Fly4free.pl

Supertanie all inclusive w Egipcie: tydzień w 4* hotelu w Marsa Alam od 969 PLN (wyloty z 6 miast)

Foto: Elzbieta Sekowska / Shutterstock
od
969 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
14.12.2021 - 21.12.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Oto okazja, na jaką czekaliście! Jeżeli chcielibyście zaskoczyć bliskich, by zasiąść z nimi przy wigilijnym stole z piękną opalenizną – nie zastanawiajcie się dwa razy i ruszajcie na słoneczne last minute do Egiptu.

Spakowani? Do Marsa Alam polecicie już na początku przyszłego tygodnia, w terminie 14 – 21 grudnia. Czeka was bezpośredni lot z Katowic, Gdańska, Poznania, Rzeszowa, Warszawy lub Wrocławia z wliczonym bagażem rejestrowanym. Oznacza to, że tym razem nie będzie problemu z pakowaniem się!

W Egipcie będziecie zakwaterowani w 4* hotelu Onatti Beach Resort. Położony tuż przy piaszczystej plaży, utrzymany w tradycyjnym, nubijskim stylu będzie dobrym miejscem na beztroski wypoczynek. Udanej całości dopełni możliwość relaksu w jednym z odkrytych basenów oraz bogata oferta wyżywienia w formule all inclusive.

Termin podróży: 14 – 21grudnia
Wylot z: Katowic, Gdańska, Poznania, Rzeszowa, Warszawy lub Wrocławia
Biuro podróży: Coral Travel
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Zdaję sobie sprawę, że w przypadku wypoczynku nad ciepłym morzem, dodatkowo z wyżywieniem w formule all inclusive, wielką pokusą będzie nieopuszczanie bram resortu – by oddawać się jedynie błogiemu lenistwu!

Będąc tak daleko warto jednak odrobinę „pozwiedzać” – zwłaszcza, że tamtejsza rafa koralowa słynie na całym świecie jako niemająca sobie równych. Najpopularniejsze miejscówki do nurkowania w okolicy to Abu Dabur Reef, Marsa Asslai, Dolphin Mouse i rafa Elphistone.

Co jeszcze warto zobaczyć w okolicach Marsa Alam? Możecie zaplanować wycieczkę do pobliskiego parku narodowego Wadi Dżimal. Znajdziecie tu gaje palmowe, nieskażone ludzką działalnością plaże, ciekawe formy geologiczne oraz robiące spore wrażenie suche koryto rzeki zaliczane do największych tego typu miejsc w Egipcie.

Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując do Egiptu potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem.
  • Zaszczepieni potrzebują wyłącznie zaświadczenia o przyjętych dawkach.
  • Na powracających do kraju spoza strefy Schengen wkrótce czekają nowe zasady – możecie przeczytać o nich tutaj.
  • W ramach all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady i kolacje, słodycze i przekąski w ciągu dnia, napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Dziękuję kwarantanna na święta !!!!
Grzes5273, 11 grudnia 2021, 22:29 | odpowiedz
Można ją legalnie "obejść" ;)
Reporter, 12 grudnia 2021, 11:34 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »