Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Sty 2018 18:27 

Rejestracja: 02 Sty 2015
Posty: 34
Witam

Zakupiłem bilet na lot w KLM:
Warszawa->Paryż->Szanghaj

Lot Warszawa->Paryż obsługiwany przez AirFrance, krótka przesiadka w paryżu(2h) i lot do Szanghaju obsługiwany przez China Eastern (AF5202)
Mam pytanie czy bagaż bede nadawał tylko raz w warszawie czy może będe musiał odebrać go we francji i ponownie nadać "ręcznie".
Pytałem o to KLM ale niestety nie są wstanie mi odpowiedzieć na to pytanie twierdzac że nie wiedzą.
Miał ktoś taką sytuacje i wie jak to wyglada?

Z góry dziękuje za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 23 Sty 2018 18:30 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
A skad maja wiedziec ? Bagaz nadajesz raz i odbierasz na koncu podrozy, upewnij sie jeszcze podczas nadawania bo bywaja wyjatki ale jezeli tylko Szanghaj bez zmiany lotniska w Paryzu to leci do konca
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Sty 2018 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5647
HON fly4free
Jak w KLM nie znają odpowiedzi na tak banalne pytanie to może oznaczać tylko jedno - po drugiej stronie słuchawki natrafiłeś na kompletnego debila.
Bagaż nadajesz raz w Warszawie i odbierasz w Szanghaju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Sty 2018 18:37 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Po prostu nie wierzę, że mogli tak odpowiedzieć na infolini jak by nie patrzeć renomowanej linii lotniczej....nie wiedzą co z bagażem?
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 23 Sty 2018 18:47 

Rejestracja: 02 Sty 2015
Posty: 34
Najpierw taką odpowiedź dostałem na FB a potem na infolinii. Rzekomo nie moga nic zagwarantować w czasie nadawania bagażu. Też to uważam za dosyć skandaliczną sytuacje.

Załączniki:
2018-01-23_17h46_14.png
2018-01-23_17h46_14.png [ 17.91 KiB | Obejrzany 5301 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Sty 2018 19:07 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
W can not guarantee i nie wiedzą są 2 różne rzeczy....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Sty 2018 19:37 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
Przecież to jest standardowa odpowiedź, którą się uzyska we wszystkich liniach przy biletach wystawionych na loty operowane przez różnych przewoźników na kolejnych odcinkach. Na 99% da się nadać bagaż do końca, ale nikt tego w 100% nie zagwarantuje, bo czasami system fiksuje czy są jakieś inne ograniczenia i wyjątkowo w konkretnym wypadku się nie będzie dało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Sty 2018 11:15 

Rejestracja: 02 Sty 2015
Posty: 34
Ok dzięki za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group