Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Lip 2014 09:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
1. Wchodzimy na stronę: http://www.revistaiberiaplusonline.com/ ... gust-2014/
2. Przewijamy w prawo strony aż do "The Great Avios Conquest"
3. Naciskamy start i odpowiadamy na 4 pytania (odpowiedzi prawidłowe to: "My Shoes", "La Panza es Primero", "All of the above" oraz "Cash card"
4. Podajemy numer konta IB

50 Avios to mało, ale dla osób, które nie miały żadnego punktu na koncie daje to możliwość transferu punktów np. z/do BA czy avios.com (w IB trzeba mieć min. 1 pkt. aby dokonywać transferów oraz od założenia konta musi upłynąć min. 90 dni)
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 19 Lip 2014 10:00 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 236
Loty: 38
Kilometry: 88 050
niebieski
Po jakim czasie od wypełnienia quizu otrzymuje się punkty .
Ja wypełniłem go 16.07 minęły 3 dni a na koncie nadal 0 punktów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Lip 2014 10:28 

Rejestracja: 02 Lip 2011
Posty: 419
niebieski
Ja też brałem udział 2 dni temu i nie mam mil. ;/
W T&C jest napisane: "If you answer all four correctly, you will receive 50 Avios which will be added to your account after the term finishes".
A quiz kończy się : "The competition will take place between the 10 July and the 31 August 2014, both inclusive".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group