Fly4free.pl

Dookoła świata: Hawaje, Guam, Filipiny oraz Singapur z Berlina za 3649 PLN i 27,5 tys. mil + przelot najsłynniejszą trasą lotniczą świata!

3649 PLN
guam wybrzeze
Foto: segawa7 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jesteście gotowi na przygodę życia? Wybierzcie się na wycieczkę dookoła świata i połączcie to z legendarnym Island Hopper, w trakcie którego będziecie lądować na kilku małych wyspach położonych na Oceanie Spokojnym. To spełnienie marzeń fanów lotnictwa i podróżowania!

Podczas wyprawy dookoła świata najpierw odwiedzicie Honolulu, gdzie zobaczycie najważniejsze atrakcje wyspy, takie jak plażę Waikiki, bazę wojskową Pearl Harbor, wulkan Diamond Head i zatokę Hanauma. Następnie polecicie na Guam – to prawdziwy raj pełen pięknych, piaszczystych plaż. Kolejnym punktem podróży będzie Manila na Filipinach. Swoją wycieczkę skończycie w Singapurze. Polecam wam zobaczyć Marina Bay, Gardens by the Bay i Singapore Botanic Gardens.

Jak wyglądają szczegóły?

Termin podróży: 21 stycznia – 12 lutego 2020
Linie lotnicze: Lufthansa, Condor, Hawaiian Airlines, Philippine Airlines, Jetstar i Scoot.
Bagaż: podręczny

Koszt biletów lotniczych, obejmujących całą wycieczkę to 3649 PLN i 27 tys. mil za osobę.

Terminy lotów:
Berlin – Honolulu 21.01
Honolulu – Guam 27.01
Guam – Manila 5.02
Manila – Singapur 8.02
Singapur – Berlin 12.02

Hotel

Na Hawajach proponuję wam zakwaterowanie w hotelu Aqua Palms Waikiki.

zarezerwuj hotel na hawajach

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Guam możecie zatrzymać się w Leopalace Resort.

zarezerwuj hotel na guam

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jak wygląda najsłynniejsza trasa lotnicza świata?

Lot UA154 to legendarny Island Hopper. To połączenie z Honolulu na wyspę Guam, w trakcie którego będziecie lądować na kilku małych wyspach położonych na Oceanie Spokojnym. To prawdziwy Święty Graal dla podróżników i miłośników latania! Podczas podróży czekają was przystanki w Majuro, Atolu Kwajalein, Kosrae, Pohnpei oraz Chuuk. Postoje trwają zazwyczaj do godziny. Możecie w tym czasie opuścić samolot (wyjątkiem jest atol Kwajalein). To świetna okazja na zakup pamiątek czy zrobienie zdjęcia!

Jeżeli dysponujecie milami, które możecie wydać, to koszt trasy z Honolulu do Guam jest bardzo atrakcyjny. Będziecie musieli zapłacić 27 500 mil i 48,89 PLN.

Nie macie jednak wystarczająco mil, aby zakupić bilety? Standardowa cena na tej trasie to 5439 PLN. Island Hopper dostępny jest w poniedziałki, środy i piątki. Czas całej podróży to 14 godzin i 30 minut.

Czy warto? Tak! To jedna z nielicznych okazji do odwiedzin tak małych, egzotycznych wysp. Całą trasę można połączyć z wycieczką dookoła świata i mamy przepis na wyprawę życia! Przeczytajcie koniecznie relacje z podróży połączonych z Island Hopperem autorstwa przemos74 i Yossarian, a także nasz artykuł.

island hooper
island hooper
Foto: Przemos / forum Fly4free.pl
mikronezja
Foto: The Perfect / Shutterstock
Przydatne informacje
  • W podróż lecicie tylko z bagażem podręcznym. Przeczytajcie nasz poradnik, jak się spakować.

  • Od 11 listopada, aby wjechać do USA, nie potrzebujecie wizy!

  • Jeśli nie posiadacie wystarczającej ilości mil, będziecie musieli dopłacić 5390 PLN.

  • W czasie Island Hoppera będziecie mogli wysiąść z samolotu. Ale uważajcie na czas ponownego boardingu!

  • Revolut to bardzo przydatna rzecz w podróży! W trakcie wycieczki dookoła świata warto płacić wielowalutową kartą, aby nie stracić na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »