Fly4free.pl

Okazja na Kubę! Czarterowe loty do Varadero za 1999 PLN (Dreamlinerem z Warszawy)

1999 PLN
Foto: possohh / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Styczeń to zdecydowanie miesiąc tanich przelotów czarterowych! Tym razem skorzystajcie ze świetnej okazji i wybierzcie się na niesamowitą Kubę, a dokładniej do Varadero. Białe, piaszczyste plaże, lazurowa, krystalicznie czysta woda i genialny, wyjątkowy klimat, którego nie zaznacie nigdzie indziej. Kto pierwszy, ten lepszy!

Na Kubę podróżować będziecie z warszawskiego lotniska im. Chopina, bezpośrednio na pokładzie (wyczarterowanego przez biuro podróży Rainbow) Dreamlinera PLL LOT. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny.

Termin podróży: 16 – 24 stycznia
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Kuba to przede wszystkim rajskie plaże, stare samochody i rum! Tym razem wybierzecie się w bezpośrednią podróż do kurortu Varadero, który jest doskonałym kierunkiem dla wszystkich spragnionych egzotycznego urlopu – to właśnie tam znajdziecie najpiękniejsze plaże na całej wyspie.

Lubicie aktywnie spędzać czas? Wybierzcie się do Valle de Viñales, czyli doliny górskiej znajdującej się w zachodniej części wyspy. Została ona wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1999 roku m.in. za jej malownicze krajobrazy. W tej okolicy dostępnych jest wiele tras trekkingowych i rowerowych – więc nie będziecie narzekać na nudę. Co jeszcze? Oczywiście Hawana! W mieście koniecznie zobaczcie zamek i fort Morro z XVI w., zamek de la Real Fuerza oraz Katedrę Niepokalanego Poczęcia.

Foto: Hivaka / Shutterstock
Foto: rphstock / Shutterstock
Foto: rphstock / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Kuba ma nowe zasady wjazdowe. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.
  • Aktualne restrykcje i ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Sporo przydanych informacji oraz wskazówek dotyczących podróżowaniu po Kubie znajdziecie w tym temacie na forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »