Fly4free.pl

Ferie w Dubaju za 1941 PLN. Loty (bez WDC) z Katowic, transfery i 7 nocy w hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1941 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Carlos Lindner / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zimową przerwę w nauce chętnie spędzisz w miejscu, w którym wysokich temperatur oraz dużo słońca będziesz mieć pod dostatkiem? W takim razie postaw na Zjednoczone Emiraty Arabskie. Połączysz tam wypoczynek ze zwiedzaniem jednego z najnowocześniejszych miast świata.

Nad Zatokę Perską udasz się z lotniska Katowice-Pyrzowice w trakcie trwania ferii zimowych w województwach: lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim oraz śląskim. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe, ponieważ są one dostępne dla wszystkich chętnych.

W Dubaju zatrzymasz się w 3* The George Hotel by Saffron Dubai Creek, który znajduje się na starym mieście. Ważne! Do ceny należy doliczyć dojazd z lotniska w Abu Zabi do Dubaju. Trasę tę możesz pokonać autobusem. Za bilet w dwie strony zapłacisz 60 AED/osoba (ok. 69 PLN). Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym wątku na forum. Możesz także wypożyczyć samochód na lotnisku i dojechać bezpośrednio pod proponowany hotel.

Termin podróży: 29 stycznia – 5 (6) lutego 2024 r.
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za bezpośrednie loty oraz zakwaterowanie w hotelu w Dubaju zapłacisz 1941 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 2139 PLN/2 osoby

Katowice – Abu Zabi – Katowice »

Hotel 1742 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dubaju rekomenduję ci noclegi w 3* The George Hotel by Saffron Dubai Creek. Każdy pokój składa się z części do relaksu i spania. Na jego wyposażeniu znajduje się klimatyzacja, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 630 PLN/7 dni

Chętnie podejmiesz się zwiedzania na własną rękę Zjednoczonych Emiratów Arabskich? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Abu Zabi.

Przydatne informacje: Dubaj
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1320 PLN
  • Liczba ofert588
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu2 g. później
  • Walutadirham (AED)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Dubaju
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »