to napoje typu "chemiczny Ali" więc może raz czy dwa pilismy, ale jak poprosiłeś w barze to dostawałeś z kartonika. Piwo "Efes" owszem było, ale i z butelki i z kega. Różnicy nie dostrzegałem, a z kega zawsze było chłodniutkie bo butelki nie zawsze zdążyły się schłodzić.
Być może moje dobre wrażenia wynikały z faktu, że byliśmy na przełomie maja i czerwca i pomimo zapełnienia hotelu, był większy luz. Niemniej za nic nie musieliśmy dopłacać.
Kluczem jest tu dobre przeglądnięcie oferty i doboru jej pod nasze gusta. Generalnie do Turcji nie bałbym się jechać do 3* hotelu. Do Tunezji czy Egiptu już owszem.
Cudów nie ma - chcesz tanio, to trzeba iść na jakieś kompromisy. Nie uznajesz kompromisów - kup hotel 5*.
Najzabawniejsi są ludzie, któzy płacą za hotel 3*, a oczekiwania mają jak w 5* :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 23 Wrz 2015 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
Nie wiedziałem za bardzo, w którym dziale umieścić, ale pomyślałem o tym. W każdym razie sytuacja ma się następująco: szukam wyjazdu do Turcji, hotel 4*+, All, od 4 do 8 października (nie, nie potrzebuję pomocy). Chodzi mi o opinię osoby, bądź kogoś kto zna taką osobę, nt ceny takiego wyjazdu. Powoli zaczyna być prawdziwe last minute, a ceny są rzędu 1400 zł/4 dni. Trochę porażka. Ma ktoś doświadczenie w takim względzie?
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 23 Wrz 2015 21:25 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
najprościej to chyba będzie jak zobaczysz sobie po ile bywają takie wyjazdy na terminy za 2-3 dni i sam ocenisz czy poczekać.
1400 w październiku to nie jest jakoś rewelacyjnie tanio, ale trudno tez powiedzieć by było to drogo. Wiele zależy od destynacji i renomy hotelu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 23 Wrz 2015 21:37 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
szczota1992 napisał(a):
Nie wiedziałem za bardzo, w którym dziale umieścić, ale pomyślałem o tym. W każdym razie sytuacja ma się następująco: szukam wyjazdu do Turcji, hotel 4*+, All, od 4 do 8 października (nie, nie potrzebuję pomocy). Chodzi mi o opinię osoby, bądź kogoś kto zna taką osobę, nt ceny takiego wyjazdu. Powoli zaczyna być prawdziwe last minute, a ceny są rzędu 1400 zł/4 dni. Trochę porażka. Ma ktoś doświadczenie w takim względzie?



poza sezonem dostaniesz 5* ALL za 300euro.

Wejdz na strone np. eurosun.de i wpisz co Cie interesuje.
Jesli nie boisz sie to i Egipt jest w dobrej cenie a pogoda letnia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 23 Wrz 2015 21:38 

Rejestracja: 09 Mar 2015
Posty: 8
W zeszłym roku byliśmy z Itaką na początku października na 7 dni za 1250 zł all inclusive, wycieczka zakupiona tydzień przed odlotem (jednak był to hotel 3 gwiazdkowy).
W tym roku byliśmy 4 noce ale w sierpniu w hotelu 4 gwiazdkowym all inclusive- sam nocleg kosztował 500 zł (była to bardzo dobra cena, bez żadnych promocji ok 1200 zł) dolicz sobie do tego lot, ubezpieczenie, transfery.
Myślę, że 1400 zł za hotel 4 gwiazdkowy za całą wycieczkę jest ok, jeśli chcesz czekać to najlepiej sprawdzaj w danym biurze podróży ile zostało miejsc w samolocie. Jak zostanie mało to kupuj nie czekając na obniżkę. Jeśli jest ich dużo to możesz jeszcze trochę poczekać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 23 Wrz 2015 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Moje doświadczenie jest małe, bo zawsze sam sobie organizuję takie wyjazdy, ale w tym roku jestem mocno ograniczony ze względu na termin. Ehh gdzie te czasy, jak w maju płaciłem 1000 zł za hotel 5* w Egipcie za tydzień :(
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group