Fly4free.pl

Trzytygodniowy wyjazd do Tajlandii zupełnie za darmo! Haczyk? Trzeba mieć chęci i sporo szczęścia

tajlandia
Foto: puwanai / Shutterstock

Darmowe hotele, przeloty, mnóstwo wspomnień i odkrywanie kraju w jak najbardziej lokalnym stylu. Takie intensywne trzy tygodnie zwiedzania i doświadczania czekają na „lokalnego podróżnika”. Tymczasem tajemnicze stanowisko stworzone przez organizację Tourism Authority of Thailand wciąż nie jest obsadzone.

Podróże, za które nie trzeba płacić, brzmią jak spełnienie marzeń wielu z nas. Tymczasem, jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne propozycje, w których można oddać się temu, na czym znamy się najlepiej – zwiedzaniu, jedzeniu, poznawaniu zwyczajów i ludzi, zupełnie za darmo. Jedna z nich właśnie powstała w Tajlandii.

Portal Dreamjobbing i organizacja Tourism Authority of Thailand (TAT), którą rząd Tajlandii powołał do promowania turystyki nawiązały współpracę, której efektem jest rekrutacja na tajemniczo brzmiące stanowisko „lokalnego podróżnika”.

– Twoim zadaniem będzie podróżowanie po Tajlandii i doświadczanie życia jak prawdziwy mieszkaniec kraju. A Twoja podróż zamieni się w film dokumentalny emitowany w telewizji – brzmi ogłoszenie.

Nie ma żadnych limitów dotyczących wieku, narodowości czy zawodu. Trzeba jednak być gotowym na przygody i chętnym na niepowtarzalne życiowe doświadczenie. W zamian Tajlandia opłaca cały 2 lub 3-tygodniowy pobyt: przeloty z i do Tajlandii oraz wszystkie wydatki w kraju, a więc także jedzenie, bilety wstępów i inne opłaty.

Zainteresowani powinni wysłać krótki film (maksymalnie 60 sekund), na którym zaprezentują siebie i – jak niemal zawsze w tego typu projektach – wyjaśnią dlaczego to właśnie oni powinni zostać lokalnym podróżnikiem.

Co ciekawe – nie ma żadnego terminu zakończenia rekrutacji. Kandydaci oceniani są na bieżąco, a poszukiwania dobiegną końca, gdy znajdzie się ta właściwa osoba. Wygląda więc na to, że warto się pośpieszyć z wysyłaniem swojego zgłoszenia. Tym razem, kto pierwszy ten lepszy może się okazać jedyną słuszną strategią.

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie inicjatywy.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »