Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 20 Lis 2017 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
@Kian A nie no, to faktycznie wyczerpuje temat :lol:

@pillage Kąpiele nie są obowiązkowe, zwłaszcza, że lecisz w lutym czyli teoretycznie w porze suchej. Zaryzykuję stwierdzenie, że w lutym to jest szansa, że żona przejdzie suchą stopą. Nie trzeba wchodzić do wody by ujrzeć wodospady.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 20 Lis 2017 16:29 

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 22
-- 20 Lis 2017 15:28 --

czy nie warto zamienić Krabi na Koh Chang?

-- 20 Lis 2017 15:29 --

Tom K napisał(a):
@Kian A nie no, to faktycznie wyczerpuje temat :lol:

@pillage Kąpiele nie są obowiązkowe, zwłaszcza, że lecisz w lutym czyli teoretycznie w porze suchej. Zaryzykuję stwierdzenie, że w lutym to jest szansa, że żona przejdzie suchą stopą. Nie trzeba wchodzić do wody by ujrzeć wodospady.


dziękuję, w takim razie dopisuję do listy!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 20 Lis 2017 16:37 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
40km od krabi masz gorace zrodla i wodospady
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 20 Lis 2017 16:48 

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 22
alternatywnie:

https://goo.gl/maps/7TxBGVWTzZ92

tylko to już się wydaje "zbyt dużo czasu na podróżowanie" ....................


Ostatnio edytowany przez krasnal, 20 Lis 2017 17:34, edytowano w sumie 1 raz
Ludzie skracajcie URLe bo się robi kaszanka :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 20 Lis 2017 16:56 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
ko chang nie ma pieknych plaz. podroz z BKK buse 5-6 godz. w tym czasie dolecisz na Krabi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 20 Lis 2017 17:19 

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 22
dziękuję, rzeczywiście 6 godzin to dużo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 20 Lis 2017 17:49 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
pillage napisał(a):
walizki zostają, nie mamy plecaków a porządne i pakowne tanie nie są, oraz były by jednorazowe.

.


Kupiłem dla siebie jakiś budżetowy Hi-Tec 75l. Max 150pln w promocji kosztował. Zrobiłem już z nim 4 dłuższe wyjazdy I nie widzę aby cokolwiek się zepsuło.
Żonie kupiłem podobny, minimalnie droższy też Hi-Tec. I 2 wyjazdy zrobione. Wszystko OK.

Szybciej się poniszczą w lukach samolotu itp.

Z walizką do Azji sobie nie wyobrażam jechać.
Ciągle masz przed oczami widok 3 dziewczyn, które targały wielkie walizki po plaży na Perhentians. Potem załadowanie na łódkę, miniprom ... po ich spojrzeniach było widać, że to był błąd.

Walizka dobra jak masz wszystko ogarnietę na ostatni guzik. Taxi podjedzie, bus podjedzie i bez targania w komunikacji miejskiej
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 20 Lis 2017 20:15 

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 22
rydzo napisał(a):
pillage napisał(a):
walizki zostają, nie mamy plecaków a porządne i pakowne tanie nie są, oraz były by jednorazowe.

.


Kupiłem dla siebie jakiś budżetowy Hi-Tec 75l. Max 150pln w promocji kosztował. Zrobiłem już z nim 4 dłuższe wyjazdy I nie widzę aby cokolwiek się zepsuło.
Żonie kupiłem podobny, minimalnie droższy też Hi-Tec. I 2 wyjazdy zrobione. Wszystko OK.

Szybciej się poniszczą w lukach samolotu itp.

Z walizką do Azji sobie nie wyobrażam jechać.
Ciągle masz przed oczami widok 3 dziewczyn, które targały wielkie walizki po plaży na Perhentians. Potem załadowanie na łódkę, miniprom ... po ich spojrzeniach było widać, że to był błąd.

Walizka dobra jak masz wszystko ogarnietę na ostatni guzik. Taxi podjedzie, bus podjedzie i bez targania w komunikacji miejskiej


chcemy mieć właśnie wszytko ogarnięte, 3 bazy noclegowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 21 Lis 2017 10:13 

Rejestracja: 07 Wrz 2014
Posty: 54
pillage napisał(a):
dziękuje, dlaczego pomijasz Chiang Rai czy Chiang Mai?



Pomijam bo nie chce biegać w te i wewte po całym kraju, plan jest rozpisany i tak na sporo "biegania" jak na mnie i żone, jedziemy z jednym plecakiem rejestrowanym i 1/2 podręczne (bardziej chodzi o jakis kocyk, cos do spania w samolocie/na lotnisku, cokolwiek). Myślałem o walizce bo łatwiej to ogarniać w podróży (otwierasz walizke i masz do wszystkiego łatwy dostęp) jednak chyba wygra plecak albo duży jamnik z możliwością założenia na plecy - musimy się zmieścić w 15 KG na samolot do Krabi ;p

Jednak z drugiej strony jak mówisz, że jakimś cudem wyjdą Ci 3 miejsca noclegowe to nawet lepiej niż u mnie Ci to wychodzi ;) Ja bym jednak mimo wszystko nie odpuszcze sobie 2 nocy na phi phi czy 2 na Ao Nang, uważam, że taki lekki chill jest potrzebny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 21 Lis 2017 11:09 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Ja się tak tylko wtrącę w temacie walizka/torba/plecak.
Wyjazd w tamte rejony z plecakiem (a zwłaszcza z małym plecakiem) na NAPRAWDĘ mnóstwo zalet. W zeszłym roku wraz z małżonką i córką (l. 16) spakowaliśmy się na 3 tygodnie w plecaki wielkości "Mały podręczny" wg Wizz i było OK. Niczego nam nie zabrakło, mimo iż ne należymy do bardzo nisko budżetowych podróżników.
Więcej szczegółów i ciekawa dyskusja na ten temat w wątku: torba-walizka-czy-plecak,1115,105649
Żeby nie było - z dyskusji wynika, że dla każdego coś innego...
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 05 Gru 2017 18:17 

Rejestracja: 11 Wrz 2016
Posty: 101
Loty: 91
Kilometry: 204 044
widzę że planujesz Chiang Mai samolotem wróciłem właśnie z Tajlandii i robiłem to pociągiem nocnym z miejscami do spania koszt ok 100 zł ale oszczędność na noclegu w Chiang Mai jesteś około 8 rano
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group