Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Sie 2017 22:31 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Czy ktoś z was ma doświadczenia z dobrymi przejściówkami samolotowymi do słuchawek?
Na razie znalazłem Bose choć zastanawia mnie dlaczego twierdzą, że są one tylko do serii QC.

https://www.bose.pl/pl_pl/products/head ... apter.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 16 Sie 2017 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja do QC mam pierwszy z brzegu jaki udało mi sie kupic i działa. Wiec w druga stronę raczej na pewno też ten adapter bedzie działał z dowolnymi słuchawkami.
Inna sprawa że naprawdę nie pamietam kiedy ostatni raz używałem tego adaptera. Dawno juz nie spotkałem takich gniazdek nawet w potencjalnie starych samolotach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kumkwat_kwiat lubi ten post.
kumkwat_kwiat uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 28 Sie 2017 20:16 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Kupiłem w końcu Bose, bo cena śmieszna a i zakup prosty. Adapter wraz z wysyłką z magazynu w Belgii kurierem kosztuje 13 PLN. Przesyłka szła 3 dni robocze. Na razie po teście wszystko działa, choć przejściówka trochę wycisza dźwięk. Niedługo pierwsze testy w powietrzu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Sie 2017 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Może jest jakaś różnica w impedancji. Bo np słuchawki bose sa cichsze niż oryginalne iPhone.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Sie 2017 22:49 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
To na pewno kwestia impedancji. Nie wiem jaka jest w QC i jak to standardowo bywa w słuchawkach samolotowych. Moje wyciszające są dosyć głośne same z siebie więc jak podpiąłem przez adapter to wyczuwałem sporą różnicę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Wrz 2017 23:56 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Sprawdzone po pierwszych lotach. Przejściówka działa z innymi słuchawkami bez problemu. Wyczuwalnie obniża głośność słuchawek lecz mając lepszy sprzęt niż samolotowy, oraz ew. lepiej odcinający od szumów otoczenia efekt jest naprawdę dobry.

Ogólnie polecam bo za taką cenę nie warto szukać innego sprzętu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group