Fly4free.pl

Egzotyczne wakacje w Wietnamie: tydzień w Da Nang za 3602 PLN. Loty z Warszawy + 5* hotel

3602 PLN
Most w Da Nang
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Quang nguyen vinh / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Marzycie o wakacjach pod palmą, z ciepłą wodą w morzu oraz egzotyczną scenerią? Postawcie na jeden z najsłynniejszych kurortów w Wietnamie – Da Nang. Będziecie mieli szansę zrobić niezapomniane zdjęcie w czasie spaceru po słynnym Golden Bridge, odwiedzić świątynię My Sona a także wypocząć na plaży My Khe.

Na wycieczkę do Azji wybierzecie się w terminie przyszłorocznych wakacji, 3(4) – 10 lipca. Czekają was loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowane na pokładzie samolotów PLL LOT, Singapore Airlines, SilkAir oraz Regional Jet. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Kopenhadze oraz Singapurze.

Na miejscu proponuję nieco zaszaleć i wybrać dla siebie hotel „z górnej półki”. W 5* Grand Mercure Danang przygotowano nowoczesne, komfortowo urządzone pokoje, odkryty basen, strefę wellness oraz dobrze wyposażone centrum fitness.

Termin podróży: 3(4) – 10 lipca
Linia lotnicza: PLL LOT, Singapore Airlines, SilkAir oraz Regional Jet
Bagaż: podręczny oraz rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel

Za tygodniowy pobyt dla zapłacicie 3602 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż5673 PLN/2 osoby

Warszawa – Da Nang – Warszawa >>

Loty

Hotel1530 PLN/2 osoby/pobyt

Zarezerwujcie dla siebie noclegi w świetnym, 5* hotelu Grand Mercure Danang za 1530 PLN/tydzień.

Hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Da Nang będzie świetnym wyborem dla osób lubiących relaks nad wodą, aktywny wypoczynek oraz gwarną, azjatycką atmosferę – nie oznacza to jednak, że zabraknie czasu na spokojny wypoczynek!

Waszym głównym celem jest plażowanie? Da Nang to jeden z najsłynniejszych kurortów w Wietnamie, możecie być zatem pewni, że atrakcji nie zabraknie. Sugeruję skierować się w okolice plaż plaże My Khe, Non Nuoc, Lang Co, gdzie poza leżeniem na ciepłym piasku będziecie mogli również spróbować sportów wodnych.

Jednym z najbardziej charakterystycznych znaków rozpoznawczych okolicy jest słynny Złoty Most – ciągnący się przez 150 m malowniczy punkt widokowy, łączący stację kolejki linowej z ogrodami miejskimi. W czasie spaceru będziecie mieli szansę zrobić sobie tam charakterystyczne zdjęcie z podróży.

Chcielibyście również nieco zapoznać się z miejscową kulturą? Wybierzcie się w tym celu do kompleksu hinduistycznych świątyń w My Son. Da Nang może być także świetnym punktem startowym, by zacząć wycieczkę znaną Hai Van Pass. Popularność drogi wzięła się z programu Top Gear, a w naszej relacji z podróży do Wietnamu opisaliśmy jak wygląda ta trasa. Wsiadajcie na skuter i ruszajcie na spotkanie swojej przygody!

Plaża w Da Nang
Foto: Arsenie Krasnevsky / Shutterstock
Wejście do świątyni
Foto: ColeMR / Shutterstock
Most w Wietnamie
Foto: TBone Lee / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżując do Wietnamu pamiętajcie o konieczności posiadania wizy.

  • Przeczytajcie relację z podróży do Wietnamu napisaną przez naszego czytelnika.

  • W wakacje spodziewajcie się tropikalnej pogody: temperatury mogą przekraczać 30 stopni Celsjusza.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »