Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Lut 2016 19:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4477
srebrny
Znacie temat "400 zł od Citibanku! Banalnie proste".
Pojawiła się kolejna akcja. Polecający kartę otrzymuje 300zł, polecony po spełnieniu warunków tablet lenovo jakiś tam.
Regulamin oferty: https://www.online.citibank.pl/MGM/pdf/ ... _karte.pdf
Pytanie. Czy korzystanie z poprzedniej akcji "400zł" przez Polecającego dyskwalifikuje uczestnictwo w obecnej promocji.
Wrzucajcie interpretację ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
lahcimmm2 uważa post za pomocny.
 
      
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
#2 PostWysłany: 19 Lut 2016 20:00 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Cytuj:
Polecony otrzyma Nagrodę jeżeli spełni następujące warunki:
(...)
e) dokona nowowydaną Kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 1.000 PLN nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana Karta, przy czym za transakcje bezgotówkowe uważa się spełniające łącznie następujące kryteria
(...)
ii. nie będące przelewami z rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.;


To było wcześniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Lut 2016 20:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4477
srebrny
Było jakoś inaczej. Chyba po 100 zł przez 3 miesiące.
Sprawdź w sąsiednim temacie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Lut 2016 20:15 

Rejestracja: 05 Sie 2012
Posty: 167
Loty: 2
Kilometry: 664
Moim zdaniem osoby które dostały 400 zł za polecenie nowego klienta nie są wykluczone z tej promocji. Kluczowe jest, że regulamin mówi o rozpoczęciu 18.02 i nie jest to przedłużenie, wznowienie poprzedniej, tylko nowa promocja.

Szrajbnięte z Moto G2
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 20 Lut 2016 11:10 

Rejestracja: 13 Lip 2015
Posty: 268
Generalnie jak w jakims regulaminie cos nie jest niedozwolone/wykluczone, to jest dozwolone. W tym Regulaminie oferty "Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank" nie ma zapisu o wykluczeniu uczestników poprzedniej promocji, więc na jego podstawie polecający może wziąć znowu udzial.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Lut 2016 16:13 

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 430
niebieski
Prześwietlone na livesmarter.
http://livesmarter.pl/300-zl-i-tablet-z ... -citibank/


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2 29 Lut 2016 22:21, edytowano w sumie 2 razy
Post niezgodny z regulaminem forum: http://www.fly4free.pl/forum/regulamin-forum-fly4free-pl,19,17810
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Lut 2016 22:50 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 56
Kilometry: 106 253
niebieski
po jakim czasie dzwonili? poleciłem tatę , w piątek , do dziś cisza, jak długo trzeba czekać? ktoś już dostał tableta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Mar 2016 10:36 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Jeden warty drugiego...

Tabletów jeszcze nikt nie dostał, zazwyczaj mają 30 dni od decyzji do wysłania tabletu, a po 2 tygodniach nie sądzę, żeby ktokolwiek miał decyzję o przyznaniu tabletu.
A dzwonić dzwonią różnie, czasem na drugi dzień, czasem tydzień później. Kto ich tam wie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Mar 2016 15:50 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 56
Kilometry: 106 253
niebieski
sorry ale do końca nie wiedziałem kiedy się promocja rozpoczęła i czy minęło 30 dni dokładnie. Chciałem po prostu kulturalnie zapytać jak to jest z telefonami, bo tata osoba starsza, może coś przeoczyć i ja sam się bałem że coś źle wypełniłem, ale teraz domyślam się że mają bardzo dużo wniosków i będzie trochę to trwało. Post kolegi w takim stylu rodzi agresję w drugą stronę, można się z kimś nie zgadzać, ale czasem ataki są bezpodstawne, koniec off top, dam znać jak u mnie coś się ruszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Mar 2016 15:55 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
A wystarczyło sprawdzić kiedy pierwszy post informujący (założenie tematu) o promocji został dodany i wszystko by się rozjaśniło ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Mar 2016 23:20 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 56
Kilometry: 106 253
niebieski
to tak w ramach ciekawostki wam powiem, że emerytura ponad 2 tys netto na rękę dla banku to nic ,,,, dziwne chyba nie chcą stosunkowo młodych emerytów przed 60-tką w swoim portfelu, tata bez żadnych obciążeń finansowych i nie dostał nawet najprostszej karty , czy wiecie co może być przyczyną? najlepiej jakby jakiś pracownik sektora bankowego się wypowiedział. pytam tak z ciekawości, powodzenia pozostałym ! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 01 Mar 2016 23:54 

Rejestracja: 05 Sie 2012
Posty: 167
Loty: 2
Kilometry: 664
Przyczyn może być kilka od zwykłego "nie bo nie, to nasza karta i damy ja komu chcemy", zła historia kredytowa (były jakieś raty i nie były spłacane), złe odpowiedzi na pytania o instytucje parabankowe. Już kilka razy czytałem o problemach emerytów i rencistów. Najlepiej chyba jak zadzwonicie do banku i zapytacie, może akurat się uda. Z ciekawostek to kobiecie na macierzyńskim bez problemu wydali.

Szrajbnięte z Moto G2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 02 Mar 2016 10:57 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 56
Kilometry: 106 253
niebieski
no właśnie zero tego typu rzeczy, zero parabanków, kredytów etc, zadzwonię z ciekawości do banku, chyba że działają na zasadzie nie bo nie !:) jeśli tak to pomogę sobie i swojemu budżetowi i zrezygnuję z ich karty :) o widzisz i kobieta która ma większe obciążenia finansowe dostała, chyba że oni przewidują u niej więcej wydatków niż u emeryta. Dziwne, zbadam sprawę i dam znać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 02 Mar 2016 11:04 

Rejestracja: 05 Sie 2012
Posty: 167
Loty: 2
Kilometry: 664
Tylko Tobie nic nie powiedzą, musi dzwonić sam zainteresowany. Chyba, że się podasz za niego i będziesz znał dane do weryfikacji. Decyzja przyszła smsem czy ktoś dzwonił?

Szrajbnięte z Moto G2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 02 Mar 2016 15:08 

Rejestracja: 14 Kwi 2012
Posty: 22
radziu89 napisał(a):
no właśnie zero tego typu rzeczy, zero parabanków, kredytów etc, zadzwonię z ciekawości do banku, chyba że działają na zasadzie nie bo nie !:) jeśli tak to pomogę sobie i swojemu budżetowi i zrezygnuję z ich karty :) o widzisz i kobieta która ma większe obciążenia finansowe dostała, chyba że oni przewidują u niej więcej wydatków niż u emeryta. Dziwne, zbadam sprawę i dam znać.

Brak historii kredytowej również jest negatywnie oceniany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 03 Mar 2016 00:30 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 56
Kilometry: 106 253
niebieski
decyzja telefoniczna, sęk w tym że ja przed uzyskaniem KK w tym banku, też a ) zero długów b) trochę większe zarobki więc tez nie miałem historii, i z jednej strony to absurd bo jak można robić historię kredytową, jak Ci nie chcą dać zakichanej karty na 6 tys limitu, a mi dają teraz już 23 tys , hahahahha bo ich trochę rozbestwiłem, tzn płaciłem z azakupy i od razu spłacałem, ale tak czy siak koniec zabawy z nimi :) i jak nie dostanę info zamykam kartę, nie ma sensu się w to bawić, i lepiej odkładać:) polecam każdemu:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 06 Mar 2016 15:26 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2336
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Czyli polecajacy w porzedniej promocji moze byc polecajacym w obecnej i otrzyma 300 zł? Przeczytalem regulamin i nie zauwazylem, zeby osoby takie byly wykluczone, ale moze cos przeoczylem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 06 Mar 2016 16:10 

Rejestracja: 05 Sie 2012
Posty: 167
Loty: 2
Kilometry: 664
Tak polegający może ponownie polecić i dostanie 300 zł.

Szrajbnięte z Moto G2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 09 Mar 2016 19:40 

Rejestracja: 09 Mar 2016
Posty: 5
Czy przechodzi płaz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 09 Mar 2016 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 18
W tym momencie w Citibanku jest powyższa promocja oraz druga podobna - „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz swój gadżet” https://www.online.citibank.pl/formular ... wa/tablet/ , w której za wyrobienie karty (bez polecenia) po spełnieniu gorszych niż w pierwszej promocji warunków (m. in. trzeba wydać 3000 w 3 miesiące) otrzymuje się:
tablet Lenovo TAB 2 A7-30 (wartość 449 pln brutto -ten sam w obu powyższych promocjach) lub telefon Samsung Galaxy J1 (Dual SIM), (też 449zł).
.

Zastanawiam się nad nad tą pierwszą wersją.

Czy ktoś może wie:
-czy jako transakcję bank uzna zapłatę 1000zł w sklepie internetowym (płatność on-line) czy musi być to sklep stacjonarny (bo regulamin jak dla mnie nie jest jasny, byłam dzisiaj w Citibanku spytać to zrobili wielkie oczy, bo w oddziałach w ogóle nie znają i nie zajmują się promocjami internetowymi)
-czy z polecenia mogę wyrobić kartę City Simplicity (w drugiej promocji karty są wymienione z nazwy jest to albo Simplicity albo World Mastercard)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Nikt oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group