Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Maj 2022 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Czy ktos z Was mial okazje ostatnio kupowac bilety lotnicze ''po Polinezji Francuskiej'' ale bedac juz na miejscu? Air Tahiti ma specjalna taryfe jesli kupujesz bilet na miejscu i wiem, ze roznica w cenie oscylowala w granicach 30%, co przy ich cenach robi spora sumke. Chcialem zapytac czy w dalszym ciagu jest to 30% czy cos sie zmienilo. Air Tahiti oczywiscie nigdzie na stronie takich informacji nie publikuje, a ma tylko skromny zapis w regulaminie ktory nie wpada od razu w oko :) :

5. Fares published in French Polynesia are applicable only if you are physically present in French Polynesia at the time of booking and ticketing. If you are not physically present in French Polynesia at the time of booking, the Air Tahiti "Tourist" Fares apply.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 07 Maj 2022 10:39 

Rejestracja: 10 Lut 2022
Posty: 124
O Tahiti nic nie wiem, ale nie da się tego obejść poprzez VPN?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Maj 2022 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Tylko jesli VPN bedzie posiadal zaawansowana funkcje teleportacji ;)
"only if you are physically present in French Polynesia "
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jaras724 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 07 Maj 2022 18:00 

Rejestracja: 10 Lut 2022
Posty: 124
To nie wiem jak to dziala. Do biura trzeba isc?
Koniec offtop :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Maj 2022 22:47 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Najprawdopodobniej trzeba wystawić bilet w tradycyjnym biurze na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Maj 2022 01:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Tak, to wiem od poczatku, pytanie jest o wysokosc znizki przy zakupie takiego biletu, kiedys bylo to 30%.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Sty 2023 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Dosyc wazna informacja, w Air Tahiti waza kazdy bagaz co do grama. Lecielismy PPT-BOB RT, do BOB wazenie wszystkiego, lacznie na 2 podrecznych i 2 nadawanych 3kg za duzo. Kaza placic za 3kg. Zadne próby dyskusji nic nie daja. Powrot jest jeszcze lepszy, wiedzac ze robia takie akcje przygotowujemy sie, moj nadawany 22.7 kg i zony 23.7kg. 0.4kg za.duzo lacznie, kaza placic za 1kg nadwagi u zony. Tlumacze ze wczesniej wazyli lacznie, a lacznie to 0.4kg za duzo i dostaje odpowiedz ze to tez nadbagaż. Nie chcialo mi sie uzerac, zaplacilem niecale 3€ za 1 kg. Pierwszy raz w zyciu sie z czyms takim spotkalem, ale generalnie Polinezja to moj nr. 1 jesli chodzi o "dojenie" turystow.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 28 Sty 2023 16:35 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 996
srebrny
A jak z tymi tańszymi biletami na miejscu? Coś się dowiedziałeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 28 Sty 2023 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
@adam1987

Niestety nie, z racji ze lecialem tą trasę w sylwestra to nie chcialem ryzykowac, ze nie dostane ich w dniu wylotu i bede musial zostac na PPT.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
adam1987 lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 29 Sty 2023 08:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
@Flyguy Zależy na kogo trafisz, jestem teraz na Huahine, 2 dni temu przyleciałem w BOB. Jesteśmy ze znajomymi i lącznie mieliśmy jakieś 20 kg nadbagażu po zaważeniu walizek + podręcznych. NIc nie kazali nam dopłacać, a lecieliśmy już na trasach PPT-MOZ-BOB-HUH. Na każdym locie bez żadnej dopłaty :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Sty 2023 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Nie wiem, moze pech ale w dwie strony bylo to samo. Lecac z BOB byla przed nami byla grupa Amerykanów, gdzie rowniez kazdy najmniejszy bagaz byl wazony i za wszystko doplacali.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 30 Sty 2023 22:13 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 709
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
Ja kupowałem online na miejscu na stronie PF wtych niskich cenach i wszytko było ok, podręcznych nikt nie ważył ale mieliśmy w sumie małe bo nadawaliśmy większość czego tez było mało po 10kg osoba
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 28 Lut 2023 05:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
@Flyguy Pech - za mną kolejne loty Air Thaiti - tym razem z rodziną PPT-BOB i w sumie 15 kg nadbagażu, nic nie dopłacaliśmy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 11 Lip 2023 19:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 200
Loty: 133
Kilometry: 444 664
niebieski
Czy wiecie jaki jest adres tej lokalnej strony o której pisał @miloszp w swojej relacji

miloszp napisał(a):
Jednak istniej tez inna opcja o której się nie pisze bilety na lokalne stronie przewoźnika są o wiele tandze niż na stronie po angielsku. Najniższa cena jaka widziałem za RT na Bora Bora to było jakieś 800zł. My korzystając z lokalnej wersji strony za 1450zł osoba Nabyliśmy bilet na Trasie Tahiti -Huahine -Rararte - Bora Bora- Tahiti.


Jak zmieniam z języka angielskiego na francuski to pokazuje mi takie same ceny
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 11 Lip 2023 19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Tu Cię przekierowuje @Olencjaaa ?

https://www.airtahiti.com/fr/reserver
https://www.airtahiti.com/fr/tarifs-pass
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 12 Lip 2023 07:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 200
Loty: 133
Kilometry: 444 664
niebieski
@billabong tak i cena jest taka sama jak na angielskiej wersji więc chyba już nie ma znaczenia na której stronie się kupuje
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 12 Lip 2023 08:23 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 537
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
Ja w styczniu kupiłem lot RT na Bora Bora z Tahiti za około 21000 XPF (wystawione w klasie N) Teraz widzę ceny na stronie w granicach 45000 xpfi tylko taryfy flex i full flex. Ja kupiłem na miejscu w biurze na lot tego samego dnia i była to ta stawka dla miejscowych. Co prawda w necie wtedy też widziałem tą cene ale będąc na miejscu więc może działa jakaś blokada geolokalizacji lub mocno podnieśli ceny. Ja bym napisał do nich maila
Góra
 Profil Relacje PM off
Olencjaaa lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 12 Lip 2023 08:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 200
Loty: 133
Kilometry: 444 664
niebieski
Musieli chyba sporo podnieść ceny :shock:
Rozważamy zakup Bora Bora Pass bo 434.90 € za 5 wysp jest do przełknięcia, tylko nie do końca pasują mi długości pobytów na poszczególnych wyspach, które mogę dopasować pod nasz termin Najbardziej zależy nam na Maupiti, a tam liczba lotów jest ograniczona. Wypełniłam formularz na ich stronie i może oni doradzą jak to poskładać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 21 Lip 2023 08:53 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 254
niebieski
Jestem na Polinezji i wchodząc na stronę airtahiti.com automatycznie przerzuca na: https://www.airtahiti.pf gdzie nie widzę możliwości zmiany na język angielski. Potwierdzam natomiast, że rezerwując bilety na airtahiti.pf jest 25% taniej niż w wersji angielskiej.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
billabong uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 21 Lip 2023 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 200
Loty: 133
Kilometry: 444 664
niebieski
My przez ograniczoną liczbę lotów na Maupiti nie jesteśmy w stanie dopasować się do warunków passa - nie mogę sama na stronie zrobić rezerwacji bo nie przepuszcza mojej kombinacji lotów. Próbowanie łączenia się przez VPN na lokalną stronę w moim przypadku nic nie da.
Mailowałam więc z Air Tahiti i złożyli mi loty tak jak chciałam za dopłatą. Za passa wyszło by 103.800 XPF (za 2 os.) a za zmienione pod nas loty zapłacimy 122.800 XPF (2 os.)

Dowiedziałam się też od nich, że od września taryfy za passa pójdę w górę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
billabong lubi ten post.
agnieszka.s11 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group