Fly4free.pl

Długi czerwcowy weekend na Mauritiusie za jedyne 2554 PLN. Loty z Warszawy i 8 nocy w hotelu

2554 PLN
Foto: Myroslava Bozhko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Egzotyczny kierunek, jeszcze lepszy termin, a do tego znakomita cena całego pakietu! Nie przegapcie takiej okazji i już dziś zaplanujcie swój kolejny urlop na wyspie leżącej na Oceanie Indyjskim.

Na Mauritius udacie się w okresie obejmującym Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli popularne „Boże Ciało” (10-20 czerwca). Podróż rozpoczniecie i zakończycie na warszawskim lotnisku im. Chopina. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Air France oraz Air Mauritius z wygodnymi przesiadkami w Paryżu. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty – mały plecak lub damską torebkę.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu apartamentowym Seavilla Mauritius, który znajduje się naprzeciwko plaży Flic en Flac. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie komunikacją publiczną.

Termin podróży: 10 (11) – 19 (20) czerwca
Linia lotnicza: Air France oraz Air Mauritius
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz 8 nocy w hotelu zapłacicie 2554 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1264 PLN/2 osoby/8 nocy

Na wyspie proponuję wam noclegi w 3* hotelu apartamentowym Seavilla Mauritius. Na miejscu zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD, lodówkę, czajnik elektryczny oraz kuchenkę mikrofalową. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen i taras z leżakami.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »