Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [American Express]
#1 PostWysłany: 06 Sie 2022 20:51 
Awatar użytkownika

Loty: 513
Kilometry: 570 794
srebrny
Nie widziałem wątku dotyczącego Amexa ale dziś dostałem list - Alpha Card (obsługujący Amexa w Belgii i Luksemburgu) łączy się z American Express Hiszpania. Teoretycznie bez zmian ale wróżę ekspansję Amexa w Europie pod szyldem jednostki hiszpańskiej.

Załącznik:
IMG_20220806_204434.jpg

Załącznik:
IMG_20220806_204345.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
2 ludzi lubi ten post.
japhar uważa post za pomocny.

Temat postu: Re: [American Express]
#2 PostWysłany: 06 Gru 2022 23:27 

We wrześniu zamknęli możliwość bezpośredniej aplikacji o Amex ICC (wydawaną w UK) dla nierezydentów EU, Singapuru itp. Dziwna decyzja, gdyż o ICC można było aplikować jedynie będąc już klientem Amex w innym kraju, posiadając co najmniej 6 miesięczną historię. Spóźniłem się, bo chciałem wziąć kartę w EUR.

"We regularly review our business model to ensure that we operate as efficiently as possible while delivering a world class service to our customers. After a recent review, from 1st September 2022, we have made the decision to restrict our Euro and Dollar cards to individuals that have been referred by their Private Bank

Unfortunately, this means you can no longer apply for the cards directly, and we apologise for any disappointment or inconvenience this may cause you.

Please contact your Private Bank to verify if your bank has an existing referral relationship with American Express."
 Relacje PM off  

[ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 14 gości