Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Kwi 2018 11:04 

Rejestracja: 09 Kwi 2015
Posty: 7
Hej !
Mam zaplanowane wakacje w ok Faro na przełomie czerwca i lipca. Chciałbym pojechać na Gibraltar (wynajęte auto) i wpadł mi pomysł a aby popłynąć promem z Tarify do Tangeru. Żeby to zgrać w czasie pierwszy nocleg bym znalazł gdzieś obok portu aby wcześniej rano popłynąć do Afryki a po powrocie zaliczyć jeszcze Gibraltar (w godz popołudniowych).
Czy jest szansa powodzenia takiego planu ?
Liczę tak: prom 9-10, 10-13 Tangier, o 14 powrót, 16 -19 Gibraltar. Ok 19 wyjazd do Faro.

Będziemy ze znajomymi z dziećmi (4, 8, 10 lat) - czy bezpiecznie jest poruszać się po Tangerze z dzieciakami ?
Co warto zobaczyć w te 2h tam, panuje suk, bo chyba na więcej czasu nie starczy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 23 Kwi 2018 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Szczerze? Strata czasu. Przerabiałam, później znajomi w trakcie rejsów, które organizowaliśmy- Tangier rozczarowuje
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Kwi 2018 13:03 

Rejestracja: 09 Kwi 2015
Posty: 7
W sumie byliśmy już w Maroku (Fez, Rabat, Marrakesz, Casablanca) kilka ładnych lat temu, więc w Tangierze nie liczę na jakieś zabytki czy długie zwiedzania a tylko chodzi aby poczuć klimat Maroka. Wejść w wąskie uliczki mediny, zobaczyć jak kwitnie handel, wypić herbatę ;). No i starszy syn chce być choć chwilę w Afryce.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Kwi 2018 13:04, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Kwi 2018 15:13 

Rejestracja: 11 Lut 2015
Posty: 123
Tanger mocno różni się od tamtych miast, zrobił też na mnie wrażenie dużo bardziej niebezpiecznego, wydaje mi się że dla klimatu to lepiej innym razem pokazać rodzinie Marrakesz
Góra
 Profil Relacje PM off
Sherif1 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 27 Sty 2024 13:38 

Rejestracja: 03 Sty 2015
Posty: 92
Loty: 45
Kilometry: 60 493
Czy był ktoś może w niedalekiej przeszłości? Planuje jednodniowe, ale nie wiem czy to ma sens czy nie pojechać w inne miejsce w Andaluzji;) cena za prom dość wysoka. Mógłby ktoś coś wiecej napisać czy jest tam coś ciekawego, czy raczej krótka forma odwiedzenia nowego kontynentu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Sty 2024 15:37 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 798
niebieski
Dobrze napisane, to raczej "krótka forma odwiedzenia nowego kontynentu".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Sty 2024 15:42 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22449
Jak patrzę, promy z Algeciras to ponad 50 EUR za rt. IMO nie ma sensu, lepiej dopłacić do biletów i polecieć na dłużej do Maroka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 27 Sty 2024 16:33 

Rejestracja: 03 Sty 2015
Posty: 92
Loty: 45
Kilometry: 60 493
Wypad dość krótki bo pt-pn. Dlatego chyba sobie podaruje. W Maroko nie byłem, ale z tego co czytam to nic ciekawego tam nie ma;) niestety mało urlopu blokuje wszystkie wyjazdy...:(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Sty 2024 16:59 

Rejestracja: 11 Lut 2018
Posty: 356
srebrny
@genselecta
Cytuj:
W Maroko nie byłem, ale z tego co czytam to nic ciekawego tam nie ma;

To raczej zdumiewające stwierdzenie, przynajmniej jak czytam dosłownie Twoje zdanie, że w Maroko nie ma nic ciekawego. Chyba, że pisząc miałeś na myśli, że to w Tangerze nie ma nic ciekawego. Faktycznie Tanger jest miejscem pozbawionym spektakularnych zabytków, ale to klimatyczne miasto i moim zdaniem warte zobaczenia. Choć podzielam zdanie, że jednodniowy (czy faktycznie krótszy) wypad do Tangeru jest pozbawiony sensu.
Góra
 Profil Relacje PM off
genselecta lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 27 Sty 2024 17:11 

Rejestracja: 10 Lis 2022
Posty: 256
srebrny
MoŻna quadem pojezdzić 30€/1h .Wycieczka jestna farme wiatrakòw,do tego fajne widoki,dużo dobrego jedzenia,knajp ,ale jeden dzień to faktycznie mało
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 28 Sty 2024 23:57 

Rejestracja: 03 Sty 2015
Posty: 92
Loty: 45
Kilometry: 60 493
jaszon napisał(a):
@genselecta
Cytuj:
W Maroko nie byłem, ale z tego co czytam to nic ciekawego tam nie ma;

To raczej zdumiewające stwierdzenie, przynajmniej jak czytam dosłownie Twoje zdanie, że w Maroko nie ma nic ciekawego. Chyba, że pisząc miałeś na myśli, że to w Tangerze nie ma nic ciekawego. Faktycznie Tanger jest miejscem pozbawionym spektakularnych zabytków, ale to klimatyczne miasto i moim zdaniem warte zobaczenia. Choć podzielam zdanie, że jednodniowy (czy faktycznie krótszy) wypad do Tangeru jest pozbawiony sensu.


Chodziło mi zdecydowanie o Tanger;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group