Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Kwi 2019 16:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
jako że paliwa drogie ....

https://dlaciebie.sodexo.pl/ekupony/drukuj/id/125

Ważny od 18.03.2019 do 31.05.2019 r

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY PROMOCJI:
1. eKupon Promocyjny upoważnia do otrzymania 10 gr rabatu na każdy zakupiony litr paliwa miles® diesel,
miles® 95 benzyna i SupraGaz.
2. Warunkiem skorzystania z promocji jest wręczenie wydrukowanego eKuponu Promocyjnego przed dokonaniem
płatności za zatankowane paliwo. Przy jednorazowym zakupie można wykorzystać tylko jeden eKupon
Promocyjny.
3. eKupon Promocyjny nie podlega wymianie na gotówkę oraz nie łączy się z innymi rabatami i upustami
dostępnymi w tym samym czasie na stacjach Circle K oraz Statoil. Przy wykorzystaniu eKuponu Promocyjnego
nie są naliczane punkty programu EXTRA Club. Promocja nie dotyczy płatności kartami flotowymi Routex, UTA i
DKV oraz bonami wartościowymi Circle K.
4. eKupon Promocyjny obowiązuje na wybranych stacjach Circle K oraz Statoil, których lista dostępna jest na
http://www.DlaCiebie.sodexo.pl oraz http://www.circlek.pl. Promocja nie dotyczy stacji 123/Express.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
d-t-x uważa post za pomocny.
 
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 23 Kwi 2019 21:21 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
"UWAGA! eKupon Promocyjny Statoil/CircleK możesz pobrać tylko raz i tylko raz go zrealizować na stacjach CircleK"

Udało się Wam nabić tą zniżkę? Wydaje mi się, że uda się to tylko pierwszej osobie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Kwi 2019 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
Ja miałem w formacie pdf i przeszedł kod w tej formie. Podobno na niektórych stacjach chcą w firmie drukowanej i zabierają po danej transakcji.
Czytałem w necie, że na niektórych stacjach nie wchodzi i jest zamieszanie.
Generalnie kod jest jeden (nie generuje się za każdym razem inny).
Sprawdź listę stacji, na których jest honorowany...
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
d-t-x uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 24 Kwi 2019 16:52 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 138
Loty: 63
Kilometry: 112 829
Dla leniwych link do strony gdzie jest wykaz stacji biorących udział w promocji.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group