Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 06 Mar 2016 00:15 

Rejestracja: 26 Maj 2015
Posty: 136
zamknęli Ci rachunek w ciągu 1 dnia? ja ostatnio nie widziałem żadnych zmian regulaminu na których podstawie można wnioskować o natychmiastowe zamknięcie.Czyli jak będę rezygnował to zaznaczyć że natychmiastowe z powodu zmian regulaminu żeby przeszło? proszę o podpowiedz. Ps. u mnie zwykle prawie odrazu dzwonią i się pytają czemu czemu itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#22 PostWysłany: 06 Mar 2016 01:00 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
kobieta na chacie twierdziła że w każdym miesiącu musi byc i BLIK i płatność kartą, ktoś dostał jakieś informacje??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 06 Mar 2016 09:57 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Czy ktoś przerabiał zamknięcie starego ekonta pod które podpięty jest kredyt hipoteczny? Chciałbym zamknąć ekonto mobilne plus, otworzyć nowe ekonto i do tego nowego podpiąć kredyt hipoteczny.

EDIT: Sam sobie odpowiem. Jest możliwość zmiany rachunku, jednakże wiąże się to z wizytą w oddziale Banku. mLinia twierdzi, że jest to związane z koniecznością podpisania aneksu, a moja umowa kredytowa stanowi jednoznacznie, że w przypadku takiej takiej sytuacji nie jest konieczne podpisanie aneksu, tylko pisemnej dyspozycji... Zobaczymy jak w praktyce to będzie wyglądało :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez witekkowal, 06 Mar 2016 10:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 06 Mar 2016 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Tak @tomasz3 - ja po prostu w praktyce nigdy tego rachunku nie używałem. Nigdy nie zrobiłem żadnego przelewu, nie miałem karty... był kilka miesięcy i tyle. Wieczorem złożyłem wniosek o zamknięcie, rano już dostałem maila, że dyspozycja została wykonana i po zalogowaniu nie było po nim śladu (tylko "rachunek techniczny" dla karty kredytowej). No i założyłem wczoraj raz jeszcze, z kartą VISA. Trudno, przerzucę kasę przez SkyCash'a (te 250zł. miesięcznie) i coś tam zapłacę BLIKiem i zobaczymy, jak to będzie wyglądało w praktyce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 14 Mar 2016 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Szukam osoby która poleci mi konto, zgarnie 100 zł z polecambank.pl i podzieli się po połowie. Dla siebie i rodzeństwa, 3 osoby łącznie.

nieaktualne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 15 Mar 2016 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
tabo, możesz napisać do mnie.
Musisz jednak pamiętać, że nagroda z polecambank.pl jest opodatkowana :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 21 Mar 2016 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Chyba promocje się nie łacza bo tu sie zakłada promocyjnie:
https://www.mbank.pl/portals/5.0/LP/eKonto/omg/

A link z polecenia czyjegoś nie ma informacji o promocji.
Chyba że ktoś testował że działa?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 21 Mar 2016 22:20 

Rejestracja: 26 Maj 2015
Posty: 136
Dziwne jakby zwykłe polecanie konta mbank się nie liczyło razem z 500 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group