Fly4free.pl

Floryda w sezonie: Fort Lauderdale z Gdańska za 1547 PLN

1547 PLN
Oferta nieaktualna
Plaża Hollywood floryda
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: fotomak / shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Wyszukałem dla was bilety w dobrej cenie na słoneczną Florydę. Będziecie mogli liczyć na dużo słońca oraz na relaks na piaszczystych plażach pod wysokimi palmami.

W podróż udacie się w terminie 7 – 18 marca. O tej porze roku pogoda charakteryzuje się małymi opadami deszczu, przyjemnymi temperaturami powietrza i niską wilgotnością. Polecicie na pokładzie linii Norwegian z krótkimi przesiadkami w Oslo. Pamiętajcie, że w najniższej cenie będziecie mogli zabrać tylko bagaż podręczny. Jeśli chcecie w wygodny sposób zwiedzić okolice rozważcie wypożyczenie samochodu od 105 PLN/dzień.

Pozostałe terminy: 14 – 25 marca

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 25 x 33 x 20 cm.

Hotel Light Haven oferuje kort tenisowy, ogród, taras i bezpłatne WiFi. Jest on położony w Hollywood, 4 km od centrum przyrody Anne Kolb i 10 minut jazdy od plaży. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LCD, kuchnię, część wypoczynkową oraz prywatną łazienkę z zestawem kosmetyków.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »