Fly4free.pl

Wycieczka do Afryki: czarterowe loty do Kenii z Katowic za 1950 PLN. Także na ferie zimowe!

1950 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Melyssa Dolderer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Świetna okazja na bezpośrednią podróż ze Śląska do Afryki! Dostępne są dwa terminy: zarówno last minute, jak i za miesiąc. Wypocznijcie na pięknej plaży Diani, wybierzcie się na safari i spróbujcie specjałów kenijskiej kuchni.

Do Mombasy w okazyjnej cenie wybierzecie się w dwóch terminach: 15 – 22 stycznia lub 5 – 12 lutego. Czekają was bezpośrednie loty z katowickiego lotniska, realizowane na pokładzie samolotu linii lotniczej Smartwings. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny.

Termin podróży: styczeń – luty
Linia lotnicza: Smartwings
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Hotel 225 PLN/2 osoby/pokój

Na miejscu zamieszkajcie blisko plaży w 4* hotelu Bahari Dhow Beach Villas. Dla gości udostępniono komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w dostęp do Wi-Fi. Co więcej, w cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Mombasa to świetny wybór dla wszystkich spragnionych słonecznego wypoczynku! Najpopularniejsze plaża to Diani – szeroka, bardzo długa i z białym piaskiem. Diani Beach to także centrum sportów, znane z kitesurfingu, skoków spadochronowych i wędkarstwa dalekomorskiego. Wieczory natomiast polecam wam spędzić w jednym z najlepszych klubów nocnych na wybrzeżu w Kenii, który również znajduje się przy wspomnianej plaży.

Obowiązkowo odwiedźcie Mombasę – czyli drugie co do wielkości miasto Kenii. Warto przespacerować się starym miastem, znajdującym się tuż przy forcie i zrobić zdjęcie na tle słynnych „kłów”, czyli Mombasa Tusks, które zbudowano z okazji wizyty królowej Elżbiety II.

Foto: kyslynskyyhal / Shuterstock
Foto: Fruzsi Gergo / Shuterstock
Foto: Philou1000 / yayimages.com
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »