Fly4free.pl

Fly&drive po Kalabrii za 268 PLN. Loty do Lamezii z Krakowa + auto na czas pobytu

268 PLN
Foto: mRGB / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na południe słonecznej Italii i odkryjcie przepiękny region Kalabrii. Na miejscu znajdziecie klimatyczne miasteczka, majestatyczne klify i świetną kuchnię!

Do Lamezii udacie się 27 marca z lotniska w Krakowie. Na lotnisku wypożyczycie samochód, który ułatwi wam odkrywanie piękna wyspy. Powrót do Polski zaplanowany jest na 31 marca.

Podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Pamiętajcie, że w cenie zawarty jest jedynie mały bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, przeczytajcie nasz poradnik.

Lamezia Terme – Tropea – Scilia – Reggio di Calabria – Lamezia Terme

Termin podróży: 27–31 marca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
SamochódFiat Panda lub podobny model

Za loty w dwie strony i wynajem auta zapłacicie 268 PLN za osobę, przy 2 podróżujących.

Hotel od 192 PLN/noc/2 osoby

W Lamezii rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Il Cantagalli. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Wasz pokój wyposażony będzie m.in. w: komfortowe łóżko, TV i prywatną łazienkę. Otrzymacie też darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Tropei proponuję wam nocleg w 4* hotelu Sentido Michelizia Resort. Obiekt wyróżnia się atrakcyjnym położeniem i basenem na dachu. Skorzystacie również z prywatnej plaży i darmowego śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Reggio di Calabria zatrzymajcie się w 3* hotelu Continental. Obiekt usytuowany jest bezpośrednio przy wybrzeżu. Na miejscu znajdziecie komfortowe pokoje z TV i prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 426 PLN/pobyt/2 osoby

Na lotnisku w Lamezii wypożyczcie Fiata Pandę lub podobny model samochodu, który pomoże wam przemierzać okoliczne rejony. Dzięki niemu wasza podróż będzie o wiele łatwiejsza.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »