Fly4free.pl

Liga Mistrzów: FC Barcelona-Borussia Dortmund z Warszawy za 1110 PLN (pełen pakiet)

1110 PLN
Oferta wyprzedana
Stadion piłkarski w barcelonie
Foto: Christian Bertrand / Shuttertock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i zobaczcie w akcji zawodników słynnej Barcelony, która podejmie u siebie Borussię z Dortmundu.

27 listopada na stadionie Camp Nou rozegrane zostanie spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami z Hiszpanii i Niemiec. Za wejściówkę na mecz każdy z was zapłaci 440 PLN. Bilety lotnicze z Warszawy Modlina do Barcelony kosztować waszą dwójkę będą 966 PLN. Do stolicy Katalonii udacie się w terminie 26-28 listopada. Natomiast 2-dniowe zakwaterowanie w pensjonacie to koszt 374 PLN za 2 osoby.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

W stolicy Katalonii proponuję wam zakwaterowanie w Hostalin Barcelona Diputacio. Pensjonat ten znajduje się w nieopodal stacji metra Tetuan. Z lotniska w okolicę hotelu łatwo i wygodnie dostaniecie się komunikacją miejską.

Za wejściówkę na mecz Ligi Mistrzów pomiędzy FC Barceloną a Borussią Dortmund zapłacicie 440 PLN (podatki i opłaty lokalne wliczyłem) za osobę. Bilety dostępne są na oficjalnej stronie klubu z Barcelony,

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »