Fly4free.pl

Jedna z najbardziej eleganckich metropolii na świecie: loty Eurowings do Dusseldorfu z Krakowa za 338 PLN

338 PLN
dusseldorf
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tourismus NRW e.V.
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dusseldorf to miasto leżące w regionie Nadrenii Północnej-Westfalii, kojarzące się z biznesem i modą – znajdziecie tam 100 galerii, niesamowite tereny rekreacyjne, „najdłuższy bar świata” oraz butiki światowych projektantów!

Do Niemiec polecicie linią lotniczą Eurowings z krakowskiego lotniska w Balicach. Dostępne są terminy podróży w październiku, listopadzie i grudniu – na pewno znajdziecie odpowiedni dla siebie. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny. Polecam przeczytać przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować.

Dusseldorf to idealny kierunek na okołoweekendową wycieczkę. W mieście będziecie mogli zrobić zakupy i napić się regionalnego piwa, a na koniec zrelaksować się na promenadzie Rheinufer.

Kilka dni w metropolii to tylko przedsmak tego, co oferuje cała Nadrenia-Północnej Westfalia. W tym regionie znajdziecie dziką i cudną przyrodę, niezwykłe parki rozrywki i wiele oryginalnych miejsc. Polecam objechać okolice na jednośladzie! Niemcy to jeden z najbardziej przyjaznych dla rowerzystów krajów na świecie!

Termin podróży: październik – grudzień
Linia lotnicza: Eurowings
Bagaż: podręczny

dusseldorf
Foto: Düsseldorf Tourismus – Foto Sabrina Weniger
dusseldorf
Foto: Düsseldorf Tourismus
dusseldorf
Foto: Tourismus NRW e.V.

City break w Dusseldorfie

Krótki wypad na zakupy? Musicie wybrać się na Königsallee, gdzie znajdziecie wiele butików luksusowych projektantów, m.in. Gucci, Armani, Chanel, małe manufaktury i znane marki – przespacerujcie na odcinku od Friedrichstadt do głównego parku miejskiego (Hofgarten). Düsseldorf określany jest mianem jednej z najbardziej eleganckich metropolii na świecie, a tradycja mody i zakupów liczy sobie wiele stuleci.

Zimne piwko po „ciężkich” zakupach? Mieszkańcy nazywają Altstadt, czyli Stare Miasto – „najdłuższym barem świata”. Oprócz walorów historycznych, miejsce kusi możliwością smakowania lokalnego piwa górnej fermentacji Altbier – na każdym kroku można tu natknąć się na małą knajpkę, pub czy restaurację, serwującą napój z pianką

Jeśli chcecie się zrelaksować, odwiedźcie promenadę Rheinufer, która wiedzie wzdłuż Renu, kusząc widokami i możliwościami pikniku na trawie. Spacer można zakończyć w Medienhafen, czyli w okolicach nowego obszaru portowego.

Chcielibyście zobaczyć jeszcze więcej? Zapoznajcie się ze specjalnym artykułem: Weekend w Düsseldorfie. Tu czas płynie inaczej >>

Przydatne informacje
  • W tym artykule znajdziecie wszystkie informacje na temat Düsseldorfu.

  • Na pokład będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55 cm x 40 cm x 23 cm oraz wadze do 8 kg.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »