Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Lis 2017 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Jak w temacie: -50% na wszystko w serwisie prezenty.pl.
Informację dostałam przez mailing z refundera, ale działa po prostu przez dodanie kodu rabatowego MINUS50 w koszyku.
Bez MZW (albo ja tej informacji nie widzę). Powinno działać do 12.11.

Asortyment jest jaki jest, ale serwis oferuje też różnego rodzaju "przeżycia" typu lot balonem, jazda sportowym samochodem czy degustacje, więc może się coś wybierze ;)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 06 Lis 2017 19:02 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3369
złoty
Ceny 4x wyzsze niz rynkowe wiec rabat 50% zmniejsza tylko do cen 2 razy wyzszych niz rynkowe.

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Lis 2017 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
@brzemia
Być może, ale nie zawsze - sprawdziłam przed wrzuceniem postu parę ofert wyrywkowo i np. filiżanki i inne produkty firmy products58/tassen z kodem wychodzą faktycznie o 50% taniej, niż w innych sklepach internetowych. Escape room we Wrocławiu też wychodzi z kodem o 50% taniej, niż na stronie właściciela/stronie lockit.

Generalnie każdy ma swój rozum i wiadomo, że przed zakupem sprawdzi, czy faktycznie gdzieś nie jest taniej.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
luka89waw uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 07 Lis 2017 04:15 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
filiżanki nawet spoko :) Na każdy dzień:) Napisane na magazynie ale "Zaspany" Towar nie jest dostępny. Zamówiłem dla Siostry zestaw Proszący. @edit Zapomniałem że to jedna sztuka tyle kosztuje..
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group