Fly4free.pl

Ferie zimowe w Miami od 3842 PLN. Loty z 5 miast i 7 nocy w 4* hotelu przy South Beach

3842 PLN
Oferta nieaktualna
plaza w miami
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Mia2You / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli nadchodzącą zimę masz ochotę spędzić w słonecznym miejscu, skorzystaj z oferty i wybierz się na malowniczą Florydę. Zrelaksuj się na pięknych plażach, odwiedź Universal Studios oraz odkryj Key West.

Do Słonecznego Stanu podróżować będziesz z jednego z 5 miast w Polsce w terminie 30 stycznia – 6 lutego. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Lufthansa. Po drodze czekać cię będą wygodne przesiadki na lotniskach w Monachium i Frankfurcie. Bez dodatkowych kosztów na wyjazd udasz się z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym.

Ferie zimowe w tym okresie mają mieszkańcy województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego.

W Miami Beach zatrzymasz się w 4* hotelu Clinton, który znajduje się blisko plaży. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: styczeń-luty
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 3842 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju

Hotel 3569 PLN/2 osoby/7 nocy

W Miami Beach proponuję ci noclegi w 4* hotelu Clinton. Twój pokój wyposażony będzie w prywatną łazienkę, klimatyzację, WiFi i balkon. Na terenie obiektu znajdziesz również basen zewnętrzny z tarasem słonecznym.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 628 PLN/7 dni

Do miejsca zakwaterowania, na przylądek Key West oraz do Centrum Kosmicznego Johna F. Kennedy’ego, jak i w pozostałe rejony Słonecznego Stanu, łatwo i wygodnie dojedziesz autem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Miami.

Przydatne informacje: Miami
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1946 PLN
  • Liczba ofert352
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Miami
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
You made my day !  Właśnie na coś takiego polowałem ! Kupione 4 bilety - > WRO-MIA-MCO-WRO. Dzięki ! 
bigdario, 16 września 2023, 20:05 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »