Ferie na Florydzie za 3935 PLN. Loty z Warszawy i 7 nocy w apartamencie w Miami Beach

3935 PLN Ferie w Miami z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Zimową przerwę w nauce wykorzystaj do podróży za wielką wodę, gdzie będziesz mieć okazję odpocząć na pięknych plażach Słonecznego Stanu. Sam relaks dla ciebie to nie wszystko? W takim razie wypożycz samochód i rusz do Parku Narodowego Everglades lub na przylądek Key West.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Miami udasz się z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina okresie trwania ferii zimowych w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim i zachodniopomorskim.

W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii American Airlines oraz British Airways z wygodnymi przesiadkami w Londynie. W cenie biletu zabrać możesz ze sobą bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W USA zatrzymasz się w 3* hotelu apartamentowym The West Ave Studios, który znajduje się w sąsiedztwie Lummus Park Beach oraz centrum handlowego Lincoln Road. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną (przystanek Alton Rd & Lincoln Rd) lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 15 – 22 (23) stycznia
Linia lotnicza: American Airlines, British Airways
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w zapłacisz 3935 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 5007 PLN/2 osoby

Warszawa – Miami – Warszawa »

Hotel 2862 PLN/2 osoby/7 nocy

W Miami Beach proponuję ci noclegi w 3* hotelu apartamentowym The West Ave Studios. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, łazienki oraz miejsca do spania i relaksu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1374 PLN/pobyt

Na słynny przylądek Key West, do Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy’ego i nie tylko. Wszędzie, łatwo i wygodnie dojedziesz autem. Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu po przylocie do Miami.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 1.05.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
✨Miasto, które nie przestaje zachwycać 🏙️ Tydzień w Nowym Jorku za… 2603 PLN 😱 W cenie loty i hotel ze śniadaniami 🥰
Nowy Jork z Berlina 2603 PLN

Miasto które nie przestaje zachwycać. Loty i hotel ze śniadaniami

Bezpośrednio PLL LOT do Miami + rejs na Bahamy ✈️🛳️ Oferta z Warszawy za 4480 PLN 🌤️⛱️
Bahamy i USA z Warszawy 4480 PLN

Leć do Miami z PLL LOT i rusz w rejs na Bahamy

✈️ Jeden wyjazd, dwa światy, masa wrażeń 🥰 Los Angeles i Hawaje za 3293 PLN 🏙️+🏝️
Los Angeles i Hawaje z Berlina 3293 PLN

Wielkie miasto i rajska wyspa w jednej podróży. Dwa światy w supercenie!

Wakacje dla aktywnych 😮 Loty do Seattle za 2177 PLN 🐻🌲🏔️
Wakacje w USA z Berlina 2177 PLN

Piękne widoki, niewielu turystów i wakacyjne terminy - Seattle czeka!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?