Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Wrz 2019 12:58 

Rejestracja: 18 Kwi 2010
Posty: 12
Pod koniec października wybieramy się pierwszy raz z grupa znajomych do Gruzji, przylatujemy do Kutaisi w nocy 25.10. Wylatujemy 30.10.
Zastanawiamy się jak najlepiej spożytkować czas tak by liznąć Gruzję i zyskać rozeznanie na kolejny raz.
Z uwagi na dość znaczną grupę proszę o porady nt. zakwaterowania i transportu ( czytałem że warto wynająć busa z kierowcą, czy to nadal aktualne?) no i oczywiście co zwiedzić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 13 Wrz 2019 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
hej hej, zasada tu jest taka, że w pierszej kolejności musisz wcześniej poczytac
azja-gruzja,forum,921
a później zadać pytania co i jak już ogarnąłeś i co jeszcze możemy poradzić.

Nikt tutaj gotowca Ci nie napisze ;) :)
ps. przy takiej grupie albo auto/ albo taxi 1-2 na miejscu dla wszystkich,
w każdej wiosce nawet znajdą się ludzie, ktorzy was obwiozą gdzie trzeba.
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 13 Wrz 2019 13:37 

Rejestracja: 12 Cze 2018
Posty: 42
Ja byłem ostatnio w Gruzji z grupą 9 osób, wcześniej w 12 osób.
Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie busa z kierowcą.
Nie trzeba się martwić o jakość dróg, ubezpieczenie, sposób jeżdżenia gruzińskich kierowców.
Do tego kierowca zazwyczaj dobrze zna teren i potrafi pomóc w wyborze atrakcji , wyżywienia i noclegów.
Wadą jest niestety cena, choć w moim przypadku cena za wynajęcie busa z kierowcą była niższa niż cena za wynajem dwóch samochodów.
Mogę podać kontakt do sprawdzonego kierowcy - korzystałem już 3 razy i ani razu się nie zawiodłem.

Co do zakwaterowania - można skorzystać z sugestii kierowcy lub szukać na booking.com - tutaj zwracałbym uwagę na komentarze dotyczące konkretnej kwatery - bo opisy czasami są mało zgodne z rzeczywistością
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Wrz 2019 13:45 

Rejestracja: 18 Kwi 2010
Posty: 12
TOMI_HALIK

Byłbym wdzięczny za taki kontakt :) Może być pw i jak mozna to przyklad ile was co kosztowało :)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 13 Wrz 2019 14:52, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group