Fly4free.pl

Dookoła świata z PLL LOT. Seul, Hongkong i Los Angeles z Krakowa za 3230 PLN

3230 PLN
rtw dookoła świata
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jacob Lund / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Niezapomniane wrażenia? Gwarantowane. Przygoda życia? To na pewno. Nie zwlekajcie z decyzją i wybierzcie się w podróż dookoła świata!

20 listopada wyruszycie spod krakowskich Balic do Seulu. Po drodze czekać was będzie przesiadka na lotnisku Chopina, a w stolicy Korei Południowej zameldujecie się następnego dnia. Oba loty zostaną obsłużone przez naszego narodowego przewoźnika PLL LOT.

W Seulu spędzicie 5 dni. W tym czasie powinniście zobaczyć najważniejsze punkty oraz zabytki miasta. Następnym etapem wycieczki będzie Hongkong, do którego polecicie 26 listopada. Na miejscu spędzicie 4 dni, a w drogę przez Pacyfik do Kalifornii udacie się 30 listopada.

W samym Los Angeles nie zabawicie długo, bo tylko 3 dni. Jest to wystarczając ilość czasu, by zobaczyć słynne Hollywood, Aleję Gwiazd, Beverly Hills czy Santa Monicę. W drogę powrotną do Europy wyruszycie 3 grudnia ponownie z PLL LOT. Po drodze czeka was dłuższa przesiadka w Warszawie.

Wskazówka.

W Los Angeles możecie poprosić o nadanie bagażu do Warszawy, ale nie gwarantuje wam, że prośba zostanie zakończona sukcesem. Natomiast jeżeli podróżować będziecie tylko z bagażem podręcznym, nikt wam nie zabroni opuścić lotnisko w stolicy Polski przy przesiadce na lot do Budapesztu.

Za 1942 PLN dostępne są loty z wylotem i powrotem do Krakowa. W takiej samej cenie polecicie także z Gdańska, z Katowic, z Poznania i z Wrocławia. Natomiast za bilety z Warszawy zapłacicie 1970 PLN.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Uważacie, że podróż trwa za krótko lub nie pasują wam terminy? Proszę bardzo, mam dla was kilka dat z lotami w innym okresie. Bilety na loty z PLL LOT zarezerwujcie 5-22 listopada, 8-22 listopada, 8-29 listopada i 20 listopada-3 grudnia. Natomiast loty pomiędzy Azją a USA dostępne są także 12-16 listopada, 19-23 listopada i 26-30 listopada.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Trasę z Krakowa do Seulu i z Los Angeles do Budapesztu przez Warszawę, możecie wykorzystać jako szkielet do waszej autorskiej podróży. Jeżeli potrzebujecie inspiracji zapoznajcie się z naszymi dotychczasowymi ofertami lotów dookoła świata.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »