Fly4free.pl

Fala oszczędności w Travelist.pl: zbiór noclegów w Polsce i Chorwacji od 240 PLN/pokój

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Foto: Mariia Kamenska / Shutterstock
od
240 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
26.05.2023 - 21.12.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jak dobrze rozpocząć weekend? Od zaplanowania kolejnej podróży! Skorzystaj z trwającej akcji w Travelist.pl i wybierz się do jednego z wielu znakomitych hoteli, w różnych zakątkach naszego kraju (i nie tylko).

W przygotowanym przeze mnie zbiorze dostępne są bardzo dobrze oceniane przez dotychczasowych gości hotele. Relaks nad Bałtykiem, zwiedzanie Trójmiasta, aktywny urlop w górach, a może pobyt w Chorwacji? Wybierz coś dla siebie!

Dostępne terminy: maj-grudzień
Zakwaterowanie: znakomite hotele
Wyżywienie: we własnym zakresie / śniadania / śniadania i obiadokolacje

Hotel od 240 PLN/noc

Dune Beach Resort położony jest tuż przy plaży (ok. 20 m), przy promenadzie w Mielnie, 10 minut spacerem od jeziora Jamno. W cenie dostaniesz zakwaterowanie w luksusowym apartamencie oraz bezpłatny dostęp do strefy wellness (kryty basen, jacuzzi, sucha sauna, brodzik dla dzieci, sala fitness).

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Hotel od 339 PLN/noc

Rodzinna sielanka na Kaszubach. 4* hotel Aubrecht Country SPA Resort usytuowany jest wśród kaszubskich lasów, 3 minuty spacerem od jeziora. W pakiecie otrzymasz śniadania i obiadokolacje, a także dostęp do strefy wellness: basen z przeciwprądem, 2 jacuzzi oraz strefa relaksu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Hotel od 402 PLN/noc

Hotel Stare Łazienki mieści się w budynku z początku XIX wieku w stylu klasycystycznym, w otoczeniu pięknej natury Parku Zdrojowego w Nałęczowie. W cenie dostaniesz śniadania i obiadokolacje oraz możliwość korzystania z kompleksu basenowego Atrium.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Hotel od 521 PLN/noc

Komfortowe apartamenty dla całej rodziny. Bel Mare Resort to luksusowy obiekt znajdujący się zaledwie 450 m od plaży w Międzyzdrojach. W pakiecie otrzymasz śniadania i obiadokolacje w formie bufetów, a także możliwość korzystania (w sezonie letnim) z zewnętrznego spray park ze zjeżdżalniami.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Hotel od 608 PLN/noc

Luksusowe wczasy w Chorwacji. 5* Admiral Grand Hotel położony jest w pięknej, dziewiczej zatoce Slano, w sąsiedztwie Riwiery Dubrownickiej. W cenie dostaniesz śniadania i obiadokolacje w formie bufetów oraz dostęp do basenów z wodą morską.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Śniadania i obiadokolacje otrzymasz (w cenie zakwaterowania) w hotelu Aubrecht Country SPA Resort, hotelu Stare Łazienki, Bel Mare Resort i Admiral Grand Hotel.
  • Przed podróżą koniecznie zajrzyj na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat podróżowania po Polsce!
  • 5 pomysłów na odludne (i legalne!) wyjazdy po Polsce dla każdego!
  • Jeszcze więcej ofert z tanimi noclegami w Polsce znajdziesz pod tym linkiem.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »