Długi weekend majowy w Szanghaju – loty z Warszawy za 1844 PLN
Tegoroczną majówkę proponuję wam spędzić w Chinach. Dzięki dobrej ofercie cenowej i przelotami linią Finnair, nie będzie to spory wydatek.
Okres majówki to zdecydowanie wyższe ceny biletów, jednakże udało mi się wyszukać dla was kuszącą ofertę i szansę na niezwykłą wyprawę. Pamiętajcie o konieczności posiadania wizy. Z lotniska do centrum miasta dostaniecie się metrem. Koszt 24-godzinnego biletu to 18 RMB (ok. 10 PLN). Wszystkie dostępne terminy możecie sprawdzić w kalendarzu ».
Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Finnair. Hotel Shanghai Chi Chen jest usytuowany jest zaledwie 30 metrów od stacji metra. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów kablowych, sieć WiFi oraz czajnik elektryczny. Znajduje się w nich także łazienka z prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków.
Costa Brava od 1858 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Costa Brava od 2233 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Wyspa Malta od 2087 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?