Fly4free.pl

Fly&drive po stanie Waszyngton! Loty do Seattle z Warszawy + SUV na tydzień za 3795 PLN

3795 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: tusharkoley / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcecie odkryć przepiękną naturę północno-zachodniego USA? W takim razie wybierzcie się na wycieczkę do stanu Waszyngton! Do tego w okolicy znajduje się wiele parków narodowych (Olympic, Północnych Gór Kaskadowych, Mount Rainier). To będzie wyjątkowa przygoda!

Do amerykańskiego stanu Waszyngton polecicie w terminie 5–12(13) września. Podróż do Seattle rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii British Airways, a po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotnisku w Helsinkach i Londynie. Bez dodatkowych kosztów do Stanów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę). W odkrywaniu okolicy pomoże wam wypożyczony samochód.

Seattle – Park Narodowy Mount Rainier – Park Narodowy Olympic – Park Narodowy Północnych Gór Kaskadowych – Seattle

Termin podróży: 5–12(13) września
Linie lotnicze:
British Airways
Bagaż:
podręczny oraz przedmiot osobisty
Auto:
Chevrolet Equinox lub podobny model

Za loty w dwie strony i wynajem auta zapłacicie 3795 PLN za osobę, przy 2 podróżnych.

Hotel od 804 PLN/noc/2 osoby

W Seattle zatrzymajcie się w 3* hotelu Warwick. Obiekt znajduje się w centrum miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z balkonem i prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Parku Narodowym Mount Rainier proponuję wam zakwaterowanie w 3* pensjonacie Alexander’s Lodge. Wasz pokój wyposażony będzie w TV, balkon i komfortowe łóżka. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Parku Narodowym Olympic wybrałem dla was noclegi w 3* obiekcie Amber Lights Bed and Breakfast. Dotychczasowi goście rewelacyjnie oceniają pobyt w tym miejscu. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1806 PLN/tydzień/2 osoby

W okolicy Seattle znajdują się naprawdę piękne parki, aby móc delektować się zapierającymi dech w piersiach widokami, będziecie musieli się tam dostać. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do USA.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »