Fly4free.pl

Fly&drive w Hiszpanii za 228 PLN. Loty do Madrytu z Warszawy i auto na tydzień

228 PLN
Oferta wyprzedana
ulice w madrycie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ESB Professional : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie hiszpańskie klimaty? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki do Madrytu. Polećcie do stolicy, wynajmijcie samochód i odkryjcie przepiękną okolicę. Odwiedzicie m.in.: Segowię, Toledo czy Avilę.

Do Madrytu polecicie 16 marca z warszawskiego lotniska w Modlinie. Na miejscu wypożyczycie auto, które pomoże wam odkrywać okolice stolicy. Powrót do Polski zaplanowany jest na 23 marca.

Podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Pamiętajcie, że w cenie zawarty jest jedynie mały bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, przeczytajcie nasz poradnik.

Madryt – Monasteiro de Escoria – Park Narodowy Guadarrama – Segowia – Avila – Toledo – Madryt

Termin podróży: 16–23 marca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Samochód: Fiat 500 lub podobny model

Za loty w dwie strony i wynajem auta na tydzień zapłacicie 228 PLN za osobę, przy 2 podróżujących.

Hotel od 234 PLN/noc/2 osoby

W Madrycie rekomenduję wam noclegi w 5* hotelu Puerta America. To luksusowy obiekt zlokalizowany w centrum miasta. Na miejscu znajdziecie siłownię, basen i restaurację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Segowii proponuję wam pobyt w 4* hotelu San Antonio El Real. To wyjątkowo komfortowy obiekt, w którym znajdują się pokoje z dużymi łóżkami i prywatnymi łazienkami. Będziecie mogli skorzystać z siłowni i restauracji. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Toledo polecam wam noclegi w wyjątkowym 4* hotelu Sercotel. Obiekt jest klimatycznie wykończony, a każdy pokój wyposażony jest w TV, duże łóżko i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 194 PLN/tydzień/2 osoby

Na lotnisku w Madrycie wypożyczcie samochód. Za wynajem Fiata 500 lub podobnego modelu zapłacicie w sumie 194 PLN.

Co zobaczyć w Hiszpanii?

W Madrycie musicie przyjść na słynny Plaza Mayor. Nie wolno wam ominąć popularnego Pałacu Królewskiego z parkiem Sabatini. Lubicie starożytne klimaty? W takim razie odwiedźcie egipską świątynie Debod. Ponadto polecam wizytę w madryckich muzeach: Muzeum Cerralbo, Muzeum Thyssen-Bornemisza czy Museo del Prado.

Około 50 km od stolicy mieści się imponujący zespół klasztorny Monasteiro de Escorial, który został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Na terenie ogromnego kompleksu będziecie mogli zobaczyć nie tylko sam budynek klasztorny, ale też bibliotekę (z bezcennymi rękopisami), panteon królewski i infantów, apartamenty królewskie, bazylikę, muzeum oraz galerię sztuki.

Potrzebujecie aktywnego wypoczynku? W takim razie rekomenduję wam wizytę w pięknym Parku Narodowym Guadarrama. Na miejscu znajdziecie góry o wysokości ponad 2000 metrów, rozległe lasy i różnorodną roślinność.

Segowii powinniście zobaczyć zamek Alcazar, który położony jest na urwisku skalnym. Rozpościera się stamtąd piękny widok na okolicę. Symbolem miasta jest rzymski akwedukt, który ma około 2000 lat.

Natomiast Avila to najwyżej położone miasto w Hiszpanii. Ciekawą atrakcją jest starówka otoczona zabytkowymi murami o wysokości 10 metrów! Ponadto na miejscu możecie podziwiać najstarszą gotycką świątynię Hiszpanii.

Toledo czeka na was wiele zachwycających zabytków: Katedra Muzeum, twierdza Alcazar z XI wieku, klasztor cysterski Santo Domingo de Silos czy synagoga Santa Maria la Blanca.

madryt centrum
Foto: S-F / Shutterstock
Foto: Isabel Déniz / Unsplash
Foto: javier alamo rodriguez / unsplash
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »