Fly4free.pl

Egzotyczna wycieczka w szczycie sezonu na Filipiny. Wyspa Bohol z Berlina za 1742 PLN

1742 PLN
Wyspa Bohol
Foto: Maxim Tupikov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wyspę Bohol można określić jednym zdaniem – Filipiny w pigułce. Znajdziecie na niej wszystko, co potrzebne do idealnego wypoczynku: piękne plaże, parki rozrywki, wodospady i dżunglę. Jesteście gotowi na wyjazd w atrakcyjnym okresie?

Jeżeli poszukujecie egzotycznego kierunku podróży, wybierzcie Filipiny! Nie bez powodu wszystkie terminy podróży, które wam proponuję, są w marcu. Wtedy bowiem na Filipinach panuje najlepsza pogoda i trwa wysoki sezon. Temperatury przekraczają 30 stopni Celsjusza, a ilość opadów jest znikoma.

Na wycieczkę wyruszycie z berlińskiego portu lotniczego Tegel. Dojazd do niego nie stanowi większego problemu z wielu polskich miast. W trakcie podróży czekają was wygodne przesiadki w Amsterdamie i Kantonie (przesiadki są gwarantowane przez przewoźnika). Loty międzykontynentalne (oraz po Azji) operowane są przez China Southern Airlines. Linie te cieszą się dobrą opinią i posiadają 4 gwiazdki SkyTrax w 5-stopniowej skali.

Podczas lotów możecie liczyć m.in. na posiłki oraz napoje bezalkoholowe i alkoholowe.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: China Southern Airlines, KLM
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Za loty w dwie strony, taksówkę oraz prom na wyspę zapłacicie 1722 PLN za osobę.

Na Bohol dotrzecie drogą wodną w zaledwie godzinę. Najprostsza metoda wzięcie taksówki z lotniska do portu (to ok. 30 minut drogi, za przejazd nie zapłacicie więcej niż równowartość 20 PLN). Rejs możecie potraktować jako dodatkową atrakcję, podziwiając w jego trakcie tamtejszą przyrodę. Koszt przeprawy promem to 14 USD (ok. 53 PLN) w jedną stronę. Szczegółowe informacje o godzinach rejsów znajdziecie tutaj. Promy wypływają 8 razy dziennie.

Hotelza 212 PLN/pokój/noc

Na wyspie proponuję wam zatrzymać się w hotelu Ocean Suites Bohol Boutique.

spanie bohol

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kalendarz najtańszych lotów z Berlina na Cebu

Jakie atrakcje czekają na miejscu?

Zalety Bohol? Jest ich mnóstwo! Znajdziecie tam wiele pięknych plaż (Alona Beach) – jak na Filipiny przystało. Nie zabraknie idealnych miejsc do nurkowania oraz poznawania podwodnego świata. To miejsce magicznych wodospadów, dlatego osoby lubujące się w tego typu atrakcjach będą czuć się jak w raju.

Jeżeli cenicie sobie aktywne spędzanie czasu, a nie tylko wylegiwanie się pod palmami, polecam Danao Adventure Park. To miejsce, które dostarczy wam niezapomnianych wrażeń w trakcie pobytu. Czeka tam na was m.in. zjazd na linie, który łączy ze sobą dwa wzgórza. Ma długość 500 metrów i zapewnia blisko minutę ekstremalnych doświadczeń. Do listy zwiedzania dopiszcie również Czekoladowe Wzgórza oraz Sanktuarium Tarsierów, małych małpek, które są znakiem rozpoznawczym Filipin.

Foto: Angelo Giampiccolo / Shutterstock
Foto: Edwin Verin / Shutterstock
Czekoladowe Wzgórza Bohol
Foto: Autorstwa shuttertoyz / Shutterstock
Przydatne informacje
  • W podróż będziecie mogli zabrać dwa bagaże: poręczny i rejestrowany.

  • Wylot z Berlina to nie problem. Podpowiadamy, jak się tam tanio dostać.

  • Zobaczcie relację z podróży na Filipiny jednego z naszych czytelników. Znajdziecie tam również kilka cennych wskazówek.

  • Sprawdźcie, co jeszcze możecie ciekawego robić na Bohol.

  • Revolut to bardzo przydatna rzecz w podróży! W trakcie wycieczki warto płacić wielowalutową kartą, aby nie stracić na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »