Fly4free.pl

Hit! Czarterowe loty do Omanu z Warszawy za 899 PLN

899 PLN
Foto: Santhosh kumar sundaresan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
I to się nazywa świetna cena! Odkryjcie prawdziwe piękno Karaibów Orientu, wybierając się w spontaniczną podróż do Omanu w doskonałej cenie wyczarterowanymi samolotami linii lotniczej Smartwings. Zobaczcie oazy otoczone bujną roślinnością, wypocznijcie na białych plażach i cieszcie się świetną pogodą panującą na miejscu.

Do Omanu podróżować będziecie z warszawskiego lotniska im. Chopina, bezpośrednio na pokładach (wyczarterowanych przez biuro podróży Rainbow) samolotów linii lotniczej Smartwings. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny.

Na miejscu proponuję pobyt w 3* hotelu Beach Resort Salalah – który jak sama nazwa wskazuje, położony jest tuż przy plaży. Cieszcie się urlopem w pełni!

Termin podróży: 17(18) – 25 stycznia
Linie lotnicze: Smartwings
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny

Za bezpośrednie loty do Omanu zapłacicie tylko 899 PLN od osoby. To naprawdę świetna cena, jak za ten kierunek podróży!

Hotel 198 PLN/2 osoby/noc

Na swoj pobyt wybierzcie 3* hotel Beach Resort Salalah, który położony jest w malowniczej lokalizacji – naprzeciwko plaży. Dla gości udostępniono komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatne łazienki. Co więcej, na terenie całego obiektu działa bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Salala to miasto położone nad Morzem Arabskim. Przez wielu określane egzotycznym rajem ze względu na swój klimat i bogatą roślinność. I nie ma się co dziwić – miejsce to robi ogromne wrażenie. W okolicy waszego hotelu znajdziecie wiele rozległych i piaszczystych plaż. Spodziewajcie się przepięknych widoków, ciepłej lazurowej wody i zielonych palm elegancko zdobiących okolicę.

Co zobaczyć w mieście? Odwiedźcie wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO muzeum Frankincense. Co jeszcze? Odkryjcie rybacką wioskę Taqah, która znana jest z zabytkowych domów oraz ruiny starego miasta Sumharam.

Foto: Arisa S. / Unsplash
Foto: Fabian Junge / Shutterstock
Foto: Patrik Dietrich / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wjazd możliwy tylko dla osób: które przyjęły pełen cykl szczepienia przeciw COVID-19 (wymagany Unijny Certyfikat z kodem QR); które przedstawią negatywny wynik testu RT-PCR wykonany w ciągu 72 godzin przez planowanym przylotem do Omanu (dla lotów poniżej 8 godzin) lub wykonają test na miejscu po przylocie (cena ok. 25 OMR (ok. 65 USD)) – do momentu uzyskania wyniku kwarantanna).
  • Aktualne informacje możecie śledzić tutaj.
  • Pobyty do 10 dni na terytorium Omanu obowiązuje ruch bezwizowy.
  • Szukacie praktycznych wskazówek odnośnie wyjazdu do Omanu? Zajrzyjcie koniecznie na nasze forum.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
  • Informacją o tanich lotach do Omanu podzielił się z nami Lastminuter.pl. Dziękujemy!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Tylko kto mi da certifikat covidowy? 
Hansu, 11 stycznia 2022, 11:42 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Jak to kto? Elita tego świata. 
Hansu Tylko kto mi da certifikat covidowy? 
yolero, 11 stycznia 2022, 14:23 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Masz numer do tej elity? xD 
yolero Jak to kto? Elita tego świata. 
Hansu Tylko kto mi da certifikat covidowy? 
Hansu, 11 stycznia 2022, 22:46 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »