Fly4free.pl

Delhi i egzotyczne Andamany w jednej podróży z Warszawy za 2465 PLN #listopad

2465 PLN
andamany plaza
Foto: dushi82 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Kto ma ochotę na prawdziwą przygodę w Indiach? Odwiedźcie niezwykłą świątynię Lotosu w Delhi, zobaczcie jeden z siedmiu nowożytnych cudów świata – Tadź Mahal oraz odpocznijcie na rajskich i wciąż niezadeptanych przez masową turystykę Andamanach.

Do Delhi wybierzecie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Lufthansa i Swiss Air w terminie: 9-21 listopada. Po drodze czekają was (ok. 2-5h) przesiadki na lotnisku we Monachium i Zurychu. Natomiast na Andamany polecicie bezpośrednio ze stolicy Indii liniami Air India w dniach 12-18 listopada.

Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczy. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować, a nie będziecie mieli z tym problemu.

Co jeśli wasz lot zostanie odwołany? Lufthansa i Swiss Air oferują elastyczną zmianę rezerwacji, zwrot środków lub voucher do wykorzystania na przyszłe podróże. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Terminy lotów:
Warszawa – Delhi 9.11
Delhi – Port Blair 12.11
Port Blair – Delhi 18.11
Delhi – Warszawa 21.11

Hotelod 161 PLN/noc

W Delhi polecam noclegi w 4* hotelu Hilton Garden Inn, który oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, odkryty basen oraz restaurację z indyjską kuchnią.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Andamanach zatrzymajcie się w 4* hotelu De Pebbles. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Indiach?

Indie to ogromny kraj, którego nie sposób zwiedzić podczas jednej wizyty. W samym Delhi polecam zobaczyć meczet Dżama Masdżid, grobowiec Humajuna, świątynię Lotosu oraz imponujących rozmiarów minaret Kutb Minar.

Jedna z największych atrakcji Indii znajduje się nieco ponad 200 kilometrów od stolicy. Leżący w mieście Agra Tadź Mahal to jeden z siedmiu nowożytnych cudów świata! Możecie tam dojechać bez problemu autobusem. Jednak prawdziwy indyjski klimat poznacie podróżując pociągami – taki przejazd pozwoli lepiej poczuć kulturę tego kraju.

Krystalicznie czysta woda, brak tłumów turystów, szerokie plaże z białym piaskiem, dzika przyroda i gościnność mieszkańców – położone w Zatoce Bengalskiej Andamany oferują jedne z najlepszych warunków do wypoczynku w tym zakątku świata. Co ciekawe, większość archipelagu jest niedostępna – w szczególności Sentinel Północy, który zamieszkuje plemię niemające kontaktu z cywilizacją!

andamany
Foto: diy13 / Shutterstock
Turyści
Foto: Vivvi Smak / Shutterstock
delhi
Foto: Pikoso.kz / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania tego artykułu turystyczne podróże do Indii nie są dozwolone, sytuacja zmienia się jednak w dynamiczny sposób. Aktualne restrykcje możecie śledzić tutaj.

  • Atrakcje turystyczne w Indiach pozostają otwarte – więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

  • Podróżując do Indii, musicie posiadać wizę. Można zaaplikować o nią przez internet.

  • Praktycznych informacji dotyczących podróżowania po Indiach szukajcie w tym wątku na forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »