Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Mar 2018 14:01 

Witam serdecznie,

będę 17.03 na Phuket. Przylot mam o godzinie 17.40. Chcę dostać się do Phuket Town airbusem. Pierwsze pytanie ile trwa taka podróż? Drugie, chcę następnego dnia z rana dostać się na Phi Phi. Słyszałam ,że bardziej opłaca kupić się bilet na prom, z odbiorem spod hotelu, już na miejscu, podobno około 300-400 TBH. Czy o tej godzinie czyli pewnie ok 19-20 będą jeszcze otwarte jakieś agencje? Jak mogę dostać się na port, jeśli kupię bilet wcześniej przez internet, ponieważ znalazłam bardzo dobrą cenę? Rozumiem,że taxi ale nie wiem czy się opłaca, czy zawoła sobie taką cenę jak za bilet promowy :)

Pozdrawiam
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 02 Mar 2018 14:03 
Site Admin
Awatar użytkownika

viewtopic.php?p=1003778#p1003778
 Relacje PM off  

[ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości