Fly4free.pl

Czas na Grecję: zbiór tanich lotów z 4 miast od 278 PLN

278 PLN
kreta
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: leoks : Shutterstock
Wiosna to idealny czas, by wybrać się na południe Europy. Przygotowałam dla ciebie zestawienie tanich lotów do Grecji. City break w Atenach, wycieczka na Kretę, a może zwiedzanie Korfu? Wybór należy do ciebie!

Poniżej znajdziesz wybrane przeze mnie najciekawsze bilety do Grecji w okazyjnych cenach. Wszystkie poniższe propozycje to bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair i Wizz Air, a najtańsze z nich zarezerwujesz już za 249 PLN. Bez dodatkowych opłat polecisz z samym bagażem podręcznym.

Termin podróży: marzec – maj
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 145 PLN/pokój

Na Korfu wybrałam dla ciebie pobyt w 3* hotelu Panorama. Na terenie obiektu znajduje się basen i taras słoneczny, z którego rozpościerają się malownicze widoki na okolicę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Rodos polecam 4* Domus Studios. Obiekt będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania wyspy, a dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 105 PLN/3 doby

Chcesz zwiedzić więcej? Wypożycz auto tuż po wylądowaniu na Rodos i ruszaj na spotkanie przygody.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »