Fly4free.pl

Majówka: fly&drive po Kalifornii za 2495 PLN. Loty do Los Angeles z Berlina + auto na tydzień

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2495 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Cameron Venti / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chciałbyś odwiedzić jeden z najciekawszych stanów w USA? Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i odkryj Kalifornię na własną rękę. Zobacz Dolinę Śmierci oraz liczne parki narodowe, np. Yosemite i Sekwoi.

Do Kalifornii polecisz w terminie 25 kwietnia – 2 (3) maja. Wycieczkę do USA rozpoczniesz i zakończysz w międzynarodowym porcie lotniczym Berlin-Brandenburg. Skorzystasz z usług linii lotniczych sojuszu oneworld: British Airways i American Airlines, a po drodze czekać cię będą wygodne przesiadki na lotnisku w Londynie. Bez dodatkowych kosztów do Stanów Zjednoczonych zabrać ze sobą będziesz mógł bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Zaraz po wylądowaniu wypożycz samochód. Ceny wynajmu wyglądają bardzo interesująco. Dzięki niemu łatwo dostaniesz się w okolice wszystkich atrakcji!

Termin podróżymajówka
Linia lotnicza: British Airways i American Airlines
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty
Samochód: pełny bak

Za loty oraz wypożyczenie auta na czas wycieczki zapłacisz tylko 2495 PLN za osobę, przy 2 podróżnych poruszających się razem.

Podróż 4083 PLN/2 osoby

Berlin – Los Angeles – Berlin >>

Hotel od 509 PLN/noc/2 osoby

W Los Angeles proponuję noclegi w hotelu Erth Inn By Aga. Obiekt znajduje się blisko centrum miasta. Na miejscu skorzystasz z komfortowo urządzonego pokoju z prywatną łazienką i WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Hotel Heritage Inn znajduje się w pobliżu Parku Narodowego Yosemite. W cenę zakwaterowania zostało wliczone śniadanie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 907 PLN/tydzień/2 osoby

W Kalifornii znajdują się naprawdę piękne parki narodowe. Aby móc delektować się zapierającymi dech w piersiach widokami, będzie ci potrzebny samochód. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do USA.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »