Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2033 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 102  Następna
Autor Wiadomość
#1801 PostWysłany: 12 Lip 2019 12:16 

Rejestracja: 12 Lip 2019
Posty: 3
wiedzę!
tylko że ona nie chce tego odwoływać...
zaproponowała mi jakieś inne mieszkanie którego już nie chcę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#1802 PostWysłany: 12 Lip 2019 12:17 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Niczego nie odwołuj. Skontaktuj się z airbnb i opisz sytuację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1803 PostWysłany: 12 Lip 2019 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
Dokładnie jak pisze boots, niczego nie odwołuj.
Miałem podobną sytuację napisałem do airbnb dokładnie opisałem sytuację airbnb anulowało rezerwację i dostałem 100% wpłaty i przeprosiny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1804 PostWysłany: 13 Lip 2019 06:46 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Duże zmiany w Airbnb. Firma zastosowała się do zaleceń Komisji Europejskiej

https://innpoland.pl/153567,airbnb-juz- ... zalecen-ke
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1805 PostWysłany: 22 Lip 2019 19:32 

Rejestracja: 22 Lip 2019
Posty: 1
Chciałbym zwrócić uwagę na serwis Airbnb i brak możliwości filtrowania wyników wyszukiwania. Wcześniej można było ustawić kwotę, rodzaj miejsca, możliwość rezerwacji natychmiastowej, ilość osób, czy też wprowadzić inne parametry, które ułatwiały szukanie odpowiedniej oferty.
Po wpisaniu lokalizacji otrzymujemy kilkaset wyników z mapą, na której nie ma cen. Co dziwne, nie pojawia się kalendarz, aby wybrać ilość dni pobytu. Dopiero po wybraniu obiektu pojawia się kalendarz i wtedy można poznać cenę.
Najdziwniejsze jest jednak to, że po wejściu na stronę Airbnb bezpośrednio, np. https://www.airbnb.pl/s/Budapest--Hungary pojawia się okno z wyborem celu podróży, zakresem dat oraz ilością dorosłych i dzieci. Otrzymujemy wyniki i mamy teraz mapę z cenami, jednak nadal nie można filtrować wyników.
Przyznam, że nie widzę najmniejszego sensu, aby korzystać z tego serwisu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1806 PostWysłany: 22 Lip 2019 19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Swowolny napisał(a):
Przyznam, że nie widzę najmniejszego sensu, aby korzystać z tego serwisu.

Przyjąłem do wiadomości Twoją opinię.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1807 PostWysłany: 23 Lip 2019 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@Swowolny
Moim skromnym zdaniem nic się nie zmieniło, można filtrować wyniki wyszukania jak wcześniej, jedyna różnica jest taka że po wpisaniu na głównej miejsca docelowego np. "Porto" klikasz szukaj (lupka) gdy pojawi się strona Explore Porto w następnym kroku klikasz "Pobyty" i otrzymujesz stronę z możliwością filtrowania.
Poniżej zrzuty ekranu: Krok1 i krok2

Załączniki:
Komentarz do pliku: KROK 1
airbnb filtrowanie.jpg
airbnb filtrowanie.jpg [ 218.03 KiB | Obejrzany 6851 razy ]
Komentarz do pliku: KROK 2
airbnb filtrowanie 1.jpg
airbnb filtrowanie 1.jpg [ 263.44 KiB | Obejrzany 6851 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1808 PostWysłany: 28 Lip 2019 22:09 

Rejestracja: 16 Kwi 2018
Posty: 8
SPabisz napisał(a):
Wybieramy się większą grupą i planujemy zarezerwować 5 pokoi/mieszkań. Nie mamy kont na Airnb. Czy możemy założyć konta i wzajemnie się polecać i otrzymamy zwrot za te 5 rezerwacji? Nie będą to multikonta, tylko pytanie czy nie robią problemu jak zarezerwujemy 5 pokoi u tego samego gospodarza?

A czy jeśli chodzi o pierwsze konto, to muszę skorzystać z linka kogoś kto ma już konto założone, czy jak stworzymy 2 konta i nawzajem się polecimy to zadziała? Na booking wiem, że zadziałałoby, a tu wole dopytać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1809 PostWysłany: 29 Lip 2019 07:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@SPabisz
Najpierw musisz założyć jedno z polecenia od kogoś, dopiero jak dostaniesz zniżkę na tym nowo założonym koncie, zapraszasz swojego kolegę i dostajecie oboje bonus on jako nowy a Ty jako polecający.
Jeżeli założycie najpierw dwa konta to już nic nie dostaniecie bo nie można zaprosić już istniejącego konta.
Zniżka (bonus) należy się tylko podczas rejestracji nowego konta z linka polecającego.


Ostatnio edytowany przez Washington, 29 Lip 2019 20:58, edytowano w sumie 1 raz
polecenia tylko w wątkach łańcuszkowych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1810 PostWysłany: 26 Sie 2019 15:22 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Przy rezerwacji miałam opcje zapłacenia 50% ceny w późniejszym terminie i własnie jutro nastąpi ten dzień - co w przypadku braku środków na karcie?
Zrobiłam przelew na tę kartę, ale boję się, że nie dojdzie na czas - a nie wiem czy oni pobierają te płatność zaraz po północy czy jednak później?
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1811 PostWysłany: 26 Sie 2019 15:30 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@kiimi będzie 72h na ręczną płatność, więc na pewno zdążysz.
Góra
 Profil Relacje PM off
kiimi uważa post za pomocny.
 
      
#1812 PostWysłany: 10 Wrz 2019 15:43 

Rejestracja: 19 Maj 2014
Posty: 189
niebieski
przygarnę link ze zniżką na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1813 PostWysłany: 12 Lis 2019 21:30 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 688
Loty: 194
Kilometry: 167 870
niebieski
Wszedłem na AirBNB po ok. dwóch latach i dostałem komunikat:

Cytuj:
Your account has been deactivated
We’ve reviewed your account and found that it doesn’t follow our Terms of Service. Because of this, your account has been permanently deactivated.


Wiem, że była tu kiedyś dyskusja o tym problemie ok. 3-4 lata temu. Pytanie: czy udało się komuś znaleźć finalnie kontakt do biura airBNB i rozwiązać ten problem?

Ewentualnie jakiś problem na obejście tej blokady? Wylogowałem Google i fb + założyłem nowe konto, ale wciąż mam blokadę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1814 PostWysłany: 24 Lis 2019 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Czy do minimalnej kwoty rezerwacji, w przypadku korzystania z linku polecającego, wlicza się opłatę za sprzątanie? W warunkach użytkowania na airbnb jest tylko wskazane, że nie wlicza się opłata serwisowa, o tej za sprzątanie nic nie ma, a nawet w tym wątku były głosy mówiące, że do minimalnej wartości rezerwacji nie wliczają się obie.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1815 PostWysłany: 24 Lis 2019 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@Pabloo
Moim zdaniem nie wlicza się opłat za sprzątanie, ale bez problemu możesz zrobić symulację jeżeli się załapie to automatycznie na stronie rezerwacji pojawi się zniżka jeżeli się nie kwalifikuje to się nie pojawi.

Poniżej zrzuty przykładowej rezerwacji i warunków, pisze że bez opłat, ja to rozumiem że bez wszystkich opłat poza rezerwacją,

Załączniki:
opłata.jpg
opłata.jpg [ 41.65 KiB | Obejrzany 5216 razy ]
linki polecające.jpg
linki polecające.jpg [ 330.9 KiB | Obejrzany 5216 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Pabloo uważa post za pomocny.
 
      
#1816 PostWysłany: 29 Lis 2019 09:12 

Rejestracja: 07 Lut 2017
Posty: 57
Witam, chciałbym anulować rezerwację, ponieważ ze względów osobistych nie mogę się stawić w wybranych dniach w tym miejscu. Niestety w międzyczasie unieważniłem moją kartę za którą płaciłem za nocleg. Czy jest możliwość zwrotu na inną kartę/konto bankowe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1817 PostWysłany: 29 Lis 2019 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@D4miss
Kasa nie wraca na kartę tylko na rachunek z nią powiązany, jeżeli to była debetowa to była powiązana z jakimś rachunkiem ror, jeżeli kredytowa to miała własny rachunek do rozliczeń. Miałem przypadek że zrobiłem rezerwację kartą kredytową która straciła ważność a nowa odnowiła się z zupełnie innym numerem karty, zrobiłem anulację i pieniądze wróciły na konto rozliczeniowe karty. Do rachunku rozliczeniowego karty mamy dostęp zazwyczaj jeszcze jakiś czas po jej zamknięciu.
Żeby być spokojny zadaj pytanie Airbnb poprzez formularz potrzebuję pomocy z rezerwacją "........"
Góra
 Profil Relacje PM off
D4miss uważa post za pomocny.
 
      
#1818 PostWysłany: 03 Gru 2019 13:28 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Szukałem na stronach airbnb, ale nie znalazłem. Przeszukiwałem też ten wątek, ale może słabo dobierałem słowa kluczowe. :)

Co się dziele w sytuacji, kiedy potwierdzenie jest automatyczne, nie ma wcześniej kontaktu z wynajmującym, przyjeżdżam pod wynajęty dom, a tam zamknięte, albo jeszcze lepiej, zupełnie inni ludzie mieszkają? Którą z poniższych wersji wybrać?

1. Nie jechać, jak nie ma wcześniej kontaktu. Na kilka dni wcześniej zgłosić sprawę do airbnb. I co wtedy? Oddadzą dokładnie tyle, ile zapłaciłem? Oddadzą tyle, żeby wystarczyło na jakiś nocleg gdzieś w bliskiej okolicy o podobnym standardzie? A jeśli ceny są sporo wyższe?

2. Jechać z nastawieniem, że może być przygoda. Po pocałowaniu klamki zgłosić się do airbnb z prośbą o pilny ratunek? I co wtedy? Dadzą jakiś nocleg na najbliższą nockę (czy na cały pobyt = 4 noce) gdzieś w okolicy? Oddadzą kasę i dalej, to już nie ich problem, można iść pod pobliski most spać? Oddadzą kasę + jakiś bonus, który starczy lub nie starczy na droższe noclegi w okolicy?

Szukam czegoś w okolicach Molde i kilka domków, które były w dobrej cenie odmówiły potwierdzenia (z różnych powodów: a to bo rodzina przyjedzie, a to domek sprzedany rok temu, a zapomnieli konta usunąć itd). To, co zostało, to albo drożyzna, albo wygląda na nieaktywne konta. Zrobiłem rezerwację na takim niby nieaktywnym, ale się lekko niepokoję, tym bardziej, że zabieram ze sobą kilka osób z rodziny, zupełnie niegotowych na takie przygody. Na przykład teściową, lat 72. ;)

Edit: Moje pytanie już zasadniczo nieaktualne, bo host się odezwał. Jeżeli ktoś ma jednak doświadczenia lub przemyślenia o takich sytuacjach, jak opisana powyżej, to może jednak warto wrzucić info. Na pewno komuś się przyda.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1819 PostWysłany: 04 Gru 2019 09:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@marcinsss W swojej historii miałem dwukrotnie przypadek że Host nie odzywał się na komunikatorze Airbnb, wtedy zadzwoniłem pod numer telefonu podany w rezerwacji, okazało się że rzadko zagląda do do portalu za co mnie przepraszał, potem odpowiedzi były już expresowe. Niemniej gdyby się nie udało mi z nim kontaktować to na pewno uderzałbym do Airbnb, nie czekałbym aż do przyjazdu na miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1820 PostWysłany: 22 Gru 2019 23:46 

Rejestracja: 27 Cze 2018
Posty: 37
Loty: 58
Kilometry: 88 873
Czy właściciel mieszkania ma obowiązek poinformować i wliczyć w cenę oferty podatek turystyczny? Chodzi o Włochy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2033 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 102  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group