Fly4free.pl

Fly&drive po Chalkidiki za 341 PLN. W cenie loty do Salonik z Krakowa i auto na czas pobytu

341 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lambros Kazan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli lubicie organizować wycieczki na własną rękę, skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty podróży na Półwysep Chalcydycki. Na miejscu znajdziecie romantyczne miasteczka, przepiękne widoki i świetną kuchnię.

Do Salonik polecicie 10 maja z lotniska w Krakowie. W Grecji wypożyczycie auto, które ułatwi wam przemierzanie pięknych rejonów Półwyspu Chalcydyckiego. Do Polski wrócicie 17 maja.

Podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Pamiętajcie, że w cenie biletów zawarty jest jedynie mały bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, przeczytajcie nasz poradnik.

Saloniki – Nea Kallikratia – Kassandria – Sithonia – Stratoni – Saloniki

Termin podróży10–17 maja
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
SamochódToyota Aygo lub podobny model

Za loty w dwie strony i wynajem auta zapłacicie 341 PLN za osobę, przy 2 podróżnych.

Podróż 298 PLN/2 osoby

Kraków – Saloniki – Kraków >>

Hotel od 278 PLN/noc/2 osoby

W Salonikach rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Andromeda. To świetnie oceniany obiekt, który mieści się w samym centrum miasta. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z restauracji i darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Kassandrii wybrałem dla was noclegi w 5* hotelu Xenios Anastasia Resort & Spa. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym obiekcie. Na miejscu znajdziecie prywatną plażę, basen i strefę spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Sithonii polecam wam pobyt w 5* hotelu Acrotel Athena Pallas. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu pięknej prywatnej plaży. Do waszej dyspozycji zostanie oddany m.in.: basen zewnętrzny, strefa spa i restauracja.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 383 PLN/tydzień/2 osoby

Na lotnisku w Salonikach wynajmijcie samochód, który ułatwi wam zwiedzanie okolicy. Za tygodniowe wypożyczenie Toyoty Aygo lub podobnego modelu zapłacicie zaledwie 54 PLN za dzień!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »