Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Lis 2016 22:13 

jak wyglada sprawa z wejsciem zeby sobie poogladac tor? jaka cena? nie moge sie nigdzie dobrze doczytac. Chodzi mi o zrobienie kilka fotek i to wszystko :)
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 25 Lis 2016 22:32 
Awatar użytkownika

Loty: 104
Kilometry: 223 784
złoty
Raczej nie ma takiej możliwości, przynajmniej ja takiej nie widziałem. Najtańsza opcja na wejście to zakup biletu typu bronze. Kupnko tego biletu pozwala na skorzystanie ze wszystkich atrakcji...

Relacja z Gruzji
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 25 Lis 2016 23:00 

GeoTrip napisał(a):
Raczej nie ma takiej możliwości, przynajmniej ja takiej nie widziałem. Najtańsza opcja na wejście to zakup biletu typu bronze. Kupnko tego biletu pozwala na skorzystanie ze wszystkich atrakcji...

To ile taka przyjemnosc kosztuje?
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 28 Lis 2016 09:01 
Awatar użytkownika

Loty: 104
Kilometry: 223 784
złoty
Bilet bronze do Ferrari World dla osób dorosłych kosztuje 275 AED, więc bardziej opłaca się kupić bilet bronze do 2 parków za 295 AED, który zezwala na wejście do parku Ferrari World oraz parku wodnego Yas Waterworld.
https://tickets.ferrariworldabudhabi.co ... m/calendar

Relacja z Gruzji
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 13 Gru 2016 09:18 

Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
@‌monika900‌ .żeby obejrzeć tor musisz wysiąść przy yas circuit. (przy torze gokatowym) Wchodzisz przez recepcję na pierwsze piętro , tam przez restaurację z sushi albo z hamburgerami przechodzisz na balkon i już robisz fotki toru. Nie wiem jak to jest gdy restauracja ma pełno gości , czy obsługa nie robi problemów. Ja byłem w sobote i nie było najmniejszego kłopotu.
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 18 Sty 2017 17:56 

Aktualna cena biletów do obydwóch parków przez intenet wynosi 295 zł.
1. Czy na miejscu w kasie jest taka sama cena?
2. Czy są duże kolejki po bilety, a później już w samych parkach do poszczególnych atrakcji (będę w lutym w środę lub czwartek)? Pytam, bo zastanawiam się czy opłaci się inwestować w te fast tracki (ze względu na fundusze wolałbym oczywiście nie).
3. Czy trzeba okazywać w którymś z parków (np. przy kupnie biletu) paszport? Będę tylko z 7 letnim synem i wolałbym paszporty zostawić w hotelu, co by nie płacić za szafki.
4. Rozumiem, że do parków da się dojechać komunikacją miejską?
Przeczytałem cały wątek i część odpowiedzi na moje pytania, ale może ktoś ma jeszcze jakieś dodatkowe, aktualne dane.
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 19 Sty 2017 22:44 

srebrny
AD 2.Raczej bez sensu kupowac wyższe kategorie...Ja do formula rossa czekałem 2x5min. W Yas Waterworld praktycznie też żadnego czekania.
AD 3. nie , nie trzeba. Zrobiłem tak jak Ty.
AD 4 . Na Yas Island jezdzi bezpłatna komunikaja ( busy na 12 -16 osób ).
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 21 Sty 2017 22:05 

Dzięki, a bilety kupowałeś przez internet czy na miejscu?
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 21 Sty 2017 22:55 

srebrny
Na miejscu. Dokupowałem do voucherów z książki.
 Relacje PM off  

#30 PostWysłany: 17 Lut 2017 12:11 

Loty: 48
Kilometry: 93 697
niebieski
Byłam w Ferrari World chyba w najgorszy pogodowo weekend w tym roku, a mianowicie 3-4.02.2017, kiedy w Dubaju szalała "zima". W piątek, po godzinie czekania w kolejce do Formula Rosa (czyli najszybszej kolejki), kiedy już przed nami było tylko około 40 osób, rozpętało się dubajskie piekło za oknem. Kolejka została zamknięta z powodu opadów i wiatrów, do odwołania. Niestety do godz. 19 pogoda się nie uspokoiła i nie udało mi się nią przejechać. Trochę zwiedzone tym faktem, poszłyśmy do kas biletowych dowiedzieć się, czy jest szansa żeby coś z tym zrobić. I tutaj miła niespodzianka. W związku z tym, że w Abu Dhabi miałyśmy być jeszcze następnego dnia, otrzymałyśmy nowe bilety (nie pamiętam ile było czasu na ich wykorzystanie, ale coś mi się wydaje, ze 2 tygodnie lub 2 miesiące). I tym sposobem w sobotę również wybrałyśmy się do Ferrari World, tym razem już tylko na Formula Rossa i przy okazji Flying Aces. Trochę potrwało zanim się przejechałyśmy FR, ponieważ na jakieś 1,5h była wyłączona z powodu usterki, ale w końcu się udało i emocje super.
Zapewne jak byśmy wyjeżdżały z Abu Dhabi tego felernego dnia to by zwrócili nam koszt biletów.
 Relacje PM off  

#31 PostWysłany: 17 Lut 2017 12:35 
Awatar użytkownika

Loty: 69
Kilometry: 206 488
monika900 napisał(a):
jak wyglada sprawa z wejsciem zeby sobie poogladac tor? jaka cena? nie moge sie nigdzie dobrze doczytac. Chodzi mi o zrobienie kilka fotek i to wszystko :)

W każdy wtorek wieczorem jest możliwość wejścia na tor. Jest to akcja sportowa, można pobiegać, jeździć na rowerze lub poprostu przejść się po torze. Brałam w tym udział w ubiegłym roku i gorąco polecam. Mega atrakcja dla fanów F1 i nie tylko. Najlepiej wypożyczyć od nich rower bo można spokojnie przejechać cały tor. Wejście oczywiście darmowe, tak samo jak wypożyczenie rowerów, kasków i woda do picia :)
https://www.yasmarinacircuit.com/en/fit ... activelife

W niedziele też jest chyba coś podobnego:
 Relacje PM off
malediwy lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#32 PostWysłany: 05 Mar 2017 08:04 

Loty: 131
Kilometry: 270 466
Posiadam jeden kupon do Ferrari ( jeden płacisz drugi gratis wstęp ) ważny do 30.12.2017
 Relacje PM off  

#33 PostWysłany: 08 Mar 2017 10:18 

@‌Jar3c‌

Chętnie odkupię kupon do Ferrari World lub dostęp do aplikacji/całą książkę. Odezwij się: 792680370.
 Relacje PM off  

#34 PostWysłany: 21 Kwi 2017 16:58 

Właśnie wróciłem z ZEA
W parku Yas Waterworld jest zamknięta ogromna tuba do zjeżdżania pontonem 6 osobowym, jakiś upgrade. Reszta działa idealnie...
Co do wnoszenia napojów (byliśmy w 5 osób to nie zabrali nam z plecaków wody, mieliśmy każdy po 1,5 litrowe butelki z wodą. W sumie to nie potrzebnie bo co krok są "poidełka" z pitną chłodną wodą... Kanapki i owoce trzeba było przemycić ... na miejscu jakieś mięsiwo, frytki i napój (taka sobie porcyjka) 135 Dirchamów - kosmos !!!

A jeszcze jedno info jak ktoś chciałby obejrzeć muzeum autek Rainbow Sheikha na pustyni za Abu Dabhi to niech zapomni. Pojechaliśmy kupę kilometrów na tą pustynie wynajętym autkiem i okazało się że wszystko zabite dechami od dawna. Zasypane piachem i z postawionymi barierami betonowymi... Wkurzyliśmy się totalnie bo nigdzie w necie nie ma żadnej informacji o tym. Nawet na oficjalnej stronie nie ma ani słowa. Dowiedzieliśmy się w Dubaju że Rainbow Sheikh pokłócił się z kimś tam i zamknęli mu ten przybytek z autakami z całego świata... Cały dzień jazdy z Dubaju i z powrotem szlak trafił ...

Jak coś mam całą książkę (komplet 2 książek) Entertainer z wykożystanymi tylko Yas Waterworld (z 3 został 1 kupon), ferrari, w dubaju burgerking i Eye of Emirates i kilka restauracyjek. Reszta książki dostępna cała, tysiące kuponów.
Pozdrawiam Paweł 501439772
 Relacje PM off  

#35 PostWysłany: 25 Kwi 2017 19:04 

Czy warto kupić silver ticket z fast trackiem czy lepiej wystac w kolejkach ?
 Relacje PM off  

#36 PostWysłany: 14 Cze 2018 10:07 

Loty: 44
Kilometry: 65 890
srebrny
Czy mi się tylko wydaje czy zniknęła opcja zakupy dwóch parków w ten sam dzień? Jeszcze kilka dni temu wchodziło bez problemu a teraz tylko 2 Day 2 Parks....
Jeśli nie to mógłby ktoś podrzucić link lub podpowiedzieć jak taki zakupić...

#37 PostWysłany: 15 Cze 2018 22:26 

Loty: 175
Kilometry: 295 824
niebieski
alison napisał(a):
W każdy wtorek wieczorem jest możliwość wejścia na tor. Jest to akcja sportowa, można pobiegać, jeździć na rowerze lub poprostu przejść się po torze. Brałam w tym udział w ubiegłym roku i gorąco polecam. Mega atrakcja dla fanów F1 i nie tylko. Najlepiej wypożyczyć od nich rower bo można spokojnie przejechać cały tor. Wejście oczywiście darmowe, tak samo jak wypożyczenie rowerów, kasków i woda do picia :)
W niedziele też jest chyba coś podobnego:

Skorzystałem z tego info i w niedzielę 03.06. pojechałem do Abu Dabi. Zarejestrowałem sie na wskazanej stronie ale można było to zrobić od ręki również na miejscu. Wszystko jest naprawdę super zorganizowane. Obsługa jest bardzo otwarta i pomocna. Jeśłi nie ma się własnego roweru to czeka na chętnych garaż z rowerami do wyboru: albo górak albo rower szosowy czyli przysłowiowa kolarka. Wcześniej sięgamy do dużych koszyków aby wybrać dla siebie kask. Poza kodem kreskowym który otrzymuje się po rejestracji nikt nie żąda żadnego dokumentu nawet za wypożyczenie roweru czy czegokolwiek innego. Nawiasem mówiąc kod kreskowy który otrzymuje się po rejestracji nie jest potrzebny do wypożyczenia roweru ale dopiero przy wejściu na tor. Generalnie jak dla mnie, kibica F1 było to przysłowiowy gwóźdź programu całego naszego pobytu w ZEA... :-)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
2 ludzi lubi ten post.
Grzegorz40 uważa post za pomocny.

#38 PostWysłany: 16 Cze 2018 14:49 

Dziewczynom też pożyczają rowery bo na zdjęciach nie widać?
 Relacje PM off  

#39 PostWysłany: 12 Lis 2018 14:54 
Awatar użytkownika

Loty: 135
Kilometry: 199 481
niebieski
Byliśmy w Ferrari World w połowie września w poniedziałek. Ludzi naprawdę niewiele, na wszystkie atrakcje wchodziliśmy z marszu. Na Formula Rossa nie dość że bez kolejki, to nawet od razu do pierwszego rzędu, bo nikt inny nie był tymi miejscami zainteresowany.

Dojazd komunikacją publiczną: autobus linii 180/102 (linia 180 w trasie zmienia się w 102) lub 190 z głównego dworca autobusowego – na wyspie Yas zatrzymuje się pod centrum handlowym (wchodzimy do środka, wjeżdżamy na I piętro schodami ruchomymi i kierujemy się w prawo, na końcu galeria łączy się z Ferrari World); powrót do miasta z tego samego przystanku (autobus robi pętlę i wraca do Abu Dhabi), czas przejazdu w 1 stronę: około 50 minut.

Do poruszania się po mieście potrzebujemy karty miejskiej – najlepiej kupić ją w automacie w budynku dworca. Wyprawa na Yas Island to koszt ok. 4 dirhamów w jedną stronę. Podobnie jak w Dubaju, kartę przykładamy do czytnika zarówno po wejściu, jak i przy wyjściu z pojazdu. Zdaje się, że na karcie trzeba mieć co najmniej 10 dirhamów, aby rozpocząć podróż na Yas, bo inaczej czytnik nie akceptuje karty przy wejściu (miałem 6 dirhamów i nie chciało mi zaakceptować "wejścia", po doładowaniu o kolejne 5 dirhamów było już ok). Być może związane jest to z tym, że na Yas prawdopodobnie nie ma gdzie doładować karty i wracalibyśmy na gapę :)

#40 PostWysłany: 13 Lis 2018 11:39 

Loty: 175
Kilometry: 295 824
niebieski
Ves123 napisał(a):
Dziewczynom też pożyczają rowery bo na zdjęciach nie widać?
Oczywiście! :-) Nie ma żadnej dyskryminacji ze względu na płeć! :-) Brak kobiet na moich zdjęciach to czysty przypadek...:-)

[ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości