Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Lip 2014 15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 222
niebieski
Odbierz 40 zł lub 20 zł zniżki na kolejne zakupy na Allegro

Zrób zakupy na Allegro na dowolną kwotę od 28 lipca do 29 sierpnia 2014r.
Zapłać za transakcję kartą kredytową (otrzymasz zniżkę w wysokości 40zł) lub kartą do konta (otrzymasz zniżkę w wysokości 20zł).
Na podany adres e-mail mail zostanie wysłana informacja z instrukcją jak pobrać kod promocyjny uprawniający do zniżki na kolejne zakupy znajdujący się na stronie www.bzwbk.allegro.pl.
Dokonaj kolejnych zakupów na Allegro na kwotę min. 50 zł i wykorzystaj pobrany kod.

https://blog.bzwbk.pl/2014/07/odbierz-4 ... na-allegro
Góra
 Profil Relacje PM off
Krokodylica lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 30 Lip 2014 13:51 

Rejestracja: 29 Gru 2012
Posty: 165
Wszystko działa, zakupy ze zniżka 40zl zrobione ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Lip 2014 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Po jakim czasie otrzymałeś kod rabatowy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Lip 2014 23:34 

Rejestracja: 29 Gru 2012
Posty: 165
Nie otrzymałem żadnego maila, ale wszedłem z ciekawości rano na stronę gdzie miał sie pojawić kod i był.
Minęło jakies 15godzin moze
Góra
 Profil Relacje PM off
Koal lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 30 Lip 2014 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 222
niebieski
Ja czekam już z kilkanaście godzin i dalej nic na mailu, na stronie również :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 31 Lip 2014 09:19 

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 123
Loty: 42
Kilometry: 68 416
Pamiętajcie tylko by najpierw dodać produkt do koszyka a później płacić...
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 31 Lip 2014 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 222
niebieski
lukasz_cz4 napisał(a):
Pamiętajcie tylko by najpierw dodać produkt do koszyka a później płacić...

Dokładnie, więcej info tutaj
http://pomoc.allegro.pl/artykul/33533/k ... bz-wbk-faq

Cytuj:
Jeśli korzystasz z rabatu za płatność kartą kredytową lub debetową banku BZ WBK, na stronie oferty wybierz opcję dodaj do koszyka (podczas zakupów przez kup teraz nie ma możliwości skorzystania z kodu).
Przejdź do kasy, wybierz sposób dostawy i metodę płatności. Zanim przejdziesz do podsumowania, w okienku masz kod rabatowy wpisz swój kod (pobierzesz go ze strony BZ WBK) i zatwierdź przyciskiem. Suma do zapłaty zmniejszy się o odpowiednią kwotę.



I kod na stronie już mam, a maila dalej brak :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 31 Lip 2014 13:19 

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 88
Loty: 52
Kilometry: 69 877
U mnie niestety po dokonaniu płatności pojawił się poniższy błąd. Produkt został zakupiony, ale nie opłacony.
Wysłałem maila do Allegro, że nie mam zamiaru płacić za towar w pełnej wartości i oczekuję, że rozwiążą to również ze Sprzedawcą (prowizja)

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Lip 2014 13:49 

Rejestracja: 06 Gru 2013
Posty: 112
Loty: 5
Kilometry: 2 493
zakupy ze zniżka 40zl zrobione dziekowac
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Sie 2014 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
Elegancko zrobiłem zakup na allegro i już na drugi dzień był kod na 20 zł :D szkoda że można tylko raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Sie 2014 14:34 

Rejestracja: 29 Kwi 2014
Posty: 38
A ja mam kilka pytań:
- czy kod dają za opłacenie prowizji Allegro? ktoś testował?
- czy można go użyć kupując nawet kilka tańszych rzeczy od różnych sprzedawców na łączną kwotę >50 zł płacąc przez koszyk?
- i czy aby go dostać to też trzeba płacić przez koszyk?
_________________
fly or fly!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 01 Sie 2014 19:46 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
próbował ktoś karty prepaid albo internetowe -na allegro można je kupić od 9 zł , jedna karta jedna transakcja :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 03 Sie 2014 22:38 

Rejestracja: 01 Sie 2014
Posty: 1
Czy ktos wie, czy w obecnej edycji promocji aktywacja kodu odbywa się poprzez zakup przez koszyk? A pozniej wpisuje kod?

Nie moge niestety nigdzie znalezc miejsca, gdzie się wpisuje ten kod i w związku z tym nie wiem, jak go uzyc :(.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Sie 2014 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
qyon napisał(a):
U mnie niestety po dokonaniu płatności pojawił się poniższy błąd. Produkt został zakupiony, ale nie opłacony.
Wysłałem maila do Allegro, że nie mam zamiaru płacić za towar w pełnej wartości i oczekuję, że rozwiążą to również ze Sprzedawcą (prowizja)

Image

U mnie to samo kod dostałem już po jednym dniu ale zakupów z zniżką nie można zrobić pokazuje się identyczny komunikat co najgorsze próbowałem kilka razy i jak się okazało za każdym razem kupowałem kolejny egzemplarz przedmiotu złożyłem już reklamację i też czekam Ktoś już dostał odpowiedz? sytuacja nieco frustrująca przyznam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 04 Sie 2014 13:28 

Rejestracja: 04 Sie 2014
Posty: 25
pws napisał(a):
- czy można go użyć kupując nawet kilka tańszych rzeczy od różnych sprzedawców na łączną kwotę >50 zł płacąc przez koszyk?

tez chcialbym to wiedziec, i czy laczna kwota z dostawa musi byc 50zl czy wystarczy np produkt za 40zl i dostawa za 10zl
no i aby kupon dzialal trzeba oplacic ta tranzakcje karta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 04 Sie 2014 16:31 

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 88
Loty: 52
Kilometry: 69 877
chester0 napisał(a):
qyon napisał(a):
U mnie niestety po dokonaniu płatności pojawił się poniższy błąd. Produkt został zakupiony, ale nie opłacony.
Wysłałem maila do Allegro, że nie mam zamiaru płacić za towar w pełnej wartości i oczekuję, że rozwiążą to również ze Sprzedawcą (prowizja)

Image

U mnie to samo kod dostałem już po jednym dniu ale zakupów z zniżką nie można zrobić pokazuje się identyczny komunikat co najgorsze próbowałem kilka razy i jak się okazało za każdym razem kupowałem kolejny egzemplarz przedmiotu złożyłem już reklamację i też czekam Ktoś już dostał odpowiedz? sytuacja nieco frustrująca przyznam


Niestety dalej się "bujam" z tym samym problemem. Po złożeniu reklamacji otrzymałem nowy kod, po którym ponownie pojawił się powyższy błąd.

Jestem w dość niekomfortowej sytuacji, bo sam "zakupilem" kilka przedmiotów, które ciągle widnieją w moimi koszyku jako "do zapłaty"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 04 Sie 2014 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
Identyczna sytuacja nowy kod nic nie zmienił, do tego sugerowali że coś źle wpisałem nr karty itp. to wskazałem ze użyłem szablonu tego samego za pomocą, którego uzyskałem kod parę dni temu. Na to jeszcze nic nie odpowiedzieli cisza :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 04 Sie 2014 18:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
Zapłaciłem za aukcję charytatywną na Allegro o wartości 1 zł kredytówką BZWBK przez PU. Nie dość, że kodu nie przysłali, to jeszcze jakoś dziwnie zakwalifikowało transakcję.
Dla porównania starsza transakcja, która wygląda jak każda inna, gdzie w nagłówku jest nazwą punktu płatności (zamazana). Tu jest tylko opis ZAKUP i brak jest rodzaju operacji.

Załączniki:
2.png
2.png [ 5.55 KiB | Obejrzany 3976 razy ]
1.png
1.png [ 10.74 KiB | Obejrzany 3976 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 05 Sie 2014 11:10 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
kupiłem ze swojego konta na allegro, płacąc kartą WBK dziewczyny
dostanę kod?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 05 Sie 2014 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 222
niebieski
Powinieneś, ale większość czeka i pewnie bez reklamacji się nie obędzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group